Jump to content
Dogomania

Reks już w hotelu! Szukamy wyjątkowego domu dla wyjątkowego psa.


ewes

Recommended Posts

na wstępie przepraszam Patrycja że o Tobie zapomniałam :( to chyba przez tą pogodą, a tak pamiętałam o sprawdzeniu Reksa, ale tak przemokłam że chciałam szybko do domu uciekać... w sb na pewno ewes sprawdzi

Psiakom było wszystko jedno czy pada śnieg, deszcz... szalały, biegały, a Reks latał po kałużach i tarzał się w śniegu. Dzięki temu że Reks doskonale dogaduje się z Majkim spacerek był połączony. puściłam chłopaków ze smyczki i co jakiś czas wołałam i nagradzałam parówkami. Muszę pochwalić Reksa, na początku miałam wątpliwości czy mi gdzieś nie zwieje, ale super przychodził na zawołanie :) parówki działają super! także w środku lasu spotkaliśmy terenowy samochód, jadący na nas... Reks przyszedł do mnie, skupił się na parówach i nawet nie szczeknął na przejeżdżający samochód.

 

IMG_0005.JPG

 

IMG_0013.JPG

 

IMG_0024.JPG

 

IMG_0026.JPG

 

IMG_0027.JPG

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ja również dziękuję dziewczyny za wszystko :)

 

Co do kastracji to niestety Reks dalej chodzi nieywkastrowany... Już mi brak sił i słów. Proszę o tę kastrację już nie wiem od kiedy. Najpierw jak był poprzednio w schronisku, potem jak był w domu u tego chłopa, a teaz znowu w schronisku... Tym razem ma zostać wykasrowany PRAWDOPODBNIE po świętach.

Link to comment
Share on other sites

No i Reks już 'zaszalał' i wylizał, wygryzł i nie wiem co jeszcze szwy po kastracji, dlatego nie mogliśmy dziś wyjść na dłuższy spacer, bo dziś miał zakładane nowe szwy. Ale wyszliśmy na chwilkę na wybieg ;). Chłopak nie umiał wyjść z boksu bo nie mieścił się w drzwiach z kołnierzem :D. No i oczywiście chciał się przytulać, z tym kołnierzem hehe.. oczy by nam nim powybijał :P. W sobotę kolejny spacer, mam nadzieję, że chłopak będzie grzeczny i będziemy mogli iść na dłuższy spacer.

20150409_173226.jpg

Link to comment
Share on other sites

Jakoś w ogólne mnie to nie dziwi, że te szwy powygryzał... Co ten łobuz jeszcze wymyśli to aż strach się bać :P Ale i tak się cieszę, że w końcu mu te jajka ucięli :D Już go widzę oczami wyobraźni jak szaleje w tym kołnierzu po boksie i obija się o wszystko :P

Trzymam kciuki, żeby się już do tych szwów nie dobrał (a wiemy, że jak będzie bardzo chciał, to to zrobi...) i czekam na sobotnie wieści :)

Link to comment
Share on other sites

Oceńcie sami. Wiadomość od byłego Opiekuna Reksa:

 

"Hej.Nie mogę wytrzymać z Beatą, półtorej płotu podniosłem i są to lamele 1,8 metra, do końca tygodnia zrobię drugą stronę płotu, jeżeli pogoda pozwoli je pomalować. Zostanie brama, której nie zasłonię. Może jakieś płaskowniki i podniosę o 20-30 cm ... Pati my tu tęsknimy za Reksem, Beata nadal "ścinki" bierze i karmi psy sąsiada. Możemy wpaść i iść z nim na spacer, czy to zły pomysł ??
a jeżeli coś, to jak przyjedziemy do schroniska, dają nam go na spacer ??"
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...