Jump to content
Dogomania

Fifi złapana i bezpieczna ! Ufffff.... Greys w swoim wymarzonym domku!


Lili8522

Recommended Posts

Fifi będzie miała najlepszy dogomaniacki domek pod słońcem u osoby która zna jej wybryki i zawsze pomagała Nam jej poszukiwać :) 

Kurcze... miałyśmy jeden jedyny sygnał z Rudy Śląskiej... była tam jedna z dziewczyn ale był naprawdę mało wiarygodny... a jednak ! 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

W trakcie całych poszukiwań, a trwały 2,5 miesiąca! był jeden sygnał z Rudy Ślaskiej. Ale po dłuższej rozmowie z Panią, która rzekomo widziała Fifi stwierdziłyśmy, że to fałszywy trop bo jeszcze wtedy regularnie ludzie dzwonili z okolic Parku i ul. Mikusińskiego... a ona tam była! Cały czas! Nie do wiary... Wczorajszy dzień był plątaniną wielu niesamowitych i szczęśliwych zbiegów okoliczności - to, że Pani, która ją widziała znalazła nasze ogłoszenie, a potem trafiła na wydarzenie, gdzie wrzuciła zdjęcia... naszej Fifi! 

Udało się opanować zamieszanie, które stworzyło się na wydarzeniu, bo kilka osób pojechało niepotrzebnie na miejsce... My z Lili uziemione bez samochodu w Bielsku... ale AgusiaP z Myszą stanęły na wysokości zadania :) Zorganizowały klatkę i pojechały po Fifi... Tak się bałam, że nie uda się jej złapać... No ale... dziewczyny to już można rzec profejsonalistki ;)

 

Fifi szczęśliwie wróciła wczoraj do Kasi do hoteliku. W tej chwili odsypia wszystko, ale merda ogonkiem i nawet zdarzyło jej się obszczekać kogoś za ogrodzeniem. Chodzi póki co tylko na smyczy, bo mimo, że poznała Kasię i współtowarzyszy to musi ochłonąć... Dobra wiadomość jest taka, że poza wypadającą okrutnie sierścią jej stan jest dobry - musiała mieć dobre źródełko jedzenia przez ten czas ;)

 

Tak jak napisała Lili... można powiedzieć, że Fifi jest już 100% bezpieczna i już nigdy taka sytuacja się nie powtórzy... ale Szczegółowe informacje podamy za kilka dni bo wszysyc muszą ochłonąć... :)

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

26 minut temu, Mysza2 napisał:

Wypluj takie myśli Elu:):)

...

Jasna sprawa :)

Piękna akcja. Należą się Wam za to  buziaczki.jpg     wszystkim trzem i podziękowania dla wszystkich, którzy mieli swój udział w odzyskaniu Fifi.

FIFI DZIEWCZYNKO OGARNIJ SIĘ I NIE NAWIEWAJ !!!  Nigdzie nie będzie ci lepiej niż u dogomanki :)

 

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, bela51 napisał:

Po wielu miesiacach zajrzałam do Fifi. Wieczna uciekinierka ! Dziewczyny jestescie wspaniałe, ze kolejny raz sie udalo.

A co dalej ?

Dalej to Fifi zawiozłyśmy do Kasi, a potem Fifi idzie do dogomanackiego DS:):)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ciekawe co zaprowadziło Fifi do Rudy Śląskiej. Brawo dziewczyny za udaną, kolejną akcję! Ale też Fifi trzeba przyznać, że ogromnie zaradna i rezolutna z niej sunia. Świetnie poradziła sobie w tak rozległej i mocno zmotoryzowanej aglomeracji. Bardzo się cieszę, że sunia złapana, bezpieczna, a w perspektywie dom się kroi, dogomaniacki, czyli świadomy i odpowiedzialny.

Link to comment
Share on other sites

Fifi nadal panicznie boi się aparatu więc zdjęcia są jakie są

Fifi znowu ujada jak szalona na wszystko i wszystkich jak są za bramką :-) W domu stresuje się obecnością obcych. Na spacerach jest zapięta na smycz ale wyraźnie ją to irytuje.  Wszystko u niej w porządku :-)

2qujl29.jpg

wgw9qr.jpg

2z4em1z.jpg

1414c3q.jpg

29432mf.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Skoro na wątku pojawiły się takie piękne zdjęcia - mimo, że z ukrycia ;) naszego (cudem!) odnalezionego Fifulca to nie mogę już dłużej trzymać Was w niepewności i nie zdradzić całej tajemnicy :)

Fifi póki co wraca do siebie w ekspresowym tempie u Kasi w hoteliku. Jak widać na zdjęciach jest cała i zdrowa i szybko przypomniała sobie miejsce, które opuściła w kwietniu trafiając po raz kolejny na nieodpowiednich ludzi. Nasza dziewczyna zostanie w hoteliku dokładnie do przyszłego piątku tj. 1 lipca, kiedy to zostanie adoptowana przez... naszą dogomaniacką tiggi! :) :) :)

 

Tiggi działa z nami na Podbeskidziu w temacie bezdomnych zwierzaków już ładnych kilka lat, zresztą czynnie wypowiadała się u Fifi na wątku, jak i u pozostałych naszych podopiecznych. Dzień i noc pomagała nam przy każdej ucieczce Fifi, a także poprzedniego naszego uciekiniera - Dropsa. Wielokrotnie wspierała grosikiem naszych podopiecznych, służyła fizyczną pomocą, a także transportem do nowego domu - cóż więcej mogę powiedzieć... cud kobieta i wymarzony, Dogomaniacki dom dla Fifi! :)

Tiggi mieszka w domu, z daleka od centrum miasta, dysponuje zabezpieczonym ogrodem i co najważniejsze - posiada sporą gromadkę własnych czterołapnych pociech, które sprawią, że Fifi będzie czuła się bardziej pewna siebie. Do 1 lipca chcemy dać jeszcze trochę czasu Fifi na uspokojenie, tiggi od tego czasu będzie też nieprzerwanie w domu, co pozwoli na stałą kontrolę nad Fifkiem. 

Na razie trwają intensywne zapoznawania na linii człowiek-pies, jak i Fifi z resztą stada, także trzymajcie kciuki :) Więcej myślę, że o tej trudnej, ale jakże niezwykłej decyzji! Napisze sama tiggi :)

 

Kochana! Dziękujemy w imieniu Fifi i obiecujemy nieśmiertelne kciuki i wsparcie przez cały trudny początek, jak i przez całą resztę Waszego już wspólnie szczęśliwego życia!!! :) :) :)

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Zdjęcia są bardzo ładne bo Fifi jest ładna. Nie mogę napatrzeć się na jej mordkę, taką mądrą i rezolutną. 

Kiedy Fifi była na gigancie wtedy nawet miałam napisać, że co będzie jak się odnajdzie. Przecież nie będzie można jej wyadoptować bo nie ma co liczyć na odpowiedzialność ludzi. Pomyślałam wtedy, że mogłaby iść tylko do kogoś z dogomanii lecz na to są marne szanse bo przecież wszyscy są zapsieni. No i proszę. Kiedy pinczerka napisała, że Fifi znalazła się i pójdzie do domku dogomaniackiego  wtedy spełniło się to o czym myślałam. Bardzo cieszę sie szczęściem Fifulca.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...