Jump to content
Dogomania

bzik


Bzikowa

Recommended Posts

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[QUOTE]Oooo Lika córka marnotrawna wróciła :evil_lol:
Na początku nie poznałam, przez nowy avatar;-)
Lecę do galerii pana T , jak nie ma zdjęć to sobie inaczej porozmawiamy[/QUOTE]

A wróciłam wróciłam :evil_lol: i mam nadzieje, że na dłużej :cool3:
Melduje, że nie tylko cudze galerie odwiedzam ale swoja też juz nieco odświeżyłam :diabloti::diabloti::diabloti:

A czemu u was Bzikosy fot nie ma ? ha !?
Ba.. to ja sie tak obijam a jakies foty pyknełam :razz:
No no nie ładnie :razz:


Całuchy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bzikowa']a co labowi dolega ? :-(

co do treningów to dzisiaj mieliśmy całe dwa :diabloti: zostałam towarzysko na treningu grupy jesiennej i sobie pobiegaliśmy ich torek :evil_lol:[/quote]

[FONT=&quot]Lab najpierw problem z żołądkiem więc przeszliśmy na gotowane, potem okazało się że borykamy się z zapaleniem trzustki więc leki.. teraz jesteśmy na dobrej drodze do wyleczenia żoładka ale mamy chore uszka i też na lekach.. więc labisz ogółem jest osowiały:oops: ale może w przyszłym tygodniu uda nam się przyjść.:lol:

To Bezik się wybiegał za te 3 tygodnie nieobecności:evil_lol:[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Oj, czyli u laba dużo naraz :shake: Kurujta się ;)

Taaak, wybiegał się, owszem. Tylko ja jestem zła:lol: bo znowu zaczął drzeć paszczę podczas biegu :shake: W ogóle jak robimy taką długą przerwę to owszem - chce biegać i to nadmiernie ale robi wszystko niedokładnie i się nie skupia tylko wszystko tak na hurra. I nie chce zostawać na starcie, tylko szczeka i podskakuje coraz blizej pierwszej przeszkódki. Nigdy nie sądziłam, ze moj pies będzie takie rzeczy na agility robił :lol:

Aa i prawie go nie zjadła sarenka (czy co to za cholerstwo rogate mamy za płotem terenu, daniele? :hmmmm:), a raczej nie wyłupiła mu oka :angryy:
Rozkładaliśmy przeszkody, on latał a ta zwierzyna sobie biegała wiec sie zainteresował. I jeden zwierz do niego podszedł i... przekładał swój róg przez siatkę (są duże oczka), pies się cieszył idiota, a ja prawie zawału dostałam jak zobaczyłam. :angryy:

No, to wesołej resztki świąt. Mnie czeka siedzenie w biochemii :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anetta']:shake:A skąd te Daniele tam?? [/quote]

wcześniej za tym płotem nie było nic,potem (jakoś w wakacje) własciciel terenu je tam wpuścił i hoduje. :roll:

[quote]I co robisz?[/quote]Czekam az sie choć trochę uspokoi i zostanie w siad/zostań chociaż kilka sekund - i biegniemy. Ale nie chcę też dezorganizować treningu i za każdym razem poprawiać go sto razy. Normalne siad/zostań (bez przeszkódek) umie dobrze. :roll:

Ka-Vanga, na trening!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Anka one sa tam na mięso hodowane :angryy:
Słyszałam, że się zgłosiłyście na zawody do Płocka cholera szkoda, że ja nie mam kasy tez bym pojechała i wasz debiut zobaczyła :cool3: ja chce na jakieś zawody. A dopóki nie dostane kasy od starych na składki do zwiąku to nie moge nigdzie jechać :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bzikowa']wcześniej za tym płotem nie było nic,potem (jakoś w wakacje) własciciel terenu je tam wpuścił i hoduje. :roll:[/quote]
Fajnie :evil_lol:

[quote]Czekam az sie choć trochę uspokoi i zostanie w siad/zostań chociaż kilka sekund - i biegniemy. Ale nie chcę też dezorganizować treningu i za każdym razem poprawiać go sto razy. Normalne siad/zostań (bez przeszkódek) umie dobrze. :roll:[/QUOTE]
Aha, ale wg. mnie to za każdym razem powinnaś go poprawiać gdy tak się zachowuje. Bo w końcu któregoś razu np. na zawodach zrobi Ci psikusa ;) Poleci a Ty nie będziesz jeszcze gotowa na start.

Link to comment
Share on other sites

Święta spoko , ale dzisiaj zastrajkowałam , zobaczyłam snieg za oknem i jestem zła do tej pory. Więc pies miał rano krótki spacer a teraz pojechał z rodzicami do lasu się wybiegać i zmęczyć :diabloti: a pańcia go olała niedobra:diabloti:

Junka - no tak, w sumie to chyba jedyne wyjście, że na mięso , bo po co tak po prostu komuś takie zwierzaki? :roll: :angryy: [SIZE=1]Chyba, ze chcą nas stąd wykurzyć?:lol:
[/SIZE]A co do zawodów to czytałam , ze do Bydgoszczy w maju jedziesz!
My jedziemy do Płocka i Kozienic a potem się zobaczy gdzie jeszcze wymieciemy :lol:

Aneta, wiem, powinnam go poprawiać i mam zamiar tylko tak jak mówię, nie chcę rozwalać całego treningu :oops: I dziękuję za rady :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Guest aneta_w

