Jump to content
Dogomania

Nowa dogomania - co i jak? Oraz lista "usterek".


maciaszek

Recommended Posts

Nie mogę nic napisać z pracy (podobnie koleżanka-dwa inne komputery i dwie różne firmy).Nic, prócz sekundowego naciśnięcia jednego klawisza co daje np. "mmmmmmmmm" i to wszystko,bo za chwilę okno odpowiedzi jest nieaktywne.

Loguję się normalnie,widzę wątki,ale z pisaniem na nich oraz PW bez szans. Mogę za to pisać w profilu.Prosze o pomoc ,bo to naprawdę istna mordęga!!!

PS.Na starej dogo nie było żadnego problemu.

Link to comment
Share on other sites

Jeśli ktoś miał taki problem i go rozwiązał to bardzo proszę o pomoc.

Kliknęłam niechcący "wyłącz komunikator" i teraz nie mogę go z powrotem włączyć.

W tym okienku dalej pisze "wyłącz komunikator" i klikanie w niego nic nie zmienia.

Nie mogę ani otworzyć wiadomości ani pisać :(

Nie wie ktoś co można zrobić?

Link to comment
Share on other sites

Mam prośbę o pomoc  w znalezieniu sposobu na ostatni nieprzeczytany post.

 

Albo czegoś  nie dostrzegam, albo taka jest zmiana.

 

Zaglądam na wybrany temat . Chciałabym nacisnąć (jak kiedyś) ostatni  nieprzeczytany  post . Tymczasem  dostrzegam tylko  możliwość ostatniego napisanego posta w temacie.

 

Czy czegoś nie widzę ?   Gdzie popełniam  błąd ?

Link to comment
Share on other sites

Ja mam problem z dodawaniem nowych postów.

Coraz częściej coś pisze a po naciśnięciu publikacji wyskakuje mi że post jest pusty i proszą o podanie treści, gdy to robię po raz kolejny jest to samo.

Jest to bardzo problematyczne. 

Link to comment
Share on other sites

Mam prośbę o pomoc  w znalezieniu sposobu na ostatni nieprzeczytany post.

 

Albo czegoś  nie dostrzegam, albo taka jest zmiana.

 

Zaglądam na wybrany temat . Chciałabym nacisnąć (jak kiedyś) ostatni  nieprzeczytany  post . Tymczasem  dostrzegam tylko  możliwość ostatniego napisanego posta w temacie.

 

Czy czegoś nie widzę ?   Gdzie popełniam  błąd ?

Po lewo od tytulu watku masz kropeczke lub gwiazdeczke (jezeli pisalas w tym temacie) - to prowadzi (przynajmniej w teorii...) do ostatniego nieprzeczytanego postu.

 

Link to comment
Share on other sites

Mam prośbę o pomoc  w znalezieniu sposobu na ostatni nieprzeczytany post.

 

Albo czegoś  nie dostrzegam, albo taka jest zmiana.

 

Zaglądam na wybrany temat . Chciałabym nacisnąć (jak kiedyś) ostatni  nieprzeczytany  post . Tymczasem  dostrzegam tylko  możliwość ostatniego napisanego posta w temacie.

 

Czy czegoś nie widzę ?   Gdzie popełniam  błąd ?

Jak już  wejdziesz na wątek, to nie ma takiej opcji.

Natomiast zanim wejdziesz, to zarówno na forach, subforach,

czy też po staremu w subskrypcjach, masz przed każdym tutułem wątku,

na niebieskim pionowym pasku, gwiazdkę lub kółko.

I one właśnie zaprowadzą Cię do ostatniego nieprzeczytanego postu.

Gwiazdką oznaczone są wątki w których brałaś udział, kółkiem w których nie uczestniczyłaś.

 

Link to comment
Share on other sites

Nie mogę nic napisać z pracy (podobnie koleżanka-dwa inne komputery i dwie różne firmy).Nic, prócz sekundowego naciśnięcia jednego klawisza co daje np. "mmmmmmmmm" i to wszystko,bo za chwilę okno odpowiedzi jest nieaktywne.

Loguję się normalnie,widzę wątki,ale z pisaniem na nich oraz PW bez szans. Mogę za to pisać w profilu.Prosze o pomoc ,bo to naprawdę istna mordęga!!!

PS.Na starej dogo nie było żadnego problemu.

 

Proszę moderatorów lub administratora o spowodowanie udzielenia mi odp. na powyższe,b.mi to utrudnia życie z nową dogo/uniemożliwia dostęp przez długi czas.

