Jump to content
Dogomania

Fifi złapana i bezpieczna ! Ufffff.... Greys w swoim wymarzonym domku!


Lili8522

Recommended Posts

kompletnie nie umiem się tu poruszać po zmianach,proszę o nr konta,na razie jednorazowo spróbuję pomóc,życzę powodzenia

 

 

Nie radzę sobie z nowym dogo. Proszę o nr konta nmail.Deklaruję 10 zl stalej.

 

 

Przyszłam na zaproszenie

zapiszę,pomyslę,jak ew,mogłabym pomóc

 

Dziękujemy Cioteczki za pomoc! :)

Nowa dogomania nie ułatwia Nam pomocy Fifi i Greys ale miejmy nadzieję, że dzięki Wam uda zabezpieczyć dziewczyny :)

Link to comment
Share on other sites

rzepek, przypominam o odblokowaniu komunikatora - piszę raz jeszcze, żeby nie umknęło w tłumie.

 

 

kompletnie nie umiem się tu poruszać po zmianach,proszę o nr konta,na razie jednorazowo spróbuję pomóc,życzę powodzenia

 

Dziękuję! Numer konta przesłany :)

 

 

Nie radzę sobie z nowym dogo. Proszę o nr konta nmail.Deklaruję 10 zl stalej.

 

Serdecznie dziękujemy!!! :) Numer konta przesłałam przez wiadomości na Dogomanii - możesz je odczytać w prawym górnym rogu (znaczek koperty). Gdybyś miała jakieś problemy z otworzeniem wiadomości podaj adres e-mail to prześlę tam.

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem, co mam odblokować? Wchodzę w moje ustawienia i nie wiem co dalej...które okienko kliknąć?? :lookarou:

 

Ja trochę zagmatwałam bo to nie do końca w ustawienia - musisz kliknąć na tą kopertę, wejść w Skrzynka Odbiorcza (Zobacz wszystkie wiadomości) i po lewej stronie pod opcją SZUKAJ WIADOMOŚCI powinnaś mieć ikonkę "Włącz komunikator". I musisz tam kliknąć.

Tak mi się wydaje, aczkolwiek Dogomania ciągle jest dla mnie tajmenica :)

Link to comment
Share on other sites

Zaglądam z zaproszenia, niestety nijak pomóc nie potrafię;( nie mogę dać dt, niestety finansowo też nie dam rady (porwałam się rok temu i też żebram o pieniążki na hotelik dla dwóch suń odebranych z patologii):( Jedyne co mogę zrobić to bardzo bym prosiła, żebyś na maila wysłała mi Ciociu zdjęcia Fifi, opis i dane kontaktowe. Prowadzę z koleżanką stronkę adopcyjną na FB i tam umieszczę FIFI celem szukania dt.

 

Mój mail: [email protected]

 

A jeżeli masz fb możesz wejść i udostępniać Fifi: https://www.facebook.com/PodajNamPomocnaLape

Link to comment
Share on other sites

Kochane, Fifi jest cudna ! Niestety mój dt pełen. W tej chwili mogę dać tylko jednorazową wpłatę. Wobec tego poproszę o numer konta, bo jak rozumiem Figi już opuściła schron  i jest w hoteliku u Kasi P. 

 

Tak, Fifi od soboty jest w hoteliku u Kasi. Dziękujemy - już wysyłam numer konta!

 

 

Bardzo brakuje mi "ustawień" z poprzedniej dogomanii. Nie wiem jak wchodzić do wątków które mnie interesują. Może ktoś podpowie?

 

Klikasz swój nick po prawej stronie na samej górze i z listy wybierasz "Moja zawartość" - tam są wszelkie wątki, w których się udzielasz :)

 

 

rzepek - udało mi się wysłać wiadomość! :)

Link to comment
Share on other sites

Skoro ani hotelik ani DT na razie się nie ujawniają oficjalnie ;) To pozwolę sobie napisać kilka słów o pierwszych dniach suczek w nowych miejscach.

 

Nie jest niestety łatwo.

Obie sunie mają bardzo zniszczoną psychikę. Wbrew pozorom lepiej radzi sobie Fifi - jest mocno przestraszona, ale grzeczna - w domu nieco spanikowana, ale utrzymuje czystość, daje się głaskać. Na spacerach stres znika - potrafi podnieść ogonek do góry i węszyć w okolicy. Ogród niestety też jest póki co zły - za dużo wolnej przestrzeni i sunia chce za wszelką cenę uciec, skryć się przed człowiekiem. Z innymi psami i kotami dogaduje się w porządku. 

 

Greys, mimo, że wydawała się bardziej śmiała niestety wcale taka nie jest. Baaardzo się boi, zwłaszcza mężczyzn. Boi się kiedy coś trzyma się w ręce, kiedy podniesie się głos. Od soboty nic nie zjadła... :( Poza tym również jest grzeczna i nie wykazuje ani grama agresji.

Link to comment
Share on other sites

Skoro ani hotelik ani DT na razie się nie ujawniają oficjalnie ;) To pozwolę sobie napisać kilka słów o pierwszych dniach suczek w nowych miejscach.

 

Nie jest niestety łatwo.

Obie sunie mają bardzo zniszczoną psychikę. Wbrew pozorom lepiej radzi sobie Fifi - jest mocno przestraszona, ale grzeczna - w domu nieco spanikowana, ale utrzymuje czystość, daje się głaskać. Na spacerach stres znika - potrafi podnieść ogonek do góry i węszyć w okolicy. Ogród niestety też jest póki co zły - za dużo wolnej przestrzeni i sunia chce za wszelką cenę uciec, skryć się przed człowiekiem. Z innymi psami i kotami dogaduje się w porządku. 

 

Greys, mimo, że wydawała się bardziej śmiała niestety wcale taka nie jest. Baaardzo się boi, zwłaszcza mężczyzn. Boi się kiedy coś trzyma się w ręce, kiedy podniesie się głos. Od soboty nic nie zjadła... :( Poza tym również jest grzeczna i nie wykazuje ani grama agresji.

 

 

 

 

Własnie mnie ubiegłaś ;) miałam coś komponować, bo póki co ciężko dziewuchę ogarnąć :)

 

Mamy wielki problem z wychodzeniem. Wszystko ją dosłownie stresuje, nie potrafi się skupić, żeby się załatwić, w domu zaszyła się w kenelu i ani jej się śni go opuszczać. Jak pinczerka napisała, nic nie jadła, trochę piła. Dziś mały sukces, bo zaniosłam jej karmę do kenela, zjadła może z 5 kulek, zawsze coś, trochę ją poczesałam i zaczęłam trymować (ten cały dłuższy włos jest do wyrwania).

 

Ogólnie jest grzeczna, co leży sobie w klatce. tak się czuje chyba bezpiecznie, czasem zajrzy do nas, ale jak tylko chce do niej podejść czy ją pogłaskać od razu cmyk do klatki. 

Jest ciężko. Nie ukrywam. Ogólnie Lili była wczoraj u nas ze swoim psem. Greys od razu inna. Ożywia się jak widzi jakiegoś towarzysza. A u mnie go brak  :lookarou:

No cóż, mam nadzieje, że się mała chociaż trochę przywyczai. Ja ogólnie martwię sie tylko o te jej spacery i brak skupienia. Woli trzymać.

Będziemy musiały iść również do weta, bo ma dziewucha zdecydowanie za długie paznokcie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...