Jump to content
Dogomania

Reks już w hotelu! Szukamy wyjątkowego domu dla wyjątkowego psa.


ewes

Recommended Posts

To jak cioteczki ,co robimy w sprawie Reksa-zbieracie jakieś pieniądze? Jeśli tak to na co?

Zbieramy deklaracje na hotel. Ale mamy niecałe 300 zł i to uzbierane z ledwością :( także jesteśmy teraz w zawieszeniu. Rozgłaszamy chłopaka dalej, ale niestety bez rezultatów :(

Link to comment
Share on other sites

JEST SZANSA NA HOTEL DLA REKSA! Wszystko wskazuje na to, że w lipcu uda nam się zawieźć chłopaka do hoteliku Tymczasik pod Częstochową, tam gdzie przebywa nasza Darma i Poker. Muszą się tam tylko przeorganizować i będą w stanie przyjąć Reksa. Pozostaje tylko jeden problem – deklaracje… Na tę chwilę zdeklarowaliście 275 zł a musimy mieć minimum 350 zł. Czyli brakuje jeszcze 75 zł :( W związku z tym bardzo Was proszę o dorzucenie nawet najmniejszych kwot. Nie myślcie sobie, że one nic nie zmienią, bo zmieniają wiele. Kilka takich niewielkich wpłat i już zbiera się niezła sumka.

 

Niestety Reks ma łatkę nadpobudliwego psa uciekiniera, który nie potrafi sobie poradzić z emocjami. Dlatego dopóki przebywa w schronisku, na znalezienie domu ma zerowe szanse. Oczywiście sporo prawdy jest w tej ocenie. Ale nie możemy tego zmienić i mu pomóc dopóki przebywa tam gdzie przebywa… Jeśli chcecie pomóc w zmienianiu świata Reksa na lepsze, wpisujcie kwoty, które możecie zdeklarować w postach lub wiadomości do mnie oraz wpłacajcie na konto:

 

Fundacja "PRZYSTANEK SCHRONISKO"
UL.RYMERA 1A LOK.26, 43-190 MIKOŁÓW
67 1050 1243 1000 0090 3014 0421
z dopiskiem "na utrzymanie psa Reksa w hotelu"
Dane do przelewu zagranicznego:
IBAN: PL 67 1050 1243 1000 0090 3014 0421
SWIFT: INGBPLPW

 

Ponadto proszę osoby, które już zdeklarowały wpłaty na Reksa o potwierdzenie ich również w poście lub w wiadomości do mnie. Poniżej przedstawiam pełną listę osób i odpowiednio kwoty:
Paulina G. 10,00 zł
Istar z dogomanii 5,00 zł
Patrycja J. 25,00 zł
Ewelina Cz. 20,00 zł
Patrycja W. 25,00 zł
Maciej S. 20,00 zł
Ewa Gonzalez z dogomaniii 5,00 zł
Kasia G. 30,00 zł
Magdalena K. 20,00 zł
Kamila Cz. 100 zł
Anonimowa osoba 15,00 zł

 

Serdecznie dziękuję za każdą pomoc dla Reksa. Wierzę w to, że nasze starania nie pójdą na marne i chłopak znajdzie w końcu swój cudowny i jedyny dom. Ma po prostu mniej szczęścia niż inne psiaki…

 

Dziś udało mi się dotrzeć do Reksa i pójść z nim na spacer :) Jak ujęła to Agnieszka, Reks to żywe srebro. Wszędzie go pełno, cieszy się ze spaceru ogromnie no i jest wpatrzony w człowieka. Za smakołyki jest naprawdę w stanie zrobić wiele :D i stał się tak usłuchany, że aż niemożliwe. Przychodzi na każde zawołanie, z czego chyba jestem najbardziej dumna :) Drzemie w nim naprawdę wielki potencjał, trzeba go tylko odpowiednio wykorzystać.

 

A poniżej zdjęcia ze spacerku :)

 

DSC02848.JPG

 

DSC02827.JPG

 

DSC02817.JPG

 

DSC02823.JPG

Link to comment
Share on other sites

Patrycjo, napisałam już u Lucka...

Wpłaciłam Lucisiowi deklaracje do września i oczywiście bardzo się cieszę, jeśli pomogą one Reksowi w potrzebie. :)

Ze względu na swoją sytuację nie składam już nowych deklaracji stałych.

Wpłacę Reksowi jednorazowo 100 zł na dobry początek w hoteliku.

I będę trzymac kciuki za Dom dla niego. :)

Link to comment
Share on other sites

0heart.gifsciskamy wiec ile sil za wszystko najlepsze dla Reksia 0heart.gif

edit 

 oczywiscie potwierdzam stala deklaracje 

   zaraz wplacam 

 serdecznosci pieskuuuu

 

wplacilam 15 zl deklaracja stala po 5 zl

 za czerwiec , lipiec i sierpien

 pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Elisabeto oczywiