Jump to content
Dogomania

Spacer we Wrocławiu


larissa

Recommended Posts

  • Replies 6.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Moja Belka pożarła w całości mysz...! Wiedziałam, że ma takie zapędy, bo już kiedyś jedną dorwała, ale po moich krzykach ją wypuściła. Tym razem nic sobie z nich nie zrobiła i ją połknęła. Zabrałam ją do weterynarza na kliniki i tam po dawce wody z solą Beluta zwymiotowała i śniadanie, i mysz. Teraz leży padnięta. Nie licząc tego zajścia spacer uważam ze bardzo udany:)

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Moja Belka pożarła w całości mysz...! Wiedziałam, że ma takie zapędy, bo już kiedyś jedną dorwała, ale po moich krzykach ją wypuściła. Tym razem nic sobie z nich nie zrobiła i ją połknęła. Zabrałam ją do weterynarza na kliniki i tam po dawce wody z solą Beluta zwymiotowała i śniadanie, i mysz. Teraz leży padnięta. Nie licząc tego zajścia spacer uważam ze bardzo udany:smile:[/QUOTE]

o mamuniu...super, że wszystko dobrze się skończyło :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='a_niusia']tez dzis nad tym myslalam, bo moj mlodszy pies jest chyba socjopata, ale sama z dwiema dziewczynami nie przyjade nawet autem, bo mala rzyga:)

edytuje to-ja tez bede dzis z mala w szczytnickim. rozdzielenie rodziny.[/QUOTE]

O, to może akurat się spotkamy - podchodź, jak nas poznasz, dwoje dużych różnej płci z małym białym JRT w miodowych szelkach, trudno nas pomylić :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='a_niusia']ej nas tez trudno przeoczyc-maly puchaty czarny piesek w rozu i duzy czlowiek tez w rozu:)[/QUOTE]

A jednak się nie spotkaliśmy, szkoda - ale dziś zatrzęsienie psów :) Ktoś wie, czy jakaś szkoła psia ma zajęcia w Szczytnickim? Tak to dziś wyglądało.

Link to comment
Share on other sites

W najbliższym czasie (w ciągu jakiś max. 2m-cy) zmieniamy miejsce zamieszkania - z okolic ulicy Nowowiejskiej i Wyszyńskiego przenosimy się w okolice ulicy Czekoladowej i Wałbrzyskiej ;)

Czy jest ktoś z tamtych okolic? Czy są tam w ogóle miejsca, gdzie można wystarczająco dużo spacerować i spuścić psa ze smyczy?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania i Salma']W najbliższym czasie (w ciągu jakiś max. 2m-cy) zmieniamy miejsce zamieszkania - z okolic ulicy Nowowiejskiej i Wyszyńskiego przenosimy się w okolice ulicy Czekoladowej i Wałbrzyskiej ;)

Czy jest ktoś z tamtych okolic? Czy są tam w ogóle miejsca, gdzie można wystarczająco dużo spacerować i spuścić psa ze smyczy?[/QUOTE]

Czekoladowa to chyba tam, gdzie IKEA jest, nie? A Wałbrzyska to niedaleko Toru Wyścigów Konnych? Nie jestem stamtąd, ale byłam kilka razy i tam jest masa pól dookoła ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...