Jump to content
Dogomania

Nowa dogomania - co i jak? Oraz lista "usterek".


maciaszek

Recommended Posts

A ja nie rozumiem jednego...
Na starą dogomanię, która jest jeszcze aktualna mogę się logowac jako Ty$ka. Wchodzi login i hasło. Niestety na nowej już tak pięknie nie jest. Wyskauje błąd.  NIE da się zalogować na Ty$kę. Nie ukrywam, że nowy login jest mi bardzo nie na miejscu. Pisałam w tej sprawie do Admina na maila, ale nie odpowiedział. Szczerze, nie chce mi się siedzieć teraz na dogomanii, jeśli sprawa z moim kontem nie wyjaśni się do końca września, ewakuuję się stąd. Nie dość, że ciężko mi się połapać, to jeszcze trudniej być na nowym koncie.

Link to comment
Share on other sites

Ja nawet nie wiem jak pw wysłać :( Jak wchodzę w komponuj nową to mi wyskakuje error 502 bad getaway :(
Nie wiem czy do mnie pw dochodzą bo nic nie dostaję a normalnie miałam po kilka dziennie bazarkowych :(
Ktoś ma podobny problem ?

Czy teraz przychodzą powiadomienia o nadesłanych PW ?

U mnie nie działa przywracanie zawartości postu, które w poprzedniej wersji dogo funkcjonowało bez zarzutu. Komplikuje to też  wstawianie zdjęć.
Po powrocie z Tiny Pic wywala mnie z dogo i ginie mi cały napisany post, a  pojawia się taki komunikat: "Strona sieci WEB wygasła"  :crazyeye:. W efekcie mogę wstawić w poście tylko jedno zdjęcie.
Kiedy to wszystko zacznie działać ?
Link to comment
Share on other sites

Żeby się wylogować trzeba wyczyścić ciasteczka, na razie inaczej się nie da.

 

Nie moge wysłać pw wyskakuje mi ciągle jakiś błąd. Często pole na odpowiedz postu nie wyświetla się.

 

Teraz jest miejsce na tylko 50 wiadomości, musisz usunąć jeśli masz ich więcej, inaczej nie wyślesz niczego nowego.

Link to comment
Share on other sites

 

Teraz jest miejsce na tylko 50 wiadomości, musisz usunąć jeśli masz ich więcej, inaczej nie wyślesz niczego nowego.

 

Taaaaak????

Serio?

To fajnie, że ktokolwiek w ogóle o tym poinformował.

Czyli jak mam więcej wiadomości w skrzynce niż 50 to muszę wywalić, bo nikt nie będzie mógł do mnie napisać, tak?

Link to comment
Share on other sites

Logując poprzez firefox, nie da się zalogować jeśli odznaczę check-boxa "Pamiętaj logowanie". Po wpisaniu loginu i hasła, strona odświeża się, i dalej jestem niezalogowana. Dopiero zaznaczenie checkboxa zapamiętywania pomaga - skutek: loguję dużo rzadziej, bo z niepewnych połączeń netowych/obcych komputerów nie będę ryzykować zapamiętywania hasła. Zresztą administracja nie ma prawa wymagać, by user zapamiętywał hasło w przeglądarce.

 

A tu widzę dalej ignor administracji na problemy userów :) Cudnie :klacz:

 

A, i proszę o usunięcie info o ostrzeżeniu, które dostałam ze 2 lata temu na trzy miesiące bodajże. Zupełnie nie rozumiem po co dalej się to świeci pod nickiem :siara:

Link to comment
Share on other sites

Taaaaak????

Serio?

To fajnie, że ktokolwiek w ogóle o tym poinformował.

Czyli jak mam więcej wiadomości w skrzynce niż 50 to muszę wywalić, bo nikt nie będzie mógł do mnie napisać, tak?

Tak, musisz pousuwać.

Logując poprzez firefox, nie da się zalogować jeśli odznaczę check-boxa "Pamiętaj logowanie". Po wpisaniu loginu i hasła, strona odświeża się, i dalej jestem niezalogowana. Dopiero zaznaczenie checkboxa zapamiętywania pomaga - skutek: loguję dużo rzadziej, bo z niepewnych połączeń netowych/obcych komputerów nie będę ryzykować zapamiętywania hasła. Zresztą administracja nie ma prawa wymagać, by user zapamiętywał hasło w przeglądarce.

 

A tu widzę dalej ignor administracji na problemy userów :) Cudnie :klacz:

 

A, i proszę o usunięcie info o ostrzeżeniu, które dostałam ze 2 lata temu na trzy miesiące bodajże. Zupełnie nie rozumiem po co dalej się to świeci pod nickiem :siara:

Ostrzeżeniami nie ma co się chwalić, tylko Ty to widzisz ;)

 

Udaje Ci się wylogować?

Link to comment
Share on other sites


Ja ubolewam nad tym że nie ma BBcode.. Jestem na tablecie, komp popsuty i nie ma czasu naprawić a na tabie nie za łatwo się wpisuje BBcode , więc uważam ti za ogromny MINUS..

 

Czy chodzi Ci o to ,że w okienku gdzie piszesz posta nie ma BBcode?

Jeśli tak to ono jest.

 

aqq_2.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dostaje powiadomienie o pw na mail'a. Usuwam, bo po co mi powiadomienie, skoro juz wiem, ze mam pw. Wchodze na dogo - pw jest, ale z opisem "usuniete" - przeczytac moge, odpowiedzec juz nie...

 

wszystkie powiadomienia można zmienić MOJE USTAWIENIA---> USTAWIENIA POWIADOMIEŃ.  Tam trzeba odznaczyć z prawej strony okienka powiadomień przychodzących na maila i na dole strony zatwierdzić. 

 

Co do powiadomień. Każdy szybko je usuwa aby nie zapchać sobie skrzynki. Teraz pojemność komunikatora to 50 wiadomości.

Link to comment
Share on other sites

Ostrzeżeniami nie ma co się chwalić, tylko Ty to widzisz ;)

 

Udaje Ci się wylogować?

 

 

"Aż" ja widzę:p. Widzę pewnie ja, modzi i admini. Ale chodzi o sam fakt wprowadzania zmian na dużym forum, które są dziurawe i braku jakichkolwiek czynności załatania tych dziur.

 

Wylogowuję się ok. Tylko zalogowanie wymusza na mnie, niewinnym userze, zahaczenie pamiętania hasła.

 

Coyotte, ja to widzę fajną niszę, którą ktoś taki jak Ty mógłby z powodzeniem wykorzystać ;)

Link to comment
Share on other sites

Wylogowuję się ok. Tylko zalogowanie wymusza na mnie, niewinnym userze, zahaczenie pamiętania hasła.

Czy zapamiętasz, czy nie - i tak zostaniesz zapamiętana... http://www.dogomania.com/forum/topic/143073-wylogowanie-my%C5%9Blisz-%C5%BCe-si%C4%99-wylogowa%C5%82e%C5%9B-a-tak-naprawd%C4%99/

Jak znaleźć wątek, którego tytuł znam, ale za licho mi nie wyskakuje nawet jak szukam przez google'a?

Który to wątek?
Link to comment
Share on other sites

Ale ta PW jest "usunięta" dlatego, że usunął ją w swojej skrzynce nadawca, nie dlatego, że Ty usunęłaś w mailach  :)

 

Zgłaszam, że Forum nie liczy wyświetleń.

Po pierwsze - nie sadze, bo zdarza sie to tylko wtedy, gdy przed wejsciem na dogo usune powiadomienie.

Po drugie, nawet jezeli, to dlaczego nie mam opcji "odpowiedz"?

Link to comment
Share on other sites

wszystkie powiadomienia można zmienić MOJE USTAWIENIA---> USTAWIENIA POWIADOMIEŃ.  Tam trzeba odznaczyć z prawej strony okienka powiadomień przychodzących na maila i na dole strony zatwierdzić. 

 

Co do powiadomień. Każdy szybko je usuwa aby nie zapchać sobie skrzynki. Teraz pojemność komunikatora to 50 wiadomości.

Czyli powiadomienie=wiadomosc?! W starym dogo tez dostawalam powiadomienia na mail'a,  usuwalam je z niego natychmiast, a na dogo w skrzynce grzecznie czekala wiadomosc - normalna, z mozliwoscia odpowiedzi.

Teraz wiadomosc jest, ale "usunieta" i odpowiedziec nie mozna.

 

Dlaczego powiadomienie ma mi zapychac skrzynke - przychodzi na mail'a w Google, gdzie mam mnostwo miejsca i do konca zycia nic mi sie nie zapcha.

A powiadomien na Dogomanii nie chce zmieniac - chce je nadal dostawac - na mail'a, ktory nie ma nic wspolnego z dogo.

Dla mnie powiadomienie, ktore przychodzi na mail'a to tak, jakby dogo wysylalo do mnie wiadomosc, ze mam wiadomosc - przynajmniej tak bylo na starym.

Link to comment
Share on other sites

Bezsensowne zmiany nic nie wnoszące dla forumowiczów. Natomiast od czasu nowej dogomanii, wchodząc na Wasze strony z różnych komputerów, dostaję sygnały z prpgramów antywirusowych, o podjętych atakach wiruów. Aż szkoda ludzi, którzy nie mają zabezpieczeń.  O co tu chodzi ? Nie widzicie, że coś nie tak ?

 

Link to comment
Share on other sites

Anemon - teraz jest tak, że wiadomość PW jest jak gdyby wątkiem, możesz odpowiedzieć, potem dostać odpowiedź i dalej kontynuować rozmowę, a całość zajmuje tylko jedno miejsce w skrzynce. Ale do tego musi tę widomość mieć i nadawca, i odbiorca. Jeśli nadawca wyśle, a potem u siebie usunie, to wątku - konwersacji - nie ma, więc logiczne, że nie możesz w nim odpowiedzieć.

 

W starym Dogo każda odpowiedź na PW była osobną wiadomością, po krótkiej wymianie zdań miałaś skrzynkę zapchaną kilkunastoma wiadomościami, poza tym wśród nich musiałaś szukać jakiejś informacji (adresu, telefonu czy czegoś), teraz całą konwersację możesz sobie przejrzeć z góry na dół  :)  to jest bardzo dobra rzecz.

Link to comment
Share on other sites

Gdzie znajdę bazarek?

Masakra, nie można się w ogóle odnaleźć, stara dogo była lepsza bo już obeznana.

ale jaki bazarek?

jeśli ktos ma Ci pomóc to pytanie musi byc bardziej konkretne :eviltong:

szukasz bazarku w którym coś pisałaś?

niebieska listwa na górze strony z bazarkami i baner "własne" . Jak go rozwiniesz to masz rózne opcje filtrowania wątków , wybierasz co trzeba i gotowe

jesli to stary bazarek to szukasz oczywiscie w podforum "zakonczone" i tam we "własne"

 

a tak przy okazji to warto usunąc z sygnatury link do majowego bazarku  bo po co ludziska mają w to wchodzić i tracić czas na archiwalia :lookarou:

Link to comment
Share on other sites

Właśnie od dzisiaj zaczął mi się wyświetlać dział psy w potrzebie bo dla mnie tu nie istniał.

Chodziło mi generalnie o dział bazarek bo mi się kończyło forum na administracji....

Zmiany na lepsze, nie ma co.

 

Jeśli ktoś chce coś kupić z akwarystycznych to mu bazarek z chęcią wystawię, będę zbierać na kastrację suczki z dt, został mi grosz z poprzedniego bazarku :).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...