Ponadto nie mogę zmienić tytułu wątku bazarkowego,nie wyświetla się funkcja "zaawansowana edycja" -co robić???????

http://www.dogomania.com/forum/topic/143124-a-czego-tutaj-nie-ma-do-12102014r/

Link to comment
Share on other sites

Jak już  wejdziesz na wątek, to nie ma takiej opcji.

Natomiast zanim wejdziesz, to zarówno na forach, subforach,

czy też po staremu w subskrypcjach, masz przed każdym tutułem wątku,

na niebieskim pionowym pasku, gwiazdkę lub kółko.

I one właśnie zaprowadzą Cię do ostatniego nieprzeczytanego postu.

Gwiazdką oznaczone są wątki w których brałaś udział, kółkiem w których nie uczestniczyłaś.

 

 

Nie widzę niestety  żadnej  gwiazdki w  tematach , które czytałam. Jest tylko na jasno zaznaczony temat i wcięcie  jasne w miejscu granatowej  kropki.

Link to comment
Share on other sites

Mam prośbę o pomoc w znalezieniu sposobu na ostatni nieprzeczytany post.

Albo czegoś nie dostrzegam, albo taka jest zmiana.

Zaglądam na wybrany temat . Chciałabym nacisnąć (jak kiedyś) ostatni nieprzeczytany post . Tymczasem dostrzegam tylko możliwość ostatniego napisanego posta w temacie.

Czy czegoś nie widzę ? Gdzie popełniam błąd ?

Po wejściu na wybrany wątek, po prawej stronie obok czarnego okienka: "dodaj odpowiedź", zobaczysz napis:
"idź do pierwszego nieprzeczytanego postu". Po kliknięciu tego tekstu, pojawi Ci się właśnie ten pierwszy, nieprzeczytany przez Ciebie na wątku post :).

Nawiasem mówiąc, zadziwiający jest ten brak odpowiedzi administracji Forum na powyższe pytania i pojawiające się w związku ze zmianami na dogo problemy :shake:.

Link to comment
Share on other sites

Szanowna Administracjo,

 

W pierwszych slowach mego pisania do Szanownej Administracji pragne uprzejmie podziekowac za przychylenie sie do mojej prosby i umozliwienie mi korzystania z funkcji - wyloguj sie :evil_lol:

 

Nie musze chyba tutaj opisywac,jakaz to wielka ulge odczulam po skorzystaniu z ulepszonej/czesciowo naprawionej juz tej funkcji,ufff :evil_lol:

 

Niestety, moja radosc nie trwala dlugo albowiem po wejsciu na strone forum zauwazylam,ze jestem juz zalogowana chociaz bylam podobno wylogowana

Zdenerwowalam sie mocno faktem,ze wbrew mojej woli, dogomania udostepnia osobom postronnym dostep do mojego hasla oraz tresci prywatnej korespondencji, nie wspominajac juz  o mozliwosci zamieszczanie przez nie postow pod moim loginem.

 

Odnosze wrazenie, ze tym portalem zarzadza informatyk amator, a jesli zawodowiec - to niestety, ale widocznie zbyt czesto chodzil na wagary a dyplom otrzymal sobie znana droga.

 

Przypominam Panstwu, ze ten portal zarabia dla Was dzieki naszej obecnosci na nim i ze niekoniecznie musimy na nim byc lub bywac.

 

Moderowanie zamieszczonych tutaj postow powinno oznaczac naprawianie zglaszanych usterek a nie zbieranie ich do archiwum.

Ponadto uwazam,ze po wprowadzeniu zmian na tym forum nalezaloby wyjasnic,jak korzystac z jego funkcji a nie liczyc na to, ze to uzytkownicy beda odkrywac ich dzialanie i beda udzielac rad pozostalym.

 

Panstwa ignorancja i arogancja jest odpowiedzia na Wasz stosunek do uzytkownikow tego forum.

Nie zdziwie sie, jesli i oni odpowiedza w podobny sposob i pozegnaja ten portal na zawsze :bye:

Link to comment
Share on other sites

Ciężko ogarnąć tą "nową" dogomanię.Nie ma żadnej profesjonalnej pomocy ze strony moderatorów.Na samym dole każdej strony jest po lewej stronie min. "pomoc" Co z tego,jak nie w j.polskim? Już trochę minęło czasu,a wątki przedtem tętniące życiem,teraz obumierają.Na bazarkach też pustki.Biedne zwierzaki czekające na pomoc.... :-(

Link to comment
Share on other sites

Jestem cierpliwa i mogę z wyrozumiałością przeczekać okres poprawiania różnych usterek. Niestety w tym koszmarnym chaosie jaki zapanował po zmianie wersji dogomanii zabrakło mi jednego - elementarnej kultury administratorów. Kilku słów - uprzedzenia, przeproszenia, zapewnienia, że w miarę sił wszystko zostanie doprowadzone do porządku. No i pomocy na bieżąco w tych naszych kłopotach. Krótkiej instrukcji co i jak, na czym polegają zmiany. Cóż... Poza tym  - przynajmniej na razie - sprawia to wszystko wrażenie informatycznej amatorki.

