Jump to content
Dogomania

10 - miesięczny west + groomer w Warszawie


Vernille

Recommended Posts

Witam!  :Cool!:

Chciałam poradzić się Was odnośnie kilku rzeczy. Otóż po śmierci mojego psiaka (schorowany maluszek  :sad: ) zaczęłam rozglądać się za kolejnym westem. Dziś oglądałam maluszka na sprzedaż, jednak miał pewne oznaki choroby (chociaż hodowca powinien najpierw dokładnie wyleczyć psa, a dopiero później brać się za jego sprzedaż...) i wydaje mi się, że hodowca zignorował problem. Dziś byłam na wystawie psów na Wesołej, na hipodromie. Tam poznałam Panią z hodowli "Vixan". Okazało się, że ma na sprzedaż 10 - miesięcznego psiaka. Pani zabrała go ze sobą na wystawę, więc mogłam go zobaczyć. Jutro jadę do hodowli, żeby ponownie obejrzeć psa. Właśnie tu mam do Was kilka pytań. Po pierwsze, czy dobrze jest brać pieska w takim wieku? Chodzi mi o jego socjalizacje w nowym domu, czy to na pewno jest dla niego dobre? Czy ktoś miał kiedyś styczność z tą hodowlą i może coś o niej powiedzieć? 

Chciałabym się również zapytać, czy polecacie groomera na Białobrzeskiej? Nazwa salonu to "Lavis"

 

Pozdrawiam!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...