Jump to content
Dogomania

Fifi złapana i bezpieczna ! Ufffff.... Greys w swoim wymarzonym domku!


Lili8522

Recommended Posts

U Fifi niezmiennie wszystko dobrze :) Był mały regres i delikatne spięcia z najstarszą domowniczką - Muszką, ale tiggi wie, jak działać w takich sytuacjach, jest też w stałym kontakcie (na wszelki wypadek) z behawiorystką :) Fifi coraz bardziej utwierdza się w przekonaniu, że tiggi to główny przewodnik stada, w którego trzeba być wpatrzonym jak w obrazek :) Nie zaczepia innych domowniczek i coraz częściej pcha się na kanapy...

Najwazniejsze, że żadne ucieczki jej w głowie!

Kasiu! To ostatnie ponoć ze specjalną dedykacją dla Ciebie :)

IMG_1332.jpg

 

IMG_1327.jpg

 

IMG_1318.jpg

  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

O 7.07.2016 o 15:04, pinczerka_i_Gizmo napisał:

Przychodzę do Was z nowymi wiadomościami - są coraz wspanialsze i uspakajające - bo mnie to np. śniło się już, że Fifi uciekła... ale wstałam, odpukałam w niemalowane i odczarowałam na wszystkie sposoby... ;)

Czy uwierzycie, że Fifi ostatnio zaczepiała tiggi do zabawy? Podbiegała, szczypała delikatnie ząbkami a potem latała jak torpeda... :) Chodzi za Agnieszką, wita ją po przyjściu do domu... Chyba ktoś nam podmienił tego Fifulca... bo ja ciągle nie wierzę!

Zresztą popatrzcie tylko... pełen relaks :)

 

 

dhjbg.jpg

FullSizeRender (1).jpg

FullSizeRender.jpg

gjjbf.jpg

 

Śliczna Nasza dziewczynka :)

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, pinczerka_i_Gizmo napisał:

U Fifi niezmiennie wszystko dobrze :) Był mały regres i delikatne spięcia z najstarszą domowniczką - Muszką, ale tiggi wie, jak działać w takich sytuacjach, jest też w stałym kontakcie (na wszelki wypadek) z behawiorystką :) Fifi coraz bardziej utwierdza się w przekonaniu, że tiggi to główny przewodnik stada, w którego trzeba być wpatrzonym jak w obrazek :) Nie zaczepia innych domowniczek i coraz częściej pcha się na kanapy...

Najwazniejsze, że żadne ucieczki jej w głowie!

Kasiu! To ostatnie ponoć ze specjalną dedykacją dla Ciebie :)

IMG_1332.jpg

 

IMG_1327.jpg

 

IMG_1318.jpg

Kochana i cudna ! :)

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

O 26 lipca 2015 o 21:48, pinczerka_i_Gizmo napisał:

Mówi się, że przyjaciół poznaje się w biedzie - myślę, że i tym razem ta zasada znalazła zastosowanie. Dziękujemy Wam wszystkim raz jeszcze - jesteście niesamowite wszystkie razem i każda z osobna!

 

Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie.

 

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Najnowsze wieści od Naszej Fifuni :) Rozkręciła się Nam dziewczyna, nie ma co :)

" biegnę z wiadomością, że nastąpił przełom - Fifi już do mnie podchodzi sama lub jak ją wołam i merda ogonkiem, czasem domaga się głaskania gdy jej mało - zaczepia mnie wtedy łapką"

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

20 minut temu, ania75 napisał:

Proszę załatwiać prywatne sprawy poza forum - to jest wątek Fifi

Wystarczy natręta dodać do ignorowanych i już się człowiek nie denerwuje. Nie widzi jego postów, tylko napis:

Wybrano ignorowanie zawartości dodanej przez do_mi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...