Jump to content
Dogomania

Warto wierzyć w cuda! Po blisko 2 latach w DT, Imka znalazła super domek! W małym ciałku wielki strach...


Nutusia

Recommended Posts

Imcioch nie przestaje mnie zaskakiwać! Głaskanie, gdy biała klucha jest na podłodze stało się... NORMĄ! :D

Wczoraj się bliżej przyjrzałam pewnym osobnikom i mam w domu 2 wałki - jeden rudy, drugi biały. Trza będzie zweryfikować porcje żarełka, a w następnej dostawie zamówić chrupeczki odchudzające. I tylko mi tu nie piszcie, że białe pogrubia! ;)

Link to comment
Share on other sites

Nie było, bo nikt stołu nie pilnował. A pełny stół niepilnowany być nie może, bo w mgnieniu oka robi się... pusty ;)

 

Chyba już mogę odtrąbić chyba największy jak dotąd sukces Imciowy - Imcioch daje się dotknąć, złapać i pogłaskać gdy jest na podłodze!!! 10 miesięcy nam to zajęło, ale się UDAŁO!!!!!!!!!!!!!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Nie było, bo nikt stołu nie pilnował. A pełny stół niepilnowany być nie może, bo w mgnieniu oka robi się... pusty ;)

 

Chyba już mogę odtrąbić chyba największy jak dotąd sukces Imciowy - Imcioch daje się dotknąć, złapać i pogłaskać gdy jest na podłodze!!! 10 miesięcy nam to zajęło, ale się UDAŁO!!!!!!!!!!!!!!! :D

 

Już 10 miesięcy??? To chyba rekord?

Za 10 lat, to chyba nawet do domu bez psa da się wyadoptować ;).

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

No nie wiem kto zapłaci dużo złotych za poradę, która zadziała za 10 miesięcy! :D

 

Wczoraj chciałam zademonstrować Kejciu jak działa głaskanie Imki na podłodze i co? I gucio - na pokaz nie będziemy się głaskać. Bo jeszcze ktoś uwierzy i psa wyadoptują ;)

 

Za to do Kejciowych ciasteczek podarowanych przez nasze Wielbicielki Imka w kolejce stała jako... druga! :) Tym razem ostatnia była Poleczka...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...