Jump to content
Dogomania

Panna Alicja z baśniowej krainy


Magda

Recommended Posts

[quote name='Anusia & Alutka']
No Madzka, gamoniu, nie laczysz białków z węglowodanami tylko. Wiec albo jesz schaba z surówką albo surowke z ziemniatami. Czym sie lepiej najesz wiadomo... Tak samo pieczywo z pomidorsem tylko, albo makaron czy ryz z warzywkami.[/QUOTE]
No toż wiem co to znaczy nie łaczyć białek z weglowodanami! Bedzie mi tu tłumaczyć :diabloti: Się pytam dlategoż, czy tylko nie łączysz weglowodanów z resztą, czy całkowicie zrezygnowalaś z weglowodanów. Bo se można wcale nie jeść chleba ani innych kartofli, itd :cool1:


A co to znaczy, ze tata nie zmienił stanowiska?? :hmmmm: Chce te wszystkie szczeniole dla siebie zostawic czy jak??

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='madziasto4']No toż wiem co to znaczy nie łaczyć białek z weglowodanami! Bedzie mi tu tłumaczyć :diabloti: Się pytam dlategoż, czy tylko nie łączysz weglowodanów z resztą, czy całkowicie zrezygnowalaś z weglowodanów. Bo se można wcale nie jeść chleba ani innych kartofli, itd :cool1:


A co to znaczy, ze tata nie zmienił stanowiska?? :hmmmm: Chce te wszystkie szczeniole dla siebie zostawic czy jak??[/quote]


Myslalby kto ze Ty wiesz co znaczy nie laczyc bialek z weglowodanami...

Dzie bez?! Ja bym bez makaronow itepe umarla!
Jem je ale osobno, z warzywami.

No poki co siskie zostaja...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anusia & Alutka']Myslalby kto ze Ty wiesz co znaczy nie laczyc bialek z weglowodanami...

Dzie bez?! Ja bym bez makaronow itepe umarla!
Jem je ale osobno, z warzywami.

No poki co siskie zostaja...[/QUOTE]
Ekhm :cool1:

No, ciężko tak bez żadnych węglowodanów, ale schudnąć można fajnie :razz:

O matko, Doda śpiewa u rodzicow w TV, jakaś Szansa leci czy co? :hmmmm:

O jezu, syskie szczeniole??! Ile ich tam jest sztuk?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madziasto4']

No, ciężko tak bez żadnych węglowodanów, ale schudnąć można fajnie :razz:


O jezu, syskie szczeniole??! Ile ich tam jest sztuk?[/quote]


Sztery sztuki.

No niby mozna o ile komus doopa o weglowodanach rosnie, bo jak rosnie z powietrza no to wtedy problemos. [COLOR=PaleTurquoise]Tak jak u mnie[/COLOR] chociaz brzuszek sie bardziej plaskaty zrobil. :grins: no i nogi jak zwykle :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anusia & Alutka']Sztery sztuki.

No niby mozna o ile komus doopa o weglowodanach rosnie, bo jak rosnie z powietrza no to wtedy problemos. [COLOR=PaleTurquoise]Tak jak u mnie[/COLOR] chociaz brzuszek sie bardziej plaskaty zrobil. :grins: no i nogi jak zwykle :roll:[/QUOTE]
Ej, a może Ci doopa rośnie od ciepełka tak jak ciasto drożdżowe :evil_lol:

Fidlasta to ma fajnie, se może jeść co chce i ile chce, a i tak linię trzyma...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madziasto4']
Fidlasta to ma fajnie, se może jeść co chce i ile chce, a i tak linię trzyma...[/QUOTE]

[quote name='Anusia & Alutka']
No, Fidlasta tak i to jeszcze po dziecku...
[/QUOTE]

Fidlasta to wcale nie ma tak fajnie - cienka jest jak witka wierzbowa, o! :shake:
Co z tego, że mogę jeść co chcę, kiedy chcę i ile chcę jak ja bym kciała przytyć se troszku tak :placz:
Nawet pączki i oponki codzienne nie pomagają...

cze Anusiak tak w ogóle, no nie :loveu:

to ile sztuków teraz piesów macie na stanie? :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasia']Fidlasta to wcale nie ma tak fajnie - cienka jest jak witka wierzbowa, o! :shake:
Co z tego, że mogę jeść co chcę, kiedy chcę i ile chcę jak ja bym kciała przytyć se troszku tak :placz:
Nawet pączki i oponki codzienne nie pomagają...

cze Anusiak tak w ogóle, no nie :loveu:

to ile sztuków teraz piesów macie na stanie? :cool1:[/QUOTE]
Już lepiej nie móc przytyć, niż nie móc zrzucić! :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pegaza']Cze Anusia ponoc sa fajne tabletki na schudniecie Aplefit sie nazywają sie chudnie po nich bankowo, sasiadka 6 numerow zeszla:p
ja jak efektow w pracy nie bede widziec to tez je kupie...[/quote]


To b musiala schudnac po 24cm w kazdym miejscu! nie uwierze.
Wiesz D-E, tabletki to uwazam, ze pomagaja osobom, ktore maja milion kilo nadwagi, a jak ktos chce zrzucic pare kilo to ni chusteczki tablety nie pomoga, dupe ruszac cza.

Fidlasta zapraszam do komuny :loveu:

wczoraj cos nie moglam odpisac, mulilo strasznie, a ja nylam po pierwszym doooruszaniu. najsmieszniejsze, ze bylam na zajeciach dla zaawansowanych, bo na inne nie bylo miejsca hyhy ale przezylam i bylo super.
dzisiaj ide na 20.15 ino z chlopem mamy wiec nie wiem jak to bydzie...

Link to comment
Share on other sites

Dupa tam tabletki.
I chrom też dupa. Chyba, że się nie możesz opanować przed żarciem słodyczy, a tak wogóle, to trza się zastanowić czy żremy, bo jesteśmy głodne czy żremy, bo nam się chce jeść. I ja to już zmieniłam. Stałe pory jedzenia i nie myślę czy jestem głodna, czy np. bym se schrupała chipsa.

Nie bylo chlopa, babka jakas go zastepowala. Ale dala nam w kosc! Ale fajosko bylo, twierdze nadal :)

wklejam cos fajnego :evil_lol:
[url=http://www.youtube.com/watch?v=_RgL2MKfWTo]YouTube - Ken Lee - Bulgarian Idol (WITH ENGLISH TRANSLATION)[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

[SIZE=2][CENTER][I][COLOR=navy]Anusiu Wesołych Świąt!![/COLOR][/I]
[I][COLOR=navy]Malutki baranek ma złote rózki pilnuje pisanek na trawce z rzeżuszki, gdy nikt nie widzi chorągiewką buja i beczy cicho Wesołego Alleluja.[/COLOR][/I]
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/deb316af8c43ba06.html"][I][COLOR=navy][IMG]http://images47.fotosik.pl/102/deb316af8c43ba06.gif[/IMG][/COLOR][/I][/URL][/CENTER]
[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...