Jump to content
Dogomania

Pudel w tragicznym stanie prosi o pomoc...Suzi za TM:(


ewu

Recommended Posts

Dzisiaj byłam z Suzi u weta do kontroli. Dostała kroplówki i zastrzyki na kolejne 4 dni.

Czuje się troszkę lepiej. Dzisiaj troszkę więcej jadła i nie wymiotowała.

Teraz leży pod kroplówką.

 

Jutro wstawię fakturę bo dzisiaj już padam.

 

Rudzia-Bianca puszki bardzo się przydadzą. Podziękuj dobrej cioci.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 213
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Bardzo dziękuję za dobre myśli.

 

Suzi dzisiaj już normalnie jadła. Niestety koopy dalej rzadkie, ale nie wodniste.

Suzi cały dzień chodzi w ubranku bo trzęsie się z zimna. No ale nic dziwnego. Skóra i kości a do tego brak futerka.

 

Tradycyjnie wieczorkiem Suzi pod kroplówką.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuję za dobre myśli.

 

Suzi dzisiaj już normalnie jadła. Niestety koopy dalej rzadkie, ale nie wodniste.

Suzi cały dzień chodzi w ubranku bo trzęsie się z zimna. No ale nic dziwnego. Skóra i kości a do tego brak futerka.

 

Tradycyjnie wieczorkiem Suzi pod kroplówką.

Czekałam na taką wiadomość troszeczkę lepszą.Dobrze,że ją zabezpieczasz ubrankiem przed zimnem.Suzi  potrzebuje ciepła.Mam ogromną nadzieję,że po dalszych kroplówkach stan Suzi się poprawi.Na rozwolnione kupy bardzo dobrze działa Amylan albo tańszy AmylaDol.Ja podaję 1/2 tabl do jedzenia nie tak jak pisze w instrukcji stosowania i jest okey.Czy Suzi dostaje jakieś tabletki na poprawienie hemoglobiny bo chyba wynik też jest fatalny?

Link to comment
Share on other sites

Bazarunio zakończony.Na puszeczki dla Suzi uzbierało się 210,00zł.Jak tylko dojdzie jeszcze jedna wpłata natychmiast przeleję pieniążki do Makili.

Makila bardzo proszę,podaj mi dane do przelewu i potwierdź na wątku bazarkowym,że pieniążki dotarły.

http://www.dogomania.com/forum/topic/143047-zako%C5%84czonybazarek-puszeczkowy-dla-bardzo-chorej-pudelki-suzi220914-290914/page-4

Link to comment
Share on other sites

Bazarunio zakończony.Na puszeczki dla Suzi uzbierało się 210,00zł.Jak tylko dojdzie jeszcze jedna wpłata natychmiast przeleję pieniążki do Makili.

Makila bardzo proszę,podaj mi dane do przelewu i potwierdź na wątku bazarkowym,że pieniążki dotarły.

http://www.dogomania.com/forum/topic/143047-zako%C5%84czonybazarek-puszeczkowy-dla-bardzo-chorej-pudelki-suzi220914-290914/page-4

 

Bardzo dziękuję. Jak tylko przelew dojdzie potwierdzę.

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem jak mam się rozliczać z zakupu puszek dla Suzi ponieważ wet odsprzedaje mi weterynaryjne karmy po takiej cenie jak kupuje i dlatego nie dostanę na to ani faktury, ani paragonu.

Oczywiście mogę kupić biorąc fakturę, ale wtedy będą droższe.

Może macie pomysł jak to rozwiązać?

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem jak mam się rozliczać z zakupu puszek dla Suzi ponieważ wet odsprzedaje mi weterynaryjne karmy po takiej cenie jak kupuje i dlatego nie dostanę na to ani faktury, ani paragonu.

Oczywiście mogę kupić biorąc fakturę, ale wtedy będą droższe.

Może macie pomysł jak to rozwiązać?

A wet nie może odręcznie napisać karteczki z adnotacją ile szt puszeczek,cena i podbić pieczątką? Tu chodzi tylko o rozliczenie dla nas raczej.Co innego jak faktura jest potrzebna dla Fundacji.Czy Suzi jest pod skrzydłami Fundacji?

Link to comment
Share on other sites

Ja rozumiem,że finanse są bardzo ważne,bo bez nich ani rusz.

Ale nie mogę uzyskać odpowiedzi na pytanie,jak się czuje sunia.

 

Przepraszam, ale nie zauważyłam pytania.

 

Suzi czuje się znacznie lepiej. Wrócił jej apetyt. Jest dużo "żywsza" więcej chodzi.

Nadal jest problem z biegunką, Dzisiaj kupiłam leki na biegunkę. 

Link to comment
Share on other sites

Mam ogromną prośbę. Czy byłaby chętna któraś cioteczka aby prowadzić rozliczenia Suzi, bo jak do tej pory panuje na jej wątku strasznu chaos.

 

To kolejna faktura za leki na biegunkę i za karmę renal (poprosiłam weta i zgodził się wystawić FA na karmę)

 

344bbwo.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...