Jump to content
Dogomania

Usia i Mila w swoich domkach:)


ewu

Recommended Posts

Oczywiście, tylko na PW.

Już lecę w takim razie.

 

Przeczytałaś pocztę ?

 

Kurcze, musiałabym szukać w historii konta. Podrzuć mi proszę e-mailem namiary na Twoje konto.

 

Elu ja nie mam tu numeru konta , musisz odszukać u siebie w banku, robiłam Ci przelewy.

Link to comment
Share on other sites

Cieszę,że pieski będą socjalizowane i dzięki temu staną się adopcyjne.

Chcę jednak jasno napisać,że ponad miesiąc  temu zostałam poproszona przez Wandę o znalezienie jakiegoś lokum dla szczeniaczków.

Zadzwoniłam do Makili i Aneta zgodziła się przyjąć maluszki na bdt .

Czekała, dzwoniła...

Ja zorganizowałam samochodowy transport z Warszawy i a potem z Krakowa na miejsce. ( do Warszawy miałam jechać pociągiem, z Warszawy do Krakowa również pociągiem)

Wszystko było dograne, niestety na prośbę Wandy musiałam odwołać całą akcję.

Miałam czekać na odpowiedni termin.

Bardzo się martwiłam bo czas nie był łaskawy dla całej sytuacji. 

W końcu Wanda dała mi znać ,że stała się tragedia i jeden piesek nie żyje.

Pieski trzeba zabrać bo Wanda ma problemy zdrowotne i nie można Jej tak zostawić, dodatkowo często nie ma netu. Niestety nie ma już miejsca u Makili ( zajęły je pieski wyciągane z podłego miejsca) i w tej chwili dzięki pomocy Magdy , Eli i Ani sunie trafią do płatnego dt.

Pierwszy miesiąc to 200 zł plus wet.

Musimy pomyśleć o finansach piesków lub rozwiązaniach w przypadku dłuższego pobytu.

Mam nadzieję ,że Wanda  pojawi się na wątku jak tylko będzie miała internet. 

Link to comment
Share on other sites

Na FB otrzymałam informację, że w piątek otrzymam przelew z Niemiec na PayPal. Jak tylko wpłynie, przeleję na konto Basi.

2 osoby pytały o konto do wpłaty i podałam konto Basi.

 

Pieniądze, które wpłaciły na moje konto an1a i edek także przekażę Basi po Jej powrocie. Na razie są u mnie w razie jakiejś pilnej potrzeb

Link to comment
Share on other sites

Na FB otrzymałam informację, że w piątek otrzymam przelew z Niemiec na PayPal. Jak tylko wpłynie, przeleję na konto Basi.

2 osoby pytały o konto do wpłaty i podałam konto Basi.

 

Pieniądze, które wpłaciły na moje konto an1a i edek także przekażę Basi po Jej powrocie. Na razie są u mnie w razie jakiejś pilnej potrzeb

 

Elu jak wrócę wszystko wypiszę w rozliczeniu.

Link to comment
Share on other sites

Wielgachne dzięki an1a :klacz:      :jumpie:  Nie mogłam spać, czekałam na tę wiadomość. 

Z pewnością byłaś ogromnie zmęczona trasą, bo pojechałaś po szczeniaki po pracy późnym wieczorem, ale jak odpoczniesz, to napisz proszę jak dziewczynki zniosły podróż i jak się zachowywały. Z pewnością wszyscy na to czekamy :)

Link to comment
Share on other sites

A to wyczekiwane dziewczynki już u znajomej ewu, Pani Magdy :)

 

Ślicznotki :loveu:  Na tych zdjęciach też nie wyglądają na wycofane. Chyba nie będzie tak ciężko z ich socjalizacją, jak się wydawało :)

 

IMG_20141001_234146.jpg

 
IMG_20141001_234016%25281%2529.jpg
 
 
IMG_20141001_235433.jpg
Link to comment
Share on other sites

Mała z klapniętymi uszami jest bardziej wycofana, jej siostra niepewnie się merdała na nasz widok, a ona była sparaliżowana ze strachu. Obie uciekają i nie podchodzą do człowieka, a w transporterze siedziały cichutko, zero płaczu ;) Myślę, że kwestia poświęcenia im trochę czasu, posiedzenia przy nich i będzie lepiej.

Ukłony dla Magdy, która przyjęła pakunek o 23 :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...