Jump to content
Dogomania
Sign in to follow this  
podrik

[Wrocław] Sprzedam NOWE Legowisko ortopedyczne dla dużego psa 100x85

Recommended Posts

Legowisko ortopedyczne MODENA czeskiej firmy CERINO.
NOWE, nieużywane.

 

$_20.JPG

 

$_20.JPG$_20.JPG

$_20.JPG$_20.JPG

Opis producenta:

Wymiary: 100 cm x 85 cm x 15 cm
4x szyty środek
Odpowiednie dla ras: pudel średni, cocker spaniel, border collie, shar pei, owczarek australijski, seter angielski, dalmatyńczyk, husky, labrador, golden retriever, rhodesian ridgeback, etc...

Wysokiej jakości, ortopedyczne legowisko funkcjonalne, przeznaczone głównie dla dużych i ciężkich ras. Na podstawie kilkuletnich doświadczeń oraz badań, zostało zaprojektowane i zbudowane dla maksymalnej ochrony zdrowia i komfortowego wypoczynku dla Twojego zwierzaka.

Powłoka jest łatwa do prania, dzięki zamkowi błyskawicznemu i można czyścić jak dywan lub można prać w pralce. Powłoka jest odporna na ścieranie i uszkodzenia mechaniczne.

Wnętrze legowiska jest odpowiednio ukształtowane, wygodne i zdrowe. Czysto czeska produkcja z najlepszych zdrowych materiałów, zgodne z "Oeko-Tex-Standard 100".

Wnętrze jest z poliuretanu, ręcznie napełniane, które daje minimalną grubość 15 cm. Gwarantuje to, że pies nie ściśnie legowiska masa ciała i nie będzie leżeć na ziemi, jak to jest w typowych legowiskach. Jednocześnie utrzymuje ono temperaturę ciała psa, w związku z tym nadaje się nawet na zewnątrz w zimie. Łóżko zapobiega punktowemu naciskowi i wychłodzeniu stawów psa.

Szycie łóżka zapewnia psu komfortowy obóz, uniemożliwiając przesuwanie - wypełnienie celowo tworzy nierówną powierzchnię.

 

Kontakt: [email protected]

Cena: 200zł

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

Announcements

×