Jump to content
Dogomania

Sindi- moje białe szczęście


Mylukier

Recommended Posts

  • 2 months later...
  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Ostatnio cierpię na brak czasu :(

U nas wszystko w porządku. Pies wyrósł na psa moich marzeń no... może powinnyśmy troch poćwiczyć posłuszeństwo przy innych psach, ale nie jest źle :D. Wczoraj pojechaliśmy do sobótki pies wymęczony, ale szczęśliwy ja też.

A tak teraz wygląda

 

4.jpg

3.jpg

5.jpg

6.jpg

2.jpg

1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Przeżyłam dzisiaj mini zawał!
Wczoraj zrobiłam sobie z koleżanką babski wieczór maseczki, filmy, wspominki z dawnych lat :D . Rano budzi mnie telefon od mamy, że jak co dzień wypuściła Sindi na ogród, a jak już musiała wychodzić do pracy to woła, woła, a tu guzik psa nie ma! Cały ogród przeszukany i nic, rozpłynęła się ! Możecie mi uwierzyć, że nigdy tak szybko nie poderwałam się z łóżka. Przez całą drogę wołałam Sindi, rozglądałam się i nic. Różne historie przychodziły mi do głowy :
1. że znalazła jakąś dziurę i uciekła, a ona tak lubi podróżować i wsiadła do autobusu (koło domu jest pętla)
2. ktoś ją ukradł, a najgorsza wersja że ktoś ją ukradł zamknie w klatce i będzie rodziła co cieczkę szczeniaki
Już układałam plan działania chciałam objechać wszystkie sklepy do których z nią chodzę, wszystkie lecznice, a w zasadzie to cały Wrocław postawić na nogi! Docieram do domu po rower a tu... Sindi wychodzi leniwie spod przyczepy kempingowej i ziewając macha ogonem
Chyba jeszcze nigdy tak się nie bałam

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Żebyś wiedziała, teraz się z tego śmiejemy ale w tamtym momencie nie było mi wesoło :P

U nas nic się nie dzieje, stara bieda :). Kilka dni temu odkryłam że posiadam taki magiczny pojazd o nazwie rower, a kiedy wpadł mi do głowy pomysł żeby się przejechać z psem i zacząć mu powoli wyrabiać kondycje to jak na złość nie mogłam go dopiąć w szelki... na pewno wyprałam je w za wysokiej temperaturze i się zwyczajnie zbiegły (taa... kogo ja chce oszukać) :p  . Zamówiłam już nowe i teraz siedzę jak na szpilkach bo nie mogę się doczekać aż do mnie dotrą :P

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Troszkę mnie tu nie było... nie mam chyba cierpliwości do systematycznego uzupełniania galerii :D. Od ostatniej wiadomości troszkę się zmieniło.. pamiętacie jak chciałam mieć kolejnego psa ? Przedstawiam Wam Mare

bc681bcb45b8b0e6med.jpg

Suczka jest oceniana na ok 4 miesiące, ma niespożyte pokłady energii, szybko się uczy, a przywołanie ma opanowane w sumie od pierwszego dnia. Nie lubi obcych- tu mamy problem bo na widok mężczyzn najeża sierść i odsłania zęby... obojętne czy to na spacerze, w domu czy na ogródku :/ .

e4988e5768c5b2e7med.jpg

bf699335c2ba48ffmed.jpg

d2e1ed71d569e269med.jpg

Jak ją przyniosłam do domu to wyglądała tak

06378b54da4f6e51med.jpg

A tu cała ferajna na spacerze.. sąsiedzi sobie kółeczka przy głowach rysują na mój widok :D

9f1cf73805fe997bmed.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...