Jump to content
Dogomania

Nowa dogomania - co i jak? Oraz lista "usterek".


maciaszek

Recommended Posts

BARDZO CHCIAŁABYM MÓC SIĘ WYLOGOWAĆ Z DOGOMANII. CHOCIAŻ KLIKAM 'WYLOGUJ' I WYDAJE SIĘ, ŻE JEST OK, TO NASTĘPNEGO DNIA OD RAZU JESTEM ZALOGOWANA. PISANO JUŻ WCZEŚNIEJ O TYM PROBLEMIE, ALE PRZYPOMINAM, ŻE POZOSTAŁ NIE ROZWIĄZANY, A MOŻE BYĆ NIEBEZPIECZNY. NIE MAM OCHOTY, ŻEBY KTOŚ WPISYWAŁ COKOLWIEK POD MOIM NICKIEM, A TAK SIĘ TERAZ MOŻE ZDARZYĆ. CZY ADMINISTRATORZY RACZĄ ZAREAGOWAĆ? DODAM, ŻE NIE UŻYWAM FUNKCJI ZAPAMIĘTYWANIA HASŁA.

Link to comment
Share on other sites

Od momentu nowej dogomanii po wejściu na stronę cały czas mam info, że strona zawiera wirusa. Alarm pojawia się za każdym razem. Proszę cos z tym zrobić, bo na innych komputerach ( z innymi oprogramowaniami antywirusowymi) ten sam komunikat się wyświetla.

Link to comment
Share on other sites

No kurcze ile takie usterki mogą trwac ?

zrobiłam formata , mam windowsa 7 , używam chroma ale weszłam na dogo też przez explorera i mozille i przez żadną przeglądarkę dogo nie dziala tak tak powinno , nie mogę nadal cytować , dodawac zdjęc nie mam emotikonek :/

Link to comment
Share on other sites

Po wejściu na stronę nowej dogomanii wtyczka Skockwave Flash przestaje odpowiadać, crashują się wczytane rzeczy. Jest tak za każdym razem. Zdarza się, ze wchodząc na dogo widzę białe tło i nic więcej, czasami odświeżanie strony pomaga. Porażka :/ Odpowiedz nie działa.

Link to comment
Share on other sites

Przy edytowaniu postów np na bazarku , zamiast treści pojawiają się znaczki i kwadraciki. Po zaakceptowaniu nie widzę treści postu w temacie... czy zostanie to kiedykolwiek naprawione??

Zacina się też kwestia dodawania szybkiej odpowiedzi. Coraz więcej ludzi stąd odchodzi, bo nie ma czasu na dodatkowego użeranie się z problematyczną obsługą forum.

Link to comment
Share on other sites

U mnie po początkowych zakłóceniach wszystko działało, ale widać było za dobrze. Teraz mam takie dziwne komunikaty "piszesz zbyt szybko" (czy coś w tym rodzaju)i na wątku nie ma żadnego wpisu, a za chwilę pojawiają się np. 3 takie same wpisy. I pomimo włączonych emotikonów nie mogę ich dodawać (nie działa).W końcu na tym wątku, po "dodaj odpowiedź" jest info "Ten post wymaga zatwierdzenia przez moderatora zanim będzie widoczny" - cenzura?

Link to comment
Share on other sites

Guest Aleksandra Paras

Ja zgłaszam problem z logowaniem. Nie mogłam się zalogować na konto, za to zarejestrować tę samą nazwę drugi raz (choć już istnieje) - tak. Brr :(

Link to comment
Share on other sites

Może wreszcie pojawiłby się na tym wątku ktoś z administracji.
Na wątku moich Muszkieterów: http://www.dogomania.com/forum/topic/91928-murzynek-agat-wychudzony-maluch-jest-już-wreszcie-w-swoim-domku/ nie działają gwiazdki (służące do oceny wątku) , czy można coś z tym zrobić ?

Gwiazdki zostały uruchomione, zapewne przez administrację, za co dziękuję :). Była to jednak jednorazowa poprawa...
Okazuje się bowiem, że ... nadal nie działają :(. Bardzo proszę o skuteczną naprawę tego problemu.
Link to comment
Share on other sites

Ja natomiast na swojej przeglądarce mam dziwny komunikat, przez który nie da się zalogować: 

wtmhgc2bev2z.png

 

Oraz, tak jak u innych, bywało też ostrzeżenie o wirusie. Na laptopie chłopaka też tak było, ale usunęłam pliki cookie i u niego pomogło, a u mnie nie, choć mamy taką samą przeglądarkę.

Link to comment
Share on other sites

 

Ja natomiast na swojej przeglądarce mam dziwny komunikat, przez który nie da się zalogować: 
wtmhgc2bev2z.png
 
Oraz, tak jak u innych, bywało też ostrzeżenie o wirusie. Na laptopie chłopaka też tak było, ale usunęłam pliki cookie i u niego pomogło, a u mnie nie, choć mamy taką samą przeglądarkę.

 
Tylko że próbujesz się zalogować na starą dogomanię więc nie dziwota że pyta o hasło
tam hasło to: dogo
a użytkownik: stara
jest o tym mowa tu:
http://www.dogomania.com/forum/topic/142879-kopia-starej-dogomanii/

teraz adres forum to www.dogomania.com a nie jak dawniej www.dogomania.pl więc musisz zmienić zakładkę jesli z niej wchodzisz
Link to comment
Share on other sites

Nawet na dogomania.pl mi tak wyskakiwało, może to kwestia przeglądarki, jednakże problem rozwiązany, bo mam skąd pisać więc nie ma problemu :) 

Na czym polega "nie dodanie postu bo za szybko się go napisało"? Gdy odczekam chwilę, to znów nie chce się dodać w ogóle post i muszę odświeżyć i wkleić ponownie. Dziwna ta nowa dogo :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...