Jump to content
Dogomania

Nowa dogomania - co i jak? Oraz lista "usterek".


maciaszek

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

 

 Też mam ten problem, ale zdaje się, że tylko my to widzimy.... :)

Ja mam natomiast taki problem, używam firefoxa, w oknie odpowiedzi nie mam opcji: dodaj zdjęcie, pogrub czcionkę, kolory, kompletnie nic z tego panelu.
Tak to wygląda: http://images67.fotosik.pl/596/75839c262148eeb6med.png

Wszystko to jest w przeglądarce internet explorer, ale jej nie używam

 

Mam ten sam problem. kiedy dodaję odpowiedź nie widzę paska narzędzi. Planuję bazarek i pojęcia nie mam, w jaki sposób w tej sytuacji wstawić zdjęcia.
Link to comment
Share on other sites

Jak tak dalej będzie, to dogomania zniknie. Czy o to chodziło właścicielom? Obawiam się ,ze nikt nawet nas nie uprzedzi o tym.A kto najbardziej ucierpi? Niewinne zwierzęta.

Jeżeli modzi nie mogą już niczego zrobić, to niech ktoś napisze oficjalnie jakie mają uprawnienia , bo użytkownicy forum czują się kompletnie ignorowani milczeniem i brakiem odpowiedzi na pytania.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dogo siało niejadalne ciasteczka  blokujące  szereg funkcji ( m in  listwy narzędzi w postach i mailach)

Po ostatniej przerwie chyba je ostatecznie wyłączyli i juz nie sieją  tylko trzeba je  jeszcze wywalić z komputera jesli sie tam wczesniej zainstalowały

 

Niektórym pomogło :

 w Chrome

w menu głównym wchodzisz w ustawienia ( prawy górny róg)

dalej w ustawienia zaawansowane i tu na dole klikamy w "resetowanie ustawień"

 

w Firefoxie

wchodzimy w "narzędzia" ( górna listwa ekranu) wybieramy "opcje", dalej "prywatność" i "usunąc pojedyncze ciasteczka"

wchodzimy w listę ciasteczek i usuwamy wszystko

 

poprawka - dogo  niejadalne "ciasteczka " sieje nadal

czyli w Firefoxie trzeba  po każdym wejściu na forum wyczyścić ciasteczka.

Jeśli sesja trwa dłużej, może się zdarzyć , że ciasteczka i tak się w którymś momencie zainstalują i wtedy trzeba całą operację powtórzyć.

Uwaga - wtedy poza  usunięciem ciasteczek trzeba odświeżyć stronę i ponownie się zalogować.

Zabawa przednia, administrator może być dumny  z nowej wersji dogo tak przyjaznej dla uzytkowników...
 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Mam takie same odczucia

 

tak samo! wchodząc na nowe dogo jestem jakby w trójwymiarze.Nic tu mojego,znajomego.Czarna dziura. Proszę też wziąć pod uwagę to,że nie każdy jest kumaty w sprawach komputerowych(np. ja).Dla mnie jakiekolwiek zmiany ,nowe ustawienia itd. to czarna magia.Nie każdy jest informatykiem,żeby wiedział o co chodzi z nowymi ustawieniami.Forum powinno być dla nas, a nie my dla forum.Odpoczełam trochę od tych "nowości" i myślałam ,że jakos będzie lepiej,a tu nic.

 

Tylko psów jest żal!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

poprawka - dogoniejadalne "ciasteczka " sieje nadal
czyli w Firefoxie trzeb po każdym wejściu na forum wyczyścić ciasteczka.
Jeśli sesja trwa dłużej, może się zdarzyć , że ciasteczka i tak się w którymś momencie zainstalują i wtedy trzeba całą operację powtórzyć.
Uwaga - wtedy poza usunięciem ciasteczek trzeba odświeżyć stronę i ponownie się zalogować.
Zabawa przednia, administrator może być dumnyz nowej wersji dogo tak przyjaznej dla uzytkowników...

Zabawa w usuwanie ciasteczek jest naprawdę świetna!! Jeżeli przegląda się więcej stron a potem chce się np wstawić zdjęcie, podlinkować tekst itd to tzeba się zabawić od nowa.

Tęgi umysł to wymyślił!!! I przyjazny użytkownikom forum!!! Gratuluję.

PS.Nie wiem co i jak napisałam, bo ciasteczek tym razem nie chce mi się wyrzucać.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nie wiem czy to tu, ale chciałabym zgłosić usterki.
Po 1 - nie mogę wysyłać bezpośrednio postów poprzez "odpowiedz", tylko muszę klikać w "więcej opcji odpisywania" i dopiero mogę wysłać..
Po 2 - nie działa mi opcja szukania.. Wyskakuje mi, że nie ma żadnego takiego tematu, choć jest..
Po 3 - nie mam tej listwy z tymi wszystkimi bajerami, ale z tego co wynika u góry to normalne.

Mam nadzieję, że problemy w końcu znikną.
Pozdrawiam, Natalia

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Jak mam znaleźć wątek, przeze mnie założony, kilka lat temu? Przecież nie będę przeglądać kilkuset stron...

Zgubił się (zresztą nie on jeden) przy zmianie dogomanii na nową, niby lepszą.

 

Nie działa większość emotikonów.

Nie działają wyszukiwarki w wątkach.

 

Ktoś to wreszcie ponaprawia? Czy czekacie aż wszyscy z dogo uciekną?!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

W jaki sposób można odzyskać moją zawartość?Bo po wczorajszych kłopotach wszystko zniknęło..I co teraz?

Elżbieta481

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Czy tylko ja mam wyczyszczoną zawartość przez wczorajszy brak dostępu przez jakiś błąd do dogomanii?

Nie tylko :D. Ja również, pojawił mi się taki komunikat:

Zawartość Dana i Muszkieterowie
Według typu zawartości
Forums
Members
Zobacz tego użytkownika
Tematy i posty
Tylko tematy
Tylko posty
Sortuj według Czas ostatniej aktualizacji
Tytuł
Odpowiedzi
Wyświetleń
Porządek Malejąco (z-a)
Rosnąco (a-z)
Brak informacji do pokazania

Tylko tak dalej :angry:, a to Forum chyba :rolleyes: zupełnie opustoszeje :lol:.
Szkoda tylko tych psiaków :(. Jak długo :o  można znosić taką jawną arogancję :o  i brak zainteresowania problemami użytkowników :unsure:.
Wystarczy poczytać powyższe posty, pojawiające się od czasu tych zmian na lepsze :D. Czy leci z nami jakiś :o pilot ?
Link to comment
Share on other sites

.

24 kwiecień 2015 - 23:56

Nie wiem czy to tu, ale chciałabym zgłosić usterki.
Po 1 - nie mogę wysyłać bezpośrednio postów poprzez "odpowiedz", tylko muszę klikać w "więcej opcji odpisywania" i dopiero mogę wysłać..
Po 2 - nie działa mi opcja szukania.. Wyskakuje mi, że nie ma żadnego takiego tematu, choć jest..
Po 3 - nie mam tej listwy z tymi wszystkimi bajerami, ale z tego co wynika u góry to normalne.

Mam nadzieję, że problemy w końcu znikną.
Pozdrawiam, Natalia


-u mnie dalej to samo!

.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...