Jump to content
Dogomania

sznaucer-kopiowany


maxxel

Recommended Posts

[quote name='maxxel']......No ,ale dzieki temu moj skrocony o ogon piechu bedzie mogl smialo startowac razem z ogoniastymi..[/quote]
[COLOR=black]Poczytaj sobie o sukcesach sznaucerka z naturalnymi uszami w wątku sznauceromaniacy:[/COLOR]

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=6406397&postcount=33630[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 90
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='marisia'][COLOR=black]Poczytaj sobie o sukcesach sznaucerka z naturalnymi uszami w wątku sznauceromaniacy:[/COLOR]

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=6406397&postcount=33630[/URL][/quote]

Ja nie twierdze,ze psy niekopiowane nie odnosza wystawowych sukcesow.Dzieki niespojnosci ,badz jak kto woli nieprzestrzeganie (za przyzwoleniem ZKwP)przepisow,psy kopiowane maga byc w dalszym ciagu wystawiane.Jezel ktos ma ochote posiadac sznaucera kopiowanego,tak jak ja,nie stanowi to w dalszym ciagu zadnego problemu!!
Gdzies juz wczesniej napisalem,ze wystawianie nie jest dla mnie priorytetem..

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Times New Roman][FONT=Tahoma]Oczywiście, że można – można i ogony również zaakceptować :loveu: . Ja zaakceptowałam, ale nie podobają mi się sznaucery ze źle noszonymi uszami i skręconymi, jak u prosiaczka ogonami, dlatego zwracam na to uwagę :loveu: .[/FONT]
[FONT=Tahoma]W Oberwarcie BOB-a zdobyła całkiem naturalna olbrzymka z Polski i z uszami i z ogonem :multi: .[/FONT]
[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marisia'][FONT=Times New Roman][FONT=Tahoma]Oczywiście, że można – można i ogony również zaakceptować :loveu: . Ja zaakceptowałam, ale nie podobają mi się sznaucery ze źle noszonymi uszami i skręconymi, jak u prosiaczka ogonami, dlatego zwracam na to uwagę :loveu: .[/FONT]
[FONT=Tahoma]W Oberwarcie BOB-a zdobyła całkiem naturalna olbrzymka z Polski i z uszami i z ogonem :multi: .[/FONT]
[/FONT][/quote]

Slyszalem,ze "defekt "zle noszonych uszu mozna korygowac poprzez klejenie ich(co kolwiek to znaczy..:p )Nie bardzo sie orjentuje jak ma to niby wygladac.Napewno ucho naturalne nawet to zle noszone jest niczym w porownaniu z zle skopiowanymi..To chyba tez trzeba brac pod uwage(czyli znalesc weta z doswiadczeniem w tym kierunku..)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']oj tak !! chyba nigdy nie widzialam olbrzyma czarnego z "precelkiem" :roll: a sredniakow takich mase biega[/quote]

Na dobra sprawe ogon naturalny we wzorcu nie jest jednoznacznie okreslony..Sa wskazania jaki jest pozadany,ale jezeli pies ma prosiakowy skret to tez jest ok.To chyba bardzo wygodne?!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maxxel']Slyszalem,ze "defekt "zle noszonych uszu mozna korygowac poprzez klejenie ich(co kolwiek to znaczy...)[/QUOTE]
Tak klei się, ale nie sądzę, żeby dało się jakiejś poważniejsze wady tym skorygować :shake: . W okresie wymiany zębów psy wyczyniają czasem dziwne rzeczy z uszami aż do usztywnienia się chrząstki i wtedy można próbować lekkie wady skorygować.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marisia']Tak klei się, ale nie sądzę, żeby dało się jakiejś poważniejsze wady tym skorygować :shake: . W okresie wymiany zębów psy wyczyniają czasem dziwne rzeczy z uszami aż do usztywnienia się chrząstki i wtedy można próbować lekkie wady skorygować.[/quote]

Czy korygowac = kleic czy ciac?.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maxxel']Czy korygowac = kleic czy ciac?.[/quote]

Marisi chodziło zapewne o klejenie.

A tak swoją drogą, to sredniakom zupełnie inaczej się te ogony skręcają. Mini najczęściej - jeśli mają skręcony to leży na boku, olbrzyma nie widziałam ze skręconym ogonem (ale słyszałam, że też takie mają - ale na pewno sporadycznie), a średniaki - jesli skręcone, to najczęściej ślimaki - i mnie się te to nie podoba.
Raz widziałam mini z ogonkiem skręconym jak u mopsa :evil_lol: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka K.']Marisi chodziło zapewne o klejenie......[/quote]
[FONT=Tahoma]Dokładnie ja piszę o korygowaniu wad za pomocą klejenia i tylko klejenia – cięcie to cięcie, ale fakt można też próbować korygować uszy naturalne ale chirurgicznie – nie polecam :shake: , są sędziowie, którzy to sprawdzają i podobno da się to sprawdzić.[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...