Jump to content
Dogomania

Warto wierzyć w cuda! Po blisko 2 latach w DT, Imka znalazła super domek! W małym ciałku wielki strach...


Nutusia

Recommended Posts

Ja również nie miałam wcześniej okazji do "oficjalnej" ;) radości z adopcji Imci więc przyłączam się do wspólnego świętowania :) Dodam, że wczoraj rozmawiałam z Nutusią i wieści są nadal jak najlepsze, Imka świetnie sobie radzi w nowym domu i z dnia na dzień silniej "wrasta" w swoją rodzinę :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

U Imeczki (jak ją nazywa p. Dominika) nadal wszystko w jak najlepszym porządku. Z Chmurką sztama, spacerki fajne, w domu pieszczoch z niej niesamowity, z czego najbardziej cieszy się Nastka. Jednym słowem - SIELANKA! :D

Wybieram się w odwiedziny, no i celem podpisania umowy adopcyjnej, tej już na zawsze!!!!!! I wtedy oczywiście obfocę tego już kompletnie innego psa ;) Mam nadzieję, że niebawem mi się uda...

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Miałam jechać do Imki w ubiegłym tygodniu, ale niespodziewanie Lesio nam zaniemógł i po dwóch dniach... odszedł :( I tak oto harem został pozbawiony króla...

Mam nadzieję niebawem się wybrać do Imki, choć mam mega doła, bo znów w pracy kocioł z balią, masowe zwolnienia i koszmarna niepewność jutra :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mam nadzieję ,że mnie cioteczki nie pogonią z moją prośbą o zagłosowanie na Joannę Krześlak - Hoogland , młodą , bardzo zdolną kobietę.Znam ją od 15 lat.Drapała się pazurami, by z biednego rejonu kraju dojść do tego co osiągnęła w nauce. Głosowanie jest proste. Joasia jest na samym dole.

http://polakroku.nl/stemmen/?resultaat=gestemd

Dziękuję i przepraszam.

Link to comment
Share on other sites

O ‎22‎.‎10‎.‎2016 o 13:04, Poker napisał:

Mam nadzieję ,że mnie cioteczki nie pogonią z moją prośbą o zagłosowanie na Joannę Krześlak - Hoogland , młodą , bardzo zdolną kobietę.Znam ją od 15 lat.Drapała się pazurami, by z biednego rejonu kraju dojść do tego co osiągnęła w nauce. Głosowanie jest proste. Joasia jest na samym dole.

http://polakroku.nl/stemmen/?resultaat=gestemd

Dziękuję i przepraszam.

Zagłosowałam, bo ufam Pokerkowi :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nutusiu, mocno ściskam :(...

Harem bez Lesia, to już nie to samo, ale - choć bez smutku i tęsknoty się nie obejdzie - trzeba też cieszyć się, że kiedyś Lesio przybłąkał się pod dobry adres, że kochał i był kochany. Tylu psom nie jest to dane...

(Dopiero teraz się odzywam, bo czas jest trudny)...

 

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję, Kochane... W sobotę Ula uspila swoja Niteczke :( Zmiany neurologiczne były już bardzo poważne i żadnych szans na poprawę :( 

Na pocieszenie dodam, że dostałam fotki Imki (Jolu, prześle Ci na maila;)). Rozmawiałam też z p. Dominika. Wszystko jest w jak najlepszym porządku. Do domowego stada dołączyła mała kicia. Imka jest wniebowzieta :) Jedynym "problemem" jest teraz tylko to, że spacery poza utartymi i znanymi ścieżkami sa jeszcze dość traumatyczne i dla Imki i dla Chmurki. Ale dzielnie trenują ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...