Jump to content
Dogomania

Sara - Szkocka Dama


Collakowa

Recommended Posts

19 godzin temu, dwbem napisał:

A to przepraszam, to faktycznie zmienia postać rzeczy. Jak nie zagryza to i tak dobrze.

Nie zagryza, bo nie dostaje takiej możliwości. Znam ją i wiem kiedy może pogonić psa mocniej, a kiedy nie. Jest pies, którego Sara nir lubi, i on nie lubi jej, ale wiem że może być przy niej bez kaganca, gdyż obie na siebie tylko klapia zębami, nie robiąc sobie krzywdy :) 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ja znam i labladory agresywne jak meserszmit a mogłoby się wydawać ,że to "muszą " być baranki także z tym to ten ;) wystarczy jeden jakiś incydent żeby psu się coś w głowie przekręciło ale i tak mam wrażenie ,że masa ludzi myli wciąż pojęcie agresywny z psem, który po prostu nie daje sobie skakać po głowie i potrafi pokazać zęby.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nazbierało się trochę fotek, więc jest co dodawać :D 

Wypad do Belęcina - do Weroniki, Holy i Zee, wraz z Paulą, Setem i Szanti. 

Weronika ma tam tak cudownie, że aż się samemu chce tam zamieszkać - własne pola, staw, owce - czego psiarz chce więcej? :D 

Ar8-wjDB3b3lJCt3-I5r6003KNEMdcsXdy3lECqY

ELk8Untltc3dNCL1Puxi2RdyciX0JsQa5-EHgUay

n8HXRKIyS7bgqpHoZ9Xa7cmhYXVqDax6Zc2ZpTmo

 

tBtU5bNcvy9cPWoJ_OAdTewFyxk1NWyhrlyX4Udj

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 9 months later...
Po dłuższej nieobecności, czas na małą aktualizacje. Tak więc, 20 lutego dołączyła do naszego stada wyczekana od 3 lat Zohra, rodowodowo Deò-ghrèine Barrail Soroli, mała suczka rasy smooth collie. Jest jednym wielkim chodzącym wulkanem energii
22 kwietnia pożegnałam Balbinke  Odeszła nagle i niespodziewanie.
11 czerwca spelnilismy Marzenie brata o posiadaniu basset hounda, i przywiezlismy do domu mała Adele Galopująca Fufle FCI, w domu Belle. Jest śmieszna

2 lipca pożegnałam Perełke  po 15 latach wspólnego życia opuściła nas zostawiajac wielka pustkę. Mimo iż była schorowama, jej śmierć była wielkim szokiem dla wszystkich. Widząc jak żyje, biega, cieszy się życiem, byliśmy wszyscy pewni, że pożyje jeszcze długo, niestety życie jest nieobliczalne i jedyne co mi pozostało, to cieszyć się z tego, że miała dobre życiem piękny wiek, i w końcu uwolniła się od bólu....
rCc08LexL00wJGwxq2hbQ6XN9evnWjU0TGtpyFx1o0DYu4WY52JQRcetW56D_rFEOvXkg7SQY8vacliDYX6xwLTdGMjwg-Pov05S47_Fxou3D_U-frpWjO_YCdWzLSqHX5hGTAmKjAq_fsp9C2ZBxL8h3eUEC960H1-ireZkCyOrsenpB959beiyQB3vf9V8srK89bFSXOmFXOlhyhJW5qeDLinFhVTDomizjoVK6A4Ovbd1-nc7Uk2YHdxOtqxDKuDVRDQLqL9xUh3s31YTN9EO
 
Wpisz wiadomość...
 
