Jump to content
Dogomania

bzik


Bzikowa

Recommended Posts

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Aniu,Twoje motto mnie powaliło:eviltong:Ja ten horror bede pzrechodzic za prawie wda lata,chyba ze w klasie rok sobie przekibluje:eviltong:
Ucaluj mocno Bziczka od mojego śpiocha. Dzis wlasnie nowe pilki zamówiłam,bo dwie ktore dostal juz sie zepsuły i wcozraj ogarnal Kleksika ogromny smutek,gdyz ukochana zielona pileczka pyszczak przestala piszczec. I smutny chodzil do konca dnia:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[B]Pieseczkowo[/B], motto mi przyświecać będzie aż do majaaaa :placz:

[B]Pomarancza[/B], a gdzie mieszkasz? Może masz gdzieś w okolicy tor...

[B]Russellka[/B], a żebyś wiedziała , że wymęczona :roll: Motorek ma, tylko nie zawsze go włącza kiedy tego chcę :eviltong:

[B]Aneta[/B], motto adekwatne do sytuacji! :evil_lol:
A "banerek" to za dużo powiedziane, po prostu przycięłam zdjęcie i dodałam napis w Picasie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Cała moja energia do nauki zużywa się na tych chrzanionych kursach na SGGW (soboty i niedziele 10-16) :evil_lol: i potem cały tydzień muszę odpoczywać :lol: Przesrane z tą maturą.

A Ty poprawiasz bio , prawda?

Pomarancza, to rzeczywiście nie ma w Twojej okolicy żadnego klubu... :roll: Ale wszystkie tak powstawały, że zbierała się grupa zapaleńców i po kroku dorabiali się własnego toru itd... Także wszystko przed Wami. :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Junka']Grr w tamtym roku mata chyba też była 13 :evil_lol: Ja to mam przesrane :angryy:[/quote]


13stka *wcale nie jest taka zła. Ja mam numer 13, szafke 113, siedziałam 3 razy przy stoliku numer 13 na próbnych egzaminach i jeszcze mieszkam w domu numer 13:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pieseczkowo']A pożniej odetchniesz i bedzie spokuj,pzryjdziesz z beziczkiem na trenig i bedziesz szczesliwym czlowiekiem:lol:[/quote]

wiesz co, sama siebie przerażam ale to moja jedyna motywacja żeby dotrwać do końca tego całego koszmaru :evil_lol: w końcu zacząć treningi i zawody... :loveu:
Jeszcze na dodatek w święta również mam te chrzanione kursy! :mad: Tzn nie w sob-niedz ale przełożyli mi je na czwartek i wtorek przed/po świętach. A ja myślałam, że może wtedy jakiś trening będzie organizowany... Pozostaje mieć nadzieję, że będzie coś w piątek, sobotę czy poniedziałek...

Link to comment
Share on other sites

Na pewno cos bedzie. Wszyscy sie smieja ze coraz wiecej westów do Cavano pzrybywa,to zasugerowałąm,ze to miedzy innymi za czyjas namowa:razz::eviltong:A nawet jedna kobitka dzwoniła,ze chce przyjsc z 3 miesiecznym westem-to juz przesada.Nikt sie na to nie zgodzil,wiec moze przyjdzie sie zapisac jak Bialasek podrosnie:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...