Jump to content
Dogomania

Fifi złapana i bezpieczna ! Ufffff.... Greys w swoim wymarzonym domku!


Lili8522

Recommended Posts

Dziękujemy Kasiu za zdjęcia!

 

Powiem Wam, że pierwsze wieści po wspólnie spędzonym weekendzie są bardzo budujące i leją się jak miód na moje serce :)

Dziewczyny chyba czekały na siebie całe życie...

Fifi pierwszy raz po adopcji nie chowa się po kątach - zwiedza nowe włości, obwąchuje, a z psim stadem dogadała się jakby mieszkała tam od zawsze :) Chodzi za tiggi do kuchni i zjada jedzonko z ręki :) zresztą już na samych zdjęciach widać, że uszka postawione cały czas!

To niesamowicie piękne wieści! Fifi, Ty Szczęściaro!!! :)

FullSizeRender.jpg

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Wy dziewczyny tz.pinczerka i lili też odetchniecie wreszcie. Bo co Wam ta łobuziara zdrowia zabrała przez  trzy ucieczki to można chyba książkę napisać. Widać, że wszystkie domy nietrafione były. Po prostu nie podobały się naszej pannicy.

Link to comment
Share on other sites

Przychodzę do Was z nowymi wiadomościami - są coraz wspanialsze i uspakajające - bo mnie to np. śniło się już, że Fifi uciekła... ale wstałam, odpukałam w niemalowane i odczarowałam na wszystkie sposoby... ;)

Czy uwierzycie, że Fifi ostatnio zaczepiała tiggi do zabawy? Podbiegała, szczypała delikatnie ząbkami a potem latała jak torpeda... :) Chodzi za Agnieszką, wita ją po przyjściu do domu... Chyba ktoś nam podmienił tego Fifulca... bo ja ciągle nie wierzę!

Zresztą popatrzcie tylko... pełen relaks :)

 

 

dhjbg.jpg

FullSizeRender (1).jpg

FullSizeRender.jpg

gjjbf.jpg

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, pinczerka_i_Gizmo napisał:

Przychodzę do Was z nowymi wiadomościami - są coraz wspanialsze i uspakajające - bo mnie to np. śniło się już, że Fifi uciekła... ale wstałam, odpukałam w niemalowane i odczarowałam na wszystkie sposoby... ;)

Czy uwierzycie, że Fifi ostatnio zaczepiała tiggi do zabawy? Podbiegała, szczypała delikatnie ząbkami a potem latała jak torpeda... :) Chodzi za Agnieszką, wita ją po przyjściu do domu... Chyba ktoś nam podmienił tego Fifulca... bo ja ciągle nie wierzę!

Zresztą popatrzcie tylko... pełen relaks :)

To się nazywa właściwy pies na właściwym miejscu !!!

Piękna :-)

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...