Jump to content
Dogomania

Reks już w hotelu! Szukamy wyjątkowego domu dla wyjątkowego psa.


ewes

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Byłam dziś w biurze i Enej to Reks i faktycznie na to imię reaguje. Ewes gdybyś mogła w tytule wątku zmienić imię. Poza tym dowiedziałam się, że został oddany z powodu choroby właściciela, jest łagodnym psiakiem i "mieszkał na ogródku". Ma 10 lat, choć jego zachowanie na to absolutnie nie wskazuje. Ale po kolei.

 

Jak podeszłam do jego boksu to cieszył się przeogromnie. Wręcz z niego wypadł. Poszliśmy na wybieg. Tam najpierw wpadła mu w oko Abra. Biegał za nią jak szczeniak, a nie 10letni psiak :D Potem szaleli razem w Bronką. To dopiero był widok :D Żałowałam, że było ciemno i nie mogłam tego nagrać :P

 

Poza tym straszna z niego chudzina :( nie widać tego po nim, ale niestety jest... W ogóle widać, że schronisko go stresuje, bo łupieżu w sierści ma ogrom, a i zachowanie na to wskazuje. Nie dość, że ciągle dyszy to jest bardzo niespokojny i rozbiegany. Biegunka dziś go niestety też męczyła :(

 

Sierści do wyczesania ma kupę. Dziś zaczęłam i ledwo wsadziłam szczotę w sierść, już cała była we włosach, a potem cały korytarz... Poniżej zdjęcie po tym jak całą sierść zebrałam "na kupę". Trochę przejrzał. W sobotę jeszcze dokończę dzieło, bo dziś już chłopak miał dość.

 

Na spacerze jest bardzo grzeczny. Chyba, że coś go niezwykle zainteresuje to pociągnie na smyczy. Do psów zwykle jest przyjaźnie nastawiony. Ale np. Perła, Diana i Doris ewidentnie nie przypadły mu do gustu :P

 

Ja natomiast zakochałam się w nim od pierwszego spaceru  :loveu: Jest przekochanym psiakiem, pychol ma przesłodki i tylko go przytulać i głaskać :D Jednak obawiam się, że jego wiek i to, że był wychowywany na dworze zmniejszy jego szansę na adopcję... Ale zobaczymy. 

 

Apetyt ma przeogromny. Dostał puchę, którą w zasadzie zjadał zanim jeszcze trafiła do miski, a potem dostał świńskie ucho, które też uwielbia :P

 

Po sobocie zrobię mu nowy opis i jakieś ogłoszenia. Na pewno będzie też więcej zdjęć :)

 

Maciaszku gdybyś mogła podmienić link picasy na stronie schroniska i zmienić kontakt w sprawie adopcji na mój; 507 860 282

 

DSC00409.JPG

 

DSC00413.JPG

Link to comment
Share on other sites

Cieszę się, że Enej, tzn Reks dostał się pod czyjąś opiekę, niestety nie jestem teraz w stanie dojeżdżać do schroniska. Patrycja mam nadzieję, że znajdziesz najlepszy pod słońcem domek dla chłopaka bo zdecydowanie zasługuje :)
A co do imienia, najpierw nazwałam go enej, potem pani ani sie cos pomieszało chyba i mi powiedziala ze z domu jest kubą, a na koniec na boksie miał napisane reks no i tak jak mówisz na to imię świetnie reaguje...

Agatko, Punia nie ma wątku. trzeba na nią uważać na spacerach bo jest troszkę głucha... ostatnio panowie policjanci nam ją na borkach zagonili :D .... ale jak widzi rękę w torbie ze smaczkami to od razu przybiega :D

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...