Jump to content
Dogomania

Panna Alicja z baśniowej krainy


Magda

Recommended Posts

  • Replies 7.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Anusia & Alutka']Oj dziewoje...
Tak dugo mie tu nie było?
Czas szybko leci, dużo się wydarzyło[COLOR=paleturquoise] niestety też złych rzeczy[/COLOR]
buu, na nic nie ma czasu.
Pozdrawiamy z Alką :loveu:[/quote]

:calus: ojć, buu

buziakujemy

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

[quote name='Pegaza']Wszystkiego najlepszego z okazji imienin:Rose:
bys wpadla do nas od czasu do czasu...:cool1:[/quote]


Oto i jestem :loveu:
Wczoraj świętowałam imieniny i rocznice ślubu Siostry :evil_lol: od ok. 22.30 miałam chyba z 7 bliskich spotkań z klozetem. Tera już mi się coś chyba ruszyło w tym brzuchu w drugą stronę hi hi, zjadłam ze dwa suchary, póki co żyję.

Dupa spadła, ale nie mogę się pozbyć brzuchowego tłuszcza więc najlepiej będzie jak wybiorę się do dietetyka. Czas leci niesamowicie, IV rok mam zaliczony, teraz tylko muszę rozprawić się z egzaminami z III :roll:

Wybaczcie, że flaszki nie postawie, ale same rozumiecie hihi

[IMG]http://www.strykowski.net/ciasto/ciasto_czekoladowe_zdjecie_ciasta_czekoladowe,_zdjecie_tortu_731.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Wez D-E nawet nic mi nie mow... [COLOR=PaleTurquoise]obalilysmy z Siostra dwie zubrowki z sokiem.[/COLOR]
Okazje w sumie czy, bo ciocia tyz Ania.
Piesy sa w domu, to nie bardzo mam z nimi kontakt, Alka niedawno zostala ostrzyzona i fajowo wyglada.
A tera spac ide, bo jutro raniuśko do pracy, pozniej duporuszanie a wieczorem ciacho do pracy musze zrobic, bo dzisiaj nie dalo rady :evil_lol:

Branoc :sleep2:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

[quote name='Kasia']D-E, ja myśle że tak tłumacząc na prosty łeb to u Anusiaka niezbyt dobrze się dzieje, tak na literkę CH.... :cool1:
ale mogła by bardziej szczegółwo pisać, to fakt :evil_lol:[/quote]
no tez tak mysle,tylko gdzie ta ujnia z grzybną jest :roll: w pracy, na studiach, na nowym miejscu, u siebie w domu, z psem cos nie tak...
Anusiak napisz jakies wskazowki moze z Kasia na jakis trop wpadniemy:cool1:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

[quote name='Kasia']D-E, ja myśle że tak tłumacząc na prosty łeb to u Anusiaka niezbyt dobrze się dzieje, tak na literkę CH.... :cool1:
ale mogła by bardziej szczegółwo pisać, to fakt :evil_lol:[/QUOTE]


[quote name='Pegaza']no tez tak mysle,tylko gdzie ta ujnia z grzybną jest :roll: w pracy, na studiach, na nowym miejscu, u siebie w domu, z psem cos nie tak...
Anusiak napisz jakies wskazowki moze z Kasia na jakis trop wpadniemy:cool1:[/QUOTE]

Dokładnie tak Kasia.
Właściwie no to wszędzie ujnia oprócz chyba tylko pracy, ale tam też bez rewelacji.
Nic mi się nie chce, zero motywacji... no źle jest, źle i już.

[quote name='Magda']Wypucowałam galerię, bo widziałam aktywność właścicielki na forum :eviltong: Zapraszamy do siebie koleżanko![/QUOTE]

Byłam na chwilę ale to dogo takie dziwne jakieś tera...
Gdzie są emoty tak a propopo?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...