Jump to content
Dogomania

Fifi złapana i bezpieczna ! Ufffff.... Greys w swoim wymarzonym domku!


Lili8522

Recommended Posts

Zdjęcia ekipy są powalające. Cała ekipa jest śliczna. Fifulec ma wygląd bardzo bystrej psinki. Dziwne, że nie podoba się jakiemuś fajnemu ludziowi. Wyślę jej dwie dyszki. Czy na konto pinczerki i czy nie zmieniło się?

 

Konto bez zmian - dziękujemy!!! :)

 

 

Ze sprzedaży tego oto kalendarza od Psiej Ekipy wpłynęło dla Fifi 100zł - dziękujemy! :)

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Fifi nieśmiało się przypomina :-)

Od czasu pechowego Raciborza Fifi panicznie boi się aparatu. Aktualnie Fifi ma towarzystwo w swoim wieku (Ciapek i Figa ), szaleją razem po ogrodzie i domu ale nie sposób zrobić im fajnych zdjęć bo Fifi od razu ucieka :-(Mam już wyłączone wszystkie możliwe dźwięki, które ją rozpraszały ale i tak widok aparatu powoduje w niej odruch ucieczki. 

Fifi,  Figa i Ciapek

2namh7b.jpg

20th6qb.jpg

ojgi2q.jpg

24n0674.jpg

3127cw4.jpg

 

a2t9pg.jpg

20j2zjc.jpg

i z naszej 4-dniowej zimy:-)

f2su88.jpg

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
O 11.01.2016o17:29, Klementynkaa napisał:

ooo to tak jak moja panienka, którą Kasiu poznałaś podczas naszego leśnego poszukiwania Fifulca. tyle, że u nas na dworze jest ok, w domu aparat to zuooo.

ale i tak Fifulka cudnie wygląda, nawet niezadowolona z focenia!

Umknął mi Twój post Klementynko :-)

Jasne, że pamiętam Twoją piękną panienkę - Fifi niestety nie lubi fotek ani domowych, ani ogrodowych. Szkoda, bo piękna z niej modelka.

Znowu kilka dni zimy było :-)

2hd15qx.jpg

4t6pg4.jpg

30t1mat.jpg

r0oz8h.jpg

29o3dwm.jpg

i po śniegu :-)

2rp8c39.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

 ciągle mam problemy z odnalezieniem się w nowym Dogo...dopiero teraz mogę się dopisać, przykro mi,że z taką sprawą - niestety,wobec pogarszającej się mojej sytuacji moja wpłata za pierwszy kwartał 2016 roku nie tylko się opóźni, ale w dodatku będzie ostatnia, przynajmniej na jakiś czas, bardzo żałuję

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...