  •  
Link to comment
Share on other sites

Nie sądziłam, że ktoś tu jeszcze zagląda :D 

Uzupełnie galerie fotkami zaległymi :D 

Zohrka z bratem <3

KeKbh8cqzvOGV46QmF25MLXDoIIrNYXt9I0oq4BW

Trzymiesięczne papi

PHNuUF_D6fYltdBTTCe_K6OwpXlSFkC8r6BvG8pI

VNUAto_SnLl-Hh5RUSxFMvkW2-VSTsfaVP4DIrrA

xckAtv0KQW77nC8oE6U_03CvjsOIhzDHBD3sxhmk

 

Cztery miesiące i dzikie uszy 

BqNLznt6L5q8dbCJoJ3V0SZT5z1LVQFOJE7pptdd

5 miesięcy 

nafZHJkI6jwCSR9IdxARh1XFhkT7P4M2nPAWbw4w

W maju spędziłyśmy wspólnie długi weekend w Skorzęcinie

wh_an8DhdtLTqyWfx5QIqgNUXPmoKQT1zanFmFf4

Link to comment
Share on other sites

W kwietniu oraz czerwcu  udało nam się spotkać z Agnieszką i Arielem - cudownym collie, którego od kilku lat obserwowałam i bardzo się ucieszyłam, jak mogłam się z nimi spotkać.
JvmhloNDEm8wSaeL2Fe08BoLu2lBAIJHQqP4wTj3

k4F3QQTTz3lKJjstUwOImvkrv-9bRLyJtF2hPP7D

Mały zgredek w wieku prawie  6 miesięcy

P4gOnxs2Fv1BTXqchhqgPfGnfiHEv1CDED-mnkw8

I z SarkąYh-7Wa-opF1sUNT9sI0fkDnklOqjQ0QPPhjVIGUs

 

Link to comment
Share on other sites

3 czerwca debiutowalysmy na Leszczyńskiej wystawienie, Zohrka dostała lokatę 1/1, ocenę wybitnie obiecująca, Najlepsze Młodsze Szczenie w Rasie oraz świetny opis:
'Elegancka, przepiękna, słodka w wyrazie głowa, doskonałe uszy (<3<3), bardzo dobra górna linia i klatka piersiowa oraz ruch'

As8nO8fI5GdFQMT0Scl_jyX65BfGKW1dGGuofdWt

 

Podczas latających psów w Poznaniu Zohrka miała zrobiona sesję zdjęciową przez Weronike Leśniewska

jOIjqNeRlYXHiBGqrb__zSiqaCjsLcbsYNkKPSme

Link to comment
Share on other sites

Tak, jak nam się uda to trochę sie powystawiamy, ale robię przerwę, może jak młoda skończy rok to wrócimy - trza okiełznać szalone uszy :D 

Tyśka Basset to też nie pies dla mnie (chyba, że będę miała z 80 lat to wtedy może xd ) zbyt wolne to dla mnie :P 

Zohrka jest kochana, ale ma ADHD xD Wszędzie jej pełno, a jak zobaczy jedzenie to w ogóle, wszystko mi na spacerach zbiera. 

Tak, cieszę się, że chociaż te 4 miesiące Zohrka miała możliwośc żyć z Perełką, tego chciałam, by dożyła jej. 

 

 

Proszę trzymać kciuki jutro, gdyż z Zohrą jedziemy do weta na badania , jakieś paskudztwa jej wyrosły na łapkach i główce, mam nadzieję,. ze to nic poważnego i szybko wyleczymy

Link to comment
Share on other sites

Kurcze, chciałabym Was kiedyś poznać! Wybieracie się może gdzies kiedyś do Wrocławia albo Poznania? Planujesz coś z młodą robić? Jakieś sporty? 

Ja mocno marzę, aby mój przyszły pies dożył Gamonia... tak, jak Ty chciałaś aby Zohrka poznała Perełkę.
O kurcze... kciuki trzymam, brzmi niefajnie.

Link to comment
Share on other sites

O to jak będziesz w Poznaniu już mieszkała, może uda mi się wpaść kiedys na spacer, zwłaszcza, że w Poznaniu mieszka nasz braciszek Pixel 

QScYnVIC4TjoB0-5QgoZqlFl6uFj2ZjVqhCc2VAm

 

Ze zmianami nic nie wiadomo, na pewno nie jest to nużeniec, co początkowo obstawiał pan doktor. Dostałyśmy leki na wzmocnienie i zobaczymy co dalej . Na tę chwilę młoda się tym nie interesuje, nie swędzi ją to ani nic z tych rzeczy 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...