[COLOR=Green][B]Bzikowa! Widziałam że się wpisałaś w mojej galerii :D Dzięki Ci bardzo. Owszem, to ja. z grona. haha nie uciekniesz ;)

Widzę, że tutaj wesoło no :))

[quote][/B][/COLOR]Święta spoko , ale dzisiaj zastrajkowałam , zobaczyłam snieg za oknem i jestem zła do tej pory. Więc pies miał rano krótki spacer a teraz pojechał z rodzicami do lasu się wybiegać i zmęczyć :diabloti: a pańcia go olała niedobra:diabloti:[/quote]

[B][COLOR=Green]Fe Pańcia :P


a no i Wesołych świąt.. trochę spóźnione, ale zawsze ;))
[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

tak wybieram sie do bydgoszczy i do wawy 10 maja. Nawet jesli to w środku matur :angryy: niestety biole mam 12 a mate 14 maja :placz: zalamka jutro biore sie za pisanie prezentacji bo jak dotad nic nie napisalam a mało czasu zostało :scream7::eek2:jestem przerazona a najbardziej boje sie ze zawale tą mature :-(

Link to comment
Share on other sites

[B]Aneta W[/B] , hello :lol:

[SIZE=1][B]Oliwka[/B], tak, jedziemy tylko cśśś... Będzie kompromitacja sezonu...[/SIZE]

[B]Asia[/B], luzik, jak sie nie uda to będziesz pisać ze mną za roczek :evil_lol:
A widziałaś tą stronę: [url]http://zegarmaturalny.net/[/url] ? :diabloti: Do książek a nie na dogo!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Junka']A może i wy się wybierzecie?? Już przeciez troche trenujecie ja swój Debiut zaliczyłam w Pęcicach![/quote]
Myy?? Nie umiemy wszystkich zerówkowych przeszkód:placz: Tzn. palisady i tunelu miękkiego... i trzeba by jeszcze dopracować skok w dal... A koło jest w zerówkach?
Kozienice mnie korcą bo mam niedaleko działkę ...
Ale skąd ja mam wiedzieć czy do zawodów nauczymy się wszystkich przeszkód?:evil_lol:


[quote name='Bzikowa']

[SIZE=1][B]Oliwka[/B], tak, jedziemy tylko cśśś... Będzie kompromitacja sezonu...[/SIZE]

[/quote]

:multi::multi::multi::multi:

Oj przestań fajnie biegacie:loveu: Mam dwa filmiki z treningu:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

ha ha bardzo smieszne. Jakos mi sie nie widzi meczyc sie jeszcze rok :pissed::grab: Anka dobze Bez biega. Co ty chcesz!?!

Biśkowa palisada jest spoko oby sie pies do niej przekonał! Nawet Bez na nią włazi :evil_lol: Skok dlugi jest łatwy. A widze, ze z tunelem miękkim macie taki sam problem jak my. Juna do niego wlezie ale cholera jedna wychodzi z nigo tyłuje i nie chce dalej iść. Raz jej się tylko udało przejść. A tak się boi :angryy:
Jej ja też chce na zawody :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Junka']

Biśkowa palisada jest spoko oby sie pies do niej przekonał! Nawet Bez na nią włazi :evil_lol: Skok dlugi jest łatwy. A widze, ze z tunelem miękkim macie taki sam problem jak my. Juna do niego wlezie ale cholera jedna wychodzi z nigo tyłuje i nie chce dalej iść. Raz jej się tylko udało przejść. A tak się boi :angryy:
Jej ja też chce na zawody :placz:[/quote]
Tylko kiedy się jej zaczniemy uczyć?:evil_lol:
Skok w dal mieliśmy raz i jako tako wyszło.
A tunel miękki Balbina na wiosnę umiała bo byłyśmy na jednym treningu w forcie a teraz wchodzi do połowy i dalej nie chce:shake::placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sznaucerka-Balbina']Tylko kiedy się jej zaczniemy uczyć?:evil_lol:
Skok w dal mieliśmy raz i jako tako wyszło.
A tunel miękki Balbina na wiosnę umiała bo byłyśmy na jednym treningu w forcie a teraz wchodzi do połowy i dalej nie chce:shake::placz:[/quote]

Szczerze ja na palisadzie ćwiczyłam no może z raz :evil_lol: a na zawody przyjechalam z Sajko wcześniej i rozstawiałyśmy przeszkody i po rozstawianiu poćwiczyłam z nią. na poczatku wogiole mi nie chciala wejsc ale z pomocą Ani udało sie ją nakłonic i wyszło nawet na przebiegu mi sie nie zawachała ale za to detke zyskałyśmy na dziwacznym ustawieniu tunelu i kladki Junka zdezorientowana nie chciala wejsc (albo raczej nie mogla trafic) no i jeszcze do tego dochodził moj stres zwiazany z tym że ona nie chce sie ruszyć :shake: Ale było fajnie. Ty się zastanawiasz nad Kozienicami czy jakoś tak?!? Ja jak by mi sie udalo wyciagnac kase od rodzicow to moze ale watpie poza tym nie miala bym czym przyjechac no i pojechalabym tylko na jeden dzien bo juna nie ma rodowodu a kundelki z tego co wiem moga biegac tylko pierwszego dnia :angryy: no bo drugi to puchar polski czy jakoś tak :-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...