Jump to content
Dogomania

Sara - Szkocka Dama


Collakowa

Recommended Posts

Dnia 6.08.2018 o 19:02, Tyś(ka) napisał:

Zdjęć nie widzę :(

Powinno już działać

Dnia 4.08.2018 o 12:48, Paulina94 napisał:

Cudeńko :D Zaczepiają Was czasem przechodnie, żeby zapytać jaka to rasa :P ?

Tak, kilka razy nawet samochodem się zatrzymali, aby pytać cóż to za rasa. Ludzie też bardzo często nazywają ją charcikiem 

 

 

Link to comment
Share on other sites

My wakacje spędzamy głównie na leniuchowaniu. Przez pogodę to jedyne co można robić w dzień to siedzieć w chłodnym mieszkaniu. Na spacerki chodzimy głównie wieczorami, jak nie jest o 19 bardzo gorąco to w miarę możliwosci jeżdżę z Zohrka na spacery albo do Ponieca, do Klaudii lub Nataszy, częściej bywam również u siostry na drugim końcu miasta, biorę siostrzencow i ich psy i idziemy na pobliskie pola. Teraz przez tydzień pieski będą miały wakacje bo śpimy sobie na dzialeczce, na której jest jedna wielka laba

Pracuje też nad swoimi emocjami względem psa i nad Zohrki bo z nimi mamy trochę problemów.

 

J_b_iqck_T6bS14HbDbsRrTiQMTTcEqs6mLXUMSO

vAfycppdmfRECYqVNC7UyheAdbX2Dtx2yBDWruZu

-hnVd5rNvSbfj9SU7NPquta6Sc9Y4214TEh7UPe7

k6vAHghOy6aWVrNmbZ8QTXtEBoSP1MT9WW6WOvR2

rDQgajSO2WiCWMiNrsxM2f8M7QeazuBdMVQgn54F

BAlbxjIma6sL3JmnFBFovJ85qdghhsN3WOlMSg4f

6cRzIiVKXDHdTvTCAKyOcd69cca4I1lmsoz5G0Nw

-EH6ZYwheEIhTmL7B-v1nWKYIUVp7vfzjcQEfX7x

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję :D 

Zmiany na głowie zniknęły, na łapce się goi (była największa) ale chyba znalazłam przyczynę :D Wyniki krwi pokazały, że ma młoda za mało białka, więc zmieniłam jej karmę z większą ilością i problemy znikają. 

Teraz aby żałuję, że ciągałam Zohre na niepotrzebne zastrzyki domięsniowe, bo teraz już wetów nie kocha tak jak kochała wcześniej :(

Link to comment
Share on other sites

Nie sądziłam, że zmiany na łapie mogą być rezultatem niedoboru białka, co też człowiek może się dowiedzieć ciekawego:)
Może na nowo pokocha jak pójdziecie na parę wizyt socjalizacyjnych do wetów :)

Zohrka jest przepiękna, ale najbardziej ujęły mnie zdjęcia Waszego teamu - cuudo!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Mała aktualizacja :D

Papiś ma już 9 miesięcy, zaczął treningi frisbee, była na jednym treningu coursingowym i raz na owieczkach (nie pamiętam, czy o tym wspominałam :P)

 

Frisbee to nasz wspólny sport, który będzie przodującym. Uczymy się łapania dysków do pysia i z ręki, 

Coursing jest fajny, mamy niedaleko na treningi i będziemy jeździć z chęcią, by zobaczyć czy  będzie chciała biec, ponieważ wpadła podczas pierwszego biegu w rolkę naciągającą linkę i się zniechęciła, znaczy chce biec, bardzo ją to jara, ale zbliżając się do rolki czuje się niepewnie.

Na owieczkach też była troszku niepewna, ale był moment kiedy zatrybiła o co chodzi, a że koleżanka nasza ma owieczki, to w miarę możliwości będę chciała raz jeszcze jechać.

 

A teraz czas na fotki :D 

Fot. Ja i Natasza M

hCEKBcVAQtMXY1L1RAgxIH0OC2Bt84RW7IYhY1MV

fc0gHPy5hujRJKfq3Yv0z4dHHVBRCbfK5IPc14TA

qgA0a7UO8u18iq23p6SND_sIDZJ_tsNrkVzWKBCD

ax666HnxWInEOZdiOM1C_1ytd25yTFjSjXM7cr_c

ZNCH49QswmYzihDTCo66h7u877hazm6tBztj46g1

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
10 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

O raaany! Zakochuję się coraz bardziej, jest obłędna :)

 

13 października będę z młoda w poznaniu, jako obserwator na zawodach rally o. Będzie tam też zohrki siostra, więc jak bedziesz w okolicy, możesz wpaśc :D Tak samo częściej będe bywać z młoda we wrocku bo siostra tam się wyprowadziła :D 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Dnia 4.10.2018 o 21:59, Collakowa napisał:

 

13 października będę z młoda w poznaniu, jako obserwator na zawodach rally o. Będzie tam też zohrki siostra, więc jak bedziesz w okolicy, możesz wpaśc :D Tak samo częściej będe bywać z młoda we wrocku bo siostra tam się wyprowadziła :D 

Ojej, ja 12ego jestem w Poznaniu, miniemy się ;)
Super ekstra, to może prędzej uda nam się spotkać we Wro.

 

Jesienne zdjęcia <3

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...