Jump to content
Dogomania

Fifi złapana i bezpieczna ! Ufffff.... Greys w swoim wymarzonym domku!


Lili8522

Recommended Posts

Ja też pokochałam Fifi... bardzo :(  ale mała potrzebuje kogoś żeby był a mnie wiecznie nie ma w domu... rozważałam już nawet opcję rzucenia pracy ale to jakby nie jest dobry pomysł ... Ja tu , Stef we Wrocławiu... do kitu z tym wszystkim....

Ale to jest fakt... jak ktoś przez chwilkę tylko przytuli tego psiaka to już o nim nie zapomni...

Z jednej strony tak strasznie się cieszę że mała jest tam gdzie kocha być ale z drugiej... zasługuje na swój domek prawdziwy, kochany i tak już na zawsze, taki...jej... Tyle już przeszła ...

Link to comment
Share on other sites

A ja dodam, że od cioteczki Juso :) Wpłynęła nam już pierwsza wpłata po ucieczce na utrzymanie Fifi - 100zł, dziękujemy  :loveu:

 

Wrzucam jeszcze facebookowe zdjęcia - ekipa, dzięki której udało się złapać Fifi! Zaraz po złapaniu :) i malutka zaraz po przywiezieniu do domu, kiedy po prostu padała ze zmęczenia:

 

iqhn4h.jpg

 

aetwnm.jpg

 

34tba10.jpg

Link to comment
Share on other sites

No... mogło by być bardziej wspaniale... tego malucha nie można nie kochać... ale wierzę bardzo mocno że wszystko co się teraz dzieje ma jakiś ukryty sens ... a na końcu nasz maluch będzie szczęśliwym , ufnym psiakiem ... a ja w końcu przestanę ryczeć ilekroć na nią spojrzę...

Na razie jest bezpieczna  i to jest najważniejsze... :)

Link to comment
Share on other sites

Fifi powolutku dochodzi do siebie - praktycznie całe dnie przesypia ale zawsze jest chętna na spacer :-)

Dzisiaj byłyśmy na szczepieniu. Przy okazji wetka obejrzała i osłuchała dokładnie Fifi - wszystko jest w porządku i mała została zaszczepiona kompleksowo. W drodze do lecznicy Fifi trzęsła się jak galaretka, w powrotnej schowała się za mnie i już spokojna doczekała powrotu do domu. Od razu po wyjściu z samochodu ruszyła do bramki ciągnąc mnie za sobą :-) Bardzo ucieszył ją widok psich koleżanek. Myślę, że najlepszy dla Fifi byłby domek z innym kontaktowym psiakiem. 

 

zdjęcia z wczorajszego wieczora 

zn65xc.jpg

 

oh8wmb.jpg

 

dzisiejsze szczepienie +odrobaczenie - zapłaciłam 68 zł

nccz0p.jpg

Link to comment
Share on other sites

Kasiu - dziękujemy za wieści i zdjęcia Fifulca! :) Oczywiście już robię przelew za dzisiejszą wizytę u weta.

 

Kochana mordeczka, będzie teraz odsypiać przez miesiąc!

 

 

Oczko faktycznie było obtarte, ciekawe po czym to pamiątka... Tak samo, jak ciekawi mnie, gdzie przegryzła swoją smycz, na jej ząbki była w sumie dość gruba, pewnie się biedulka gdzieś zaczepiła... :(

Link to comment
Share on other sites

Drogie Cioteczki mające facebooka  zrobicie mi tą przyjemność i "zalajkujecie" moje zdjęcie biorące udział w konkursie?

Możemy wygrać karmę dla Naszych podopiecznych A TYM DLA FIFI    :) Z góry dziękuję    :)

 

Oto ono:

https://www.facebook.com/208542519170600/photos/pb.208542519170600.-2207520000.1418805360./912607698764075/?type=3&theater

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pozdrawiamy zimowo :-)

Fifi doszła już całkiem do siebie. Szaleje po ogrodzie - ustawia niesforną Bezę, z którą szalały przed wyjazdem Fifi. Pilnuje domu dzielnie obszczekując obcych :-) Na mnie też szczeka jak wracam do domu ale macha przy tym ogonkiem i zagląda z ciekawością do reklamówek  :loveu:   A i Fifua zaczęła bronić miski - nawet jak nie je to leży  sobie parę metrów od michy i warczy na zbliżającą się najczęściej Tośkę :-)

 

5x4jdu.jpg

 

1h9wsw.jpg

 

mhf6kj.jpg

 

vqio8k.jpg

 

2075mjc.jpg

 

sxdp1g.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy Kasiu za świeżą dawkę informacji o Fifulcu!!! Zdjęcie z zaśnieżonym noskiem wciskającym się w kadr jest urocze :) Rozpływam się!

 

Widać, że naprawdę jest wesołą, zrelaksowaną sunią. Wierzę, że jeśli w nowym domu będą inne zwierzęta, Fifi tak samo szybko poczuje się, jak u siebie :)

Ale z tym ustawianiem innych psiaków... kto by pomyślał! Oby to nie jakieś nowe doświadczenia zdobyte po ucieczce!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...