Jump to content
Dogomania

Usia i Mila w swoich domkach:)


ewu

Recommended Posts

 

Prowadzić bazarek, to znaczy założyć watek  i go prowadzić ?

 

Tak :)

...

 

Ok :) Możemy zaczynać.

Czy może być tak, że ja założę wątek i podeślę Ci link, a Ty wkleisz zdjęcia i opisy fantów w drugim poście ?

Ja oczywiście będę notować licytacje i rozliczać całość.

 

Mogę pomóc jednorazowo - proszę nr konta

Bardzo dziękuję Aniu  :calus:  :Rose:

Jak zwykle gotowa pomagać :buzi: :iloveyou:

 

Dzięki serdecznie. Już wysyłam :)

Multi, multi multi :calus:

Link to comment
Share on other sites

Ok :) Możemy zaczynać.

Czy może być tak, że ja założę wątek i podeślę Ci link, a Ty wkleisz zdjęcia i opisy fantów w drugim poście ?

Ja oczywiście będę notować licytacje i rozliczać całość.

 

Moim największym problemem jest wklejanie zdjęć, nie kumata jestem ... Zazwyczaj na emaila wysyłam fotki z opisami. Potem wysyłam fanciki.  Czy takie coś jest możliwe ???

Link to comment
Share on other sites

[...]

Szanse są. Prosiłam Wandę o nowe zdjęcia, ale nie zabrała na działkę aparatu foto. Powiedziała, że poprosi męża, który ma jechać do domu, żeby go przywiózł. Zadzwonię i zapytam czy już może zrobić aktualne zdjęcia. Jeśli tak, to zaraz je wkleję na wątek.

[...]

 

Ok to ja czekam na info czy uda się załatwić lepsze fotki a jeśli nie to będę kombinować z tymi, które są :)

Link to comment
Share on other sites

Kiedy psiaczki przyjeżdżają do Warszawy? Od razu trzeba je zabierać do hoteliku, prawda? Czy będą w kontenerkach, czy luzem? 

Jesteśmy na etapie uzgadniania :)

 

Ok to ja czekam na info czy uda się załatwić lepsze fotki a jeśli nie to będę kombinować z tymi, które są :)

Kurtka, aparat będzie, ale Wanda tam nie ma netu :(

Link to comment
Share on other sites

 

Ok :) Możemy zaczynać.

Czy może być tak, że ja założę wątek i podeślę Ci link, a Ty wkleisz zdjęcia i opisy fantów w drugim poście ?

Ja oczywiście będę notować licytacje i rozliczać całość.

 

Moim największym problemem jest wklejanie zdjęć, nie kumata jestem ... Zazwyczaj na emaila wysyłam fotki z opisami. Potem wysyłam fanciki.  Czy takie coś jest możliwe ???

 

Nie ma sprawy, ślij :)

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny kochane jak tylko wrócę do Polski (3-go) wyślę 100 zł od siebie dla maluszków, teraz nie mogę się zalogować w banku.

Wysłałam masę fantów do cancer, dołączymy maluszki do bazarku na FB.

Sunieczki cudne, też nie mogę przestać myśleć o tej maleńkiej kruszynce za TM:(

Są tez pieniądze po Nutce i Eliku , sprawdzę na wątku kwotę i myślę,że nikt nie zakwestionuje przekazania ich tym bidusiom.

Elik traktuj,że te pieniądze są dostępne, jest tego ponad 500 zł.

Link to comment
Share on other sites

Ewu wszystko jest na najlepszej drodze. Jutro sunie zostaną zabrane od Wandzi. An1a zawiezie je do Twojej znajomej, Pani Magdy i tam pozostaną do 1.10. kiedy to wyjaśni się, czy będą mogły zostać w W-wie u znajomej Wandzi, która podjęła sie ich socjalizacji, czy pojadą do hoteliku u sylwiasko.

Z kasą na razie nie ma strachu. Transport będzie gratisowy an1a do W-wy i Twoja znajoma Pani Magda dalej :) a ewentualna zapłata za hotel, na koniec m-ca.

Gdyby sunie były u znajomej Wandzi, to byłaby potrzebne kasa tylko na karmę i weta.

Link to comment
Share on other sites

Ewu wszystko jest na najlepszej drodze. Jutro sunie zostaną zabrane od Wandzi. An1a zawiezie je do Twojej znajomej, Pani Magdy i tam pozostaną do 1.10. kiedy to wyjaśni się, czy będą mogły zostać w W-wie u znajomej Wandzi, która podjęła sie ich socjalizacji, czy pojadą do hoteliku u sylwiasko.

Z kasą na razie nie ma strachu. Transport będzie gratisowy an1a do W-wy i Twoja znajoma Pani Magda dalej :) a ewentualna zapłata za hotel, na koniec m-ca.

Gdyby sunie były u znajomej Wandzi, to byłaby potrzebne kasa tylko na karmę i weta.

 

Elu jesteście niesamowite, kochane moje  :)

Dziękuję :)

Magda to wspaniała Dziewczyna, zawsze pomocna.

To u Niej była Rudzia z rowu.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

Elu jesteście niesamowite, kochane moje  :)

Dziękuję :)

Magda to wspaniała Dziewczyna, zawsze pomocna.

To u Niej była Rudzia z rowu.

 

Ewu, staramy się tylko godnie Ciebie zastąpić, choć nie wszystko wychodzi tak, jak by się chciało ;)

Potwierdzam, bardzo fajnie się współpracuje :)

 

Czyli co, zrobić z tymi które są? Może tak będzie lepiej, najwyżej się dołoży nowe jak się pojawią :)

Myślę, że szkoda czasu. Zrób z tymi co są, potem się ewentualnie poprawi.

 

Czyli na razie nie wiadomo czy transport z W-wy będzie w ogóle potrzebny. Oby sunieczki bezpieczne dotarły do Pani Magdy

Wiadomo, że sunie pojadą do Pensjonatu pod Łowicz.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...