Jump to content
Dogomania

RC Urban Life


szarli

Recommended Posts

Czy ktoś już próbował tej karmy?

 

Skład Urban Life Small Adult

 

Skład:
kukurydza, mączka kukurydziana, suszone białko drobiowe , ryż, tłuszcz zwierzęcy, hydrolizowane białko zwierzęce, kleik kukurydziany, izolat białka roślinnego*, pulpa buraczana, linioceluloza, olej rybny, olej sojowy, drożdże, składniki mineralne, psyllium (łuski i nasiona), hydrolizowane białko rybie, hydrolizat drożdży (źródło mannanoligosacharydów), mączka z płatków aksamitki (źródło luteiny). * L.I.P.: białko wyselekcjonowane ze względu na bardzo wysoką przyswajalność.

 

Tak naprawdę dodana jest chyba tylko suszona ryba (do karmy dla seniorów jeszcze pomidory), ale chciałabym wiedzieć czy ktoś kto karmi np. mini adultem zmienił na urban life'a i zaobserwował jakieś hmm.. zmiany? ;)

Link to comment
Share on other sites

Mnie zaciekawił sam pomysł specjalnego karmienia psów miejskich , ale w tym składzie nie widzę kompletnie nic co mogłoby pomóc psu na cokolwiek . Nawet jeśli w karmie są przeciwutleniacze to sztuczne, chemiczne konserwanty więcej zrobią szkody niż przeciwutleniacze pożytku.

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Mi wcisnęli ostatnio dwie próbki po 100g w zoologu. Nie chciałam, bo Cziko raczej taki "niekarmowy". Wzięłam dla świętego spokoju. O dziwo zjadł jak szalony... także zastanawiam się co oni do tej karmy dodają, że tak się zajadał, że zapominał gryźć (a on z tych żujących każdy kęs 10 razy).

Bąki były okropne po tym... i z pyska śmierdziało.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...