Jump to content
Dogomania

Sara - Szkocka Dama


Collakowa

Recommended Posts

To są te tereny w Strzyżewicach? Bo wygląda bardzo fajnie.  ;-) Dużo psów tam można spotkać czy raczej jest spokój? Bo wolałabym teraz z Młodym chodzić w miejsca gdzie nie musiałabym mieć non stop oczu dookoła głowy, sama wiesz dlaczego. 

Tak to tereny w Strzyżewicach :) Te zdjęcia z balotów są bliżej, a reszta z lasu w za lotniskiem :). 

Na balotach cisza, psów nie ma (dzisiaj jedynie była pani z psiakem i rowerzysta z ONkiem, ale tak to nie) W lesie tylko jeden psiak był, ale bierz pod uwagę, że pierwsy raz tam z Sarą byłam więc nwm :)

Link to comment
Share on other sites

Na stogach siana - super fotki :)

I fajnie wygląda w szelkach, o wiele lepiej niż w źle założonych (więc nie spełniających swojej funkcji) kolcach.

A Perła to swietne imię, sama miałam suczkę, która tak się nazywa i też była gruba :p

Link to comment
Share on other sites

Też mnie sie podobaja te z balotów (aż musze je sobie wywołać :P)

W szelkach też fajnie chodzi. Kolce kupili jej rodzice, ale ja żadko kiedy chodziłam z nią w nich.

 

Chyba wszystkie Perły są grubiutkie,bo obok mojej ulicy mieszka Perła i też jest gruba xD 

 

Link to comment
Share on other sites

Na to spacer był udany  :evil_lol: U nas na początku byliśmy ok. godziny na rowerze + treningu i na 1,5h spacerze z mamą i babcią zobaczyć nową, leśną dróżkę. Za tydzień chcemy wybrać się o wiele dalej i na parę godzin  :bigcool: Spotkałam pana z huskym jadącym przy rowerze (śliczne to to :loveu:) i pana z trzema pieskami, niestety bez smyczy. 

Link to comment
Share on other sites

To my dzisiaj zaszalałysmy xD My za to spotkałysmy juz jak wracałyśmy pana na rowerze z ONkiem i to rudawym  :loveu: + pana z huskym Matyldą i niestety, ale była bez smyczy (całe szczęście, że Sara była w kagańcu i na smyczy) i Sara sięna nią rzuciła, ale nie po to by ugryźć, ale ona tak ostrzega. dziwnie jakoś, no ale cuż

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...