Jump to content
Dogomania

Nowa dogomania - co i jak? Oraz lista "usterek".


maciaszek

Recommended Posts

Mimo moich próśb o połączenie moich dwóch kont odpowiedź dostałam zerową. A szkoda, bo w tej chwili nie mogę edytować swoich wątków.

W takim razie czy mogę prosić o to, aby na moje nowe konto dostać pierwsze posty z tej (mojej) galerii: http://www.dogomania.com/forum/topic/99710-gamonius-pospolitus-i-kotus-bezm%C3%B3zgus-do-pot%C4%99gi-drugiej-d/
Oraz posty z pierwszej strony Ty$ki, czyli możliwość edytowania postów ze zdjęciami bezdomnych zwierząt w Szczebrzeszynie (posty #2 - #4 ): http://www.dogomania.com/forum/topic/78989-bezdomne-ze-szczebrzeszyna-brak-sponsor%C3%B3w-dlugi/

To jest bardzo ważne dla mnie. Zwłaszcza, jeśli chodzi o bezdomniaki...

Link to comment
Share on other sites

Też tak mam czasem...Do tego moje okno odpowiedzi cały czas wygląda tak jak w załączonym zdjęciu- zero opcji , aby dodać foty- moge jedynie jako załączniki miniaturki, pogrubić tekst itp... Nie wiem, czy kogokolwiek tutaj interesują zgłaszane problemy?


"dobre" okno, ze wszystkimi ułatwieniami w postaci pogrubienia, podkreślenia, wstawienia fotki filmu etc miałam przez niecały dzień po uruchomieniu "nowej" dogo. teraz mam tez tylko "białe" tło i nic więcej.
Odpowiedź mogę dodać jedynie jak wejdę w "opcje zaawansowane/szczegółowe" (których nie ma) i z osobnego okna mogę dopiero dodać odp., nie z bezpośredniego wątku.
Plus u mnie dodatkowo nie działa dodawanie wątku do śledzonych. po klinięciu na "śledź" zmienia się tylko adres www wątku - po numerze jest slesz ( / ) i podwójny krzyżyk #. Wątku w śledzonych brak.
Link to comment
Share on other sites

Drogie Userki ..... i Userzy.

Przestańcie pisać te głupie uwagi na nową Dogomanię - Admini i tak mają Was w pewnym otworze. To żałosne jak Was się traktuje - od miesięcy i tak odpowiedzi nie uzyskujecie.

 

Współczuję pewnym Moderatorom, a z drugiej strony dziwię się, że nimi jeszcze są.

Link to comment
Share on other sites

Wszystko było dobrze do czasu gdy... piszę sobie wiadomość :

Pierwsza próba- za szybko napisana.

Druga próba - ładuje.... nic.

Trzecie próba- ładuje .... nic.

.....

..

Do piątej próby w koncu że odpowiedz została dodana. 

ODŚWIEŻAM I CO .... mnóstwo moich tych samych wiadomości. 

Link to comment
Share on other sites

Uwaga, uwaga! Dogo wlaczylo nowa funkcje...
Dostajesz PW, odpowiadasz nadawcy i okazuje sie, ze odpowiedz idzie do wszystkich adresatow, do ktorych nadawca ja wyslal... albo i nie... ale na pewno dostajesz PW, ktore nie bylo do ciebie...
Zaczynam sie juz cieszyc na nastepne pomysly... :-)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

A ja bym jeszcze chciala wiedziec, dlaczego aby sledzic lub przestac sledzic watek musze wejsc w odpowiedz, wiecej opcji i dopiero tam moge odznaczyc okienko "sledz ten watek" oraz oczywiscie musze cos napisac - normalny przycisk u gory strony nie dziala - a na poczatku dzialal!
No i normalnie odpowiedzi dodac nie moge, tez musze wejsc w "wiecej opcji odpisywania". A tez moglam!
Ech, nawet jak cos bylo, to sie skiepscilo, do bani ta nowa Dogomania, coraz mniej chetnie tu wchodze...

Link to comment
Share on other sites

Z tego co zauważyłam - pole "odpowiedzi" domyślnie jest bez tych całych bajerów, dopiero trzeba kliknąć by się uaktywniły. Jeśli nie ma - patrzy się w prawy górny róg tego pola, czy jest taka maciupeńka strzałka w lewo, coś jak lustrzane odbicie znaczka "play/odtwórz". Po najechaniu powinno podświetlić się tekst "rozwiń narzędzia". Jest - to klikamy, narzędzia powinny się rozwinąć. 
Też nie miałam tych narzędzi, u mnie pomogło całkowite odinstalowanie chrome i ponowna instalacja przeglądarki. Na operze nawet po przeinstalowaniu - narzędzi brak.

Link to comment
Share on other sites

I ja podobnie jak atulek, Panna Marple i Ania+Milva i Ulver nie mam żadnych opcji napisania posta....
Wiem też, że taki sam problem ma bianca0...
Ostatni "normalny" post napisałam 13 października przed południem, potem już mi się nie udało:(...
Myślałam, że teraz po przerwie, kiedy ponownie dogomania nie działała wszystko wróci do normy, ale niestety...

Może ktoś choć powie, jak zrobić, żeby działało!!!
Dodam, że zmiana przeglądarki nic nie daje!

Link to comment
Share on other sites

Dogo siało niejadalne ciasteczka  blokujące  szereg funkcji ( m in  listwy narzędzi w postach i mailach)

Po ostatniej przerwie chyba je ostatecznie wyłączyli i juz nie sieją  tylko trzeba je  jeszcze wywalić z komputera jesli sie tam wczesniej zainstalowały

 

Niektórym pomogło :

 w Chrome

w menu głównym wchodzisz w ustawienia ( prawy górny róg)

dalej w ustawienia zaawansowane i tu na dole klikamy w "resetowanie ustawień"

 

w Firefoxie

wchodzimy w "narzędzia" ( górna listwa ekranu) wybieramy "opcje", dalej "prywatność" i "usunąc pojedyncze ciasteczka"

wchodzimy w listę ciasteczek i usuwamy wszystko

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Chciałam powiedzieć,że dalej nie mogę się wylogować,bo nawe jak robię,,wyloguj,,to dalej jestem zalogowana..Może ktoś mi pomóc?

Ela

Link to comment
Share on other sites

I ja podobnie jak atulek, Panna Marple i Ania+Milva i Ulver nie mam żadnych opcji napisania posta....
Wiem też, że taki sam problem ma bianca0...
Ostatni "normalny" post napisałam 13 października przed południem, potem już mi się nie udało:(...
Myślałam, że teraz po przerwie, kiedy ponownie dogomania nie działała wszystko wróci do normy, ale niestety...

Może ktoś choć powie, jak zrobić, żeby działało!!!
Dodam, że zmiana przeglądarki nic nie daje!

Prawdopodobnie musisz usunąć z komputera swoją przeglądarkę i zainstalować ją na nowo -możliwe, że  brak jakiś wtyczek, które wymaga dogo.

Najlepiej sprawdza się u większości chrome :)

Link to comment
Share on other sites

Dogo siało niejadalne ciasteczka  blokujące  szereg funkcji ( m in  listwy narzędzi w postach i mailach)

Po ostatniej przerwie chyba je ostatecznie wyłączyli i juz nie sieją  tylko trzeba je  jeszcze wywalić z komputera jesli sie tam wczesniej zainstalowały

 

Niektórym pomogło :

 w Chrome

w menu głównym wchodzisz w ustawienia ( prawy górny róg)

dalej w ustawienia zaawansowane i tu na dole klikamy w "resetowanie ustawień"

 

w Firefoxie

wchodzimy w "narzędzia" ( górna listwa ekranu) wybieramy "opcje", dalej "prywatność" i "usunąc pojedyncze ciasteczka"

wchodzimy w listę ciasteczek i usuwamy wszystko

Dziękuję pięknie za poradę u mnie zadziałało.  :jumpie:

Link to comment
Share on other sites

Proszę o usunięcie z pojego profilu "1 punkt ostrzeżeń", który wyświetla się pod moim awatarem. Wygasł w 2012 roku! Był za zbyt duży podpis, który obecnie nie jest już limitowany.

 

Tym bardziej, że nie ma słowa o punktach respektu/szacunku, których miałam więcej, a które zniknęły przy zmianie interfejsu.

 

Dziękuję za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...