Nawet nie wiem o co pytać.

Z Explorerem nowa dogo nie współpracuje u mnie w ogóle - ani w domu, ani w pracy. Wersję mam najnowszą.

Działa jako tako jedynie na Mozilli.

 

Link to comment
Share on other sites

Bez przerwy również wyświetla mi się info z antywirusa o zagrożeniu ze strony dogomanii. Z czego to wynika? Mam tu nie wchodzić, żeby chronić swój komputer?

 

Mam to samo, zgłaszałam. Pojawia mi się na różnych kompach (różne programy antywirusowe). Aż mi szkoda, jak ktoś nie ma zabezpieczeń. Przed "zmianami" nie było takich problemów, więc wniosek nasuwa się sam, może zmiany są wygodniejesze dla dogo, ale na pewno niebezpieczne dla sprzętu użytkowników.
 

Link to comment
Share on other sites

Bez przerwy również wyświetla mi się info z antywirusa o zagrożeniu ze strony dogomanii. Z czego to wynika? Mam tu nie wchodzić, żeby chronić swój komputer?

 

Mam to samo...

 

Przez przypadek wpadłam sama na to jak kopiować/zapisywać zdjęcia. Myszką na zdjęcie, prawy klawisz myszy nacisnąć kilka razy. Czasem dwa, czasem cztery. I wyskakuje lista,  z której wybieramy co nas interesuje.

 

 

Wygląda na to, że administratorzy mają nas w d... W sumie co ich to wszystko obchodzi. Ludzie jak wchodzili na dogo tak wchodzą. A że się wściekają? Co tam, chrzanić. Poza tym zawiązała się tu samopomoc dogomaniacka, więc tym bardziej nas olewają...

Link to comment
Share on other sites

Ciężko ogarnąć tą "nową" dogomanię.Nie ma żadnej profesjonalnej pomocy ze strony moderatorów.Na samym dole każdej strony jest po lewej stronie min. "pomoc" Co z tego,jak nie w j.polskim? Już trochę minęło czasu,a wątki przedtem tętniące życiem,teraz obumierają.Na bazarkach też pustki.Biedne zwierzaki czekające na pomoc.... :-(

 

Z tego co wiem, moderatorzy tez nic nie moga - Maupa4 juz postanowila sie oddalic, bo znudzilo jej sie odbieranie dziesiatek prosb na ktore nie moze nic poradzic.
 

Link to comment
Share on other sites

dogomania ma chyba zostać dla najbardziej wytrwałych...jak tu się nie zniechęcić, jeśli w 8 na 10 przypadkach okno odpowiedzi nie chce być aktywne? masakra, zróbcie coś z tym!

 

a odpowiedzi dotyczącej problemów ze wstawianiem zdjęć do tej pory nie dostałam :wallbash:

Link to comment
Share on other sites

Kocham nową dogomanię   :loveu:

 

Pamiętacie wysyłanie PW do osób z wątku, z rozliczeniem bazarku na przykład?

Profil - PW - wyślij i sru! siedzisz w swojej skrzynce odbiorczej. Apiać szukasz wątku, następnej osoby itd.

Teraz jest całkiem calkiem inaczej  (:

Link to comment
Share on other sites

Dlaczego nie ma ani emotek ani nie wiem jak wstawić zdjęcia WTF? mam coś takiego tylko: http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/42320/755519/00000029.

Zobacz czy na innej przeglądarce też tak będziesz miała.   

 

Pierwsze jeśli coś Wam nie działa to spróbujcie wejść na dogo przez inną przeglądarkę - czasami pomaga :)

Niestety zaczynam już wątpić w to czy ktoś przybędzie tu potrzebującym z pomocą :lmaa:

Link to comment
Share on other sites

Witam

od kilku dni nie działa mi praktycznie nic na dogo , żeby dodać posta musze najpierw kliknać "więcej opcji odpisywania " wtedy dopiero moge dodac napisana odpowiedz ale nie moge ani cytować ani uzywać multi cytatu , ani dodawac emotikonek ( chyba ze znam je na pamieć ) ani pogrubić tekstu o dodaniu zdjęcia nie wspomnę :/

na innych przeglądarkach jest to samo .... :/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...