Jump to content
Dogomania

Warto wierzyć w cuda! Po blisko 2 latach w DT, Imka znalazła super domek! W małym ciałku wielki strach...


Nutusia

Recommended Posts

I mnie się bardzo tekst podoba :).  Już wiem, u kogo będę zamawiać teksty dla swoich tymczasów :D. Duszeszczypatielnyje i rzeczowe :)

 Zdjęć Imka ma mnóstwo - brać, wybierać:). To prawda, trudno się rozstać z ukochanym tymczasem. Trzeba sobie tłumaczyć, że prawdziwa miłość, jest wolnością i....pokochać równie mocno następnego tymczasa :)

Link to comment
Share on other sites

I mnie się bardzo tekst podoba :).  Już wiem, u kogo będę zamawiać teksty dla swoich tymczasów :D. Duszeszczypatielnyje i rzeczowe :)
 Zdjęć Imka ma mnóstwo - brać, wybierać:). To prawda, trudno się rozstać z ukochanym tymczasem. Trzeba sobie tłumaczyć, że prawdziwa miłość, jest wolnością i....pokochać równie mocno następnego tymczasa :)



Wiesz Krysiu jak to czasem jest z tymi zdjęciami ... :)
Link to comment
Share on other sites

Cieszę się, że się tekst spodobał i że w oparciu o niego byłybyście skłonne zaadoptować Imciocha! :) O urodzie chyba niczego dopisywać nie będę, bo to widać na zdjęciach ;) Za to wykorzystam Krysiowe dwa oblicza - dziękuję :) Zaraz idę na gmail wybrać fotki i ślę zlecenie ogłoszeniowe do Ziutencji. Z rozstawaniem się z tymczasami nie mam większych problemów - mam włączoną taką opcję w głowie i to działa. Pozostaje natomiast wielki niepokój przy psach szczególnej troski, a takim Imka zdecydowanie jest...

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem jak to "przekazać". Może po prostu niektórzy nie mają takiej opcji? ;) Nie ma to tamto, zawsze sobie pobeczę, ale zarazem potem się cieszę i zazwyczaj od razu przytaszczam kolejną tymczasię. Aha, i często zaglądam do albumu i oglądam fotki domniaków i czytam wieści jak np. te, które dziś dostałam z domu Fraszki, zakrzykując "warto było, jeszcze jak było warto!" :)

Link to comment
Share on other sites

Bardzo bym chciała. Tyle tylko, że moim zdaniem na razie się Imcia do mieszkania w mieście (z koniecznością spacerów na smyczy w otoczeniu pełnym dziwacznych odgłosów) nie nadaje. Ale takich ludzi, jak ma Rudas - życzę jej jak najbardziej :) Do albumu to ja nawet kiedyś banerek miałam na starej dogomanii, ale tam liczba banerków zawsze była ograniczona i szkoda mi było miejsca - lepiej było "reklamować" potrzebujące psiaki. A teraz mi się dogomania zbiesiła i żadnego banerka wstawić nie mogę :( Tu jest link do albumu: http://www.dogomania.com/forum/topic/143783-ku-pami%C4%99ci-czyli-wspomnie%C5%84-czar-album-moich-podopiecznych/Muszę go uzupełnić, bo mam kolejne wieści i fotki "świąteczne", tylko nadążyć nie mogę ;)

Link to comment
Share on other sites

Dzięki! Pozytywne i serdeczne myśli bardzo w cenie :) Dziś akurat mam wizytę u ludzkiego lekarza, w dodatku aż o 18.45. Ominie mnie trochę emocji zatem. Sławek już trzęsie porteczkami jak da radę sam opędzić się od atakujących witaczy z nowością na rękach. Niby go pocieszam, ale sama też nie wiem jak tego dokona ;)

Link to comment
Share on other sites

Sonia jest malusia i spokojna, więc Imka nie powinna się przestraszyć tak, jak przestraszyła się szalonego i jednak sporo większego Amigowego Nurasa. A przecież do psów jest nastawiona bardzo pozytywnie. I z Nuśką potem szalały jak pijane zające w kapuście :)
Lesio tylko sprawdzi czy aby podstępnie mu do domu nie przywlekliśmy konkurenta do haremu, a dziewczyny odpuszczą, dopóki Sonia sama nie zechce zawrzeć bliższej znajomości. Helena poszła rano "w cug", Kocio siedzi w szafie w sypialni.
Damy radę, bo jak nie my, to kto? :)

Link to comment
Share on other sites

No właśnie - kto ? W nutusiowego  Sławka - wierzę mocno. Da radę :) .

A Wy wierzcie, że Rudzik da się grzecznie wsadzić do samochodu z Sońką w środku(strasznie mnie witała, jak wróciłam z WFu) i równie grzeczny będzie w drodze. Na 16 jesteśmy umówieni na odbiór Rudzika=Miska pod garażem i wyruszamy w drogę :) . Sonia jest przemiła dziewczyna. Waży 10 kg - sama ja wczoraj zważyłam(na rękach). Nie wiem, ile ważyła "na wejściu", ale sądząc po wyglądzie  - przytyła w czasie tych kilku dni. Je ładnie, ale na jedzenie, się nie rzuca, jak np Randa.

Link to comment
Share on other sites

10 kg? I to ma być MAŁA sunia?!?!?!!? Ratlerek?!!?!?
Latlerek Duszka ważyła... 3,1 kg ;) Imka waży ok. 6, Gapcia też, Kreska 7 z haczykiem, Lesław coś ok 13.
To jednak Imcia może się Soni wystraszyć :)
Tak to jest zadawać się z Pańciami ONek, dla których 10 kg pies jest... MALUTKI, hihihiiiiii :)
Ale że też malagos - wysoka specjalistka i wielbicielka latlerków cicho siedziała w tej kwestii ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...