Jump to content
Dogomania

Sara - Szkocka Dama


Collakowa

Recommended Posts

I mała zapowiedź zdjęć autorstwa Ani

IML1NJo7A7-x5Y_xwf4Z4_OFbZbI_xyrlDEY_9Lz

 

A dziś poszła na spacerek dłuższy, w towarzystwie Nicolasa, starsza siostra Sary - Perełka, która mimo wieku daje radę i biega niczym szczeniak (biega więcej niż Sara). Bałam się, że na spacerze zejdzie mi na zawał, bo Nico ją tak bombardował :D 

Na razie tylko jedno, ale resztę zdjęć Perły również wrzucę, mam nadzieję ze się nie obrazicie :D 

13048033_1092602664115192_27437155313022

Link to comment
Share on other sites

Sarczeł pływa od tamtego roku dopiero, więc też był rzadki widok to. 

Dzisiaj byłyśmy na spacerku z Anią i Nico oraz z Marcelą i Nikonem

zYIVT649qeSJrZZNWpV4gnQEGmOdkZgkTe2qQ9aVzRnEyqlQ4ZD2chSGc5JLGa9YwfsQ8d9zAQ8ACs5H0M15P0S2rZwvxmrvhKLk257s5FcKkiLRT5ju2Nuk

 

Dzisiaj również pierwszy raz w życiu miałam możliwość zrobienia z psem voltów <3 

krrcdocA944-AhIfj8U-RJk1NuGgwkQhda8l7jBSA4vUgXtsdT_ZXrw7ln63ApU6pImQcErLIA56KXfY

Link to comment
Share on other sites

Kto to takie ładne zdjęcia robi? <3 Z voultów oczywiście wybrałaś te, gdzie ucięłam Ci twarz... Spryciara! :P

A mokrego collaka nie polecam, szczególnie kiedy po prostu musi się otrzepywać przy Twoim ręczniku czy plecaku, w którym masz aparat i obiektywy. Zawał gwarantowany. :D Ale przynajmniej było wesoło. :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...