Jump to content
Dogomania

Warto wierzyć w cuda! Po blisko 2 latach w DT, Imka znalazła super domek! W małym ciałku wielki strach...


Nutusia

Recommended Posts

moja sadystyczna propozycja - Imka na smyczy przypięta do klatki a reszta w klatce! :D

 

ZIARTOWAŁAM :)

 

 

pewnie klatka by Ci Nutusiu tak podłogę zryła że nie potrzeba cyklinować - zakładam wersje optymistyczną że Imka by robiła za KONIA i ciągała towarzystwo po okolicach :D w których nie było by im dane tego dnia na wolności przebywac :)

 

 

jak KARA to KARA! :)

a nie jakieś tam popierdółki :D

Link to comment
Share on other sites

Smycz by została przegryziona zanim bym dobrze drzwi zdążyła zamknąć - musiałby być ŁAŃCUCH!!!! :D A gdyby tak ktoś za mnie podłogę zeszlifował, byłoby fajnie. Ale moich pieseczków wolę jednak nie prosić o pomoc... ;)

Link to comment
Share on other sites

Smycz by została przegryziona zanim bym dobrze drzwi zdążyła zamknąć - musiałby być ŁAŃCUCH!!!! :D A gdyby tak ktoś za mnie podłogę zeszlifował, byłoby fajnie. Ale moich pieseczków wolę jednak nie prosić o pomoc... ;)

to dopiero byłaby IMPREZA :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Mam całe mnóstwo przeciwków :D

 

Zwłok poduszki nadal nie odnaleziono. Natomiast wczoraj została zamordowana ostatnia słomiana podkładka pod talerz - Marysia O. widziała szczątki :(

I dobrze pisałam, że przywiązanie Imki na smyczy do klatki nie zda egzaminu, bo przegryzie! Odgryzła wczoraj smyczkę na pasującej jej wysokości.

Ale za to się potem wielce zrehabilitowała - dała się pogłaskać Marysi (będąc na podłodze!!!!!!!), a nawet pomiziać po brzuszku :) Marysia w szoku - ja w nie mniejszym!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Raczej przeszkadzajki!

Kresia pomaga! :angry:

Przecież pięknie odsuwa krzesło robiąc miejsce trenującej smyczkowanie Imce! Brawo! :D

 

 

I niech mi ktoś wytłumaczy, ciemnej kobicie, dlaczego z dopiętą smyczką (wcale nie trzymaną!) Imka da się pogłaskać na podłodze, a po jej odpięciu - nie ma takiej opcji!!!

Może ma nadzieję, że chcesz jej odpiąć smycz, a nie głaskać...? ;)

 

 

Ona naprawdę cały czas robi postępy - to aż niewiarygodne... Coraz częściej kładzie się bliżej niż na drugim końcu kanapy i odnoszę wrażenie, że głaskanie może jeszcze nie do końca jest przyjemnością, ale nie jest już takim przykrym doznaniem. Teraz będziemy próbować chodzenia na smyczy w ogrodzie. Czy się kiedykolwiek odważę wyjść na zewnątrz - nie wiem...

 

Życzę dalszych - we właściwym kierunku. ;)

 

1362245896_fpd4g1_600.jpg

 

 

 

A co? Czyżby Inka miała ząbki w d....?? :)

Wypieram się!!! :mellow:

 

https://www.youtube.com/watch?v=0HGxBkiCkho

Link to comment
Share on other sites

Kolejnych zwłok, póki co, nie odkryto. Ale to może tylko dlatego, że nadal nie wiadomo gdzie przez 2 dni były skitrane zwłoki poduszki ;)

 

Kolejny zaskok Imci - wczoraj siedziałam wyciągnięta na kanapie, z nogami na ławie i nagle Imka pojawiła się NA MNIE - wspięła się na mymłon, dała buziaka, położyła się i leżała dobre... 10 sekund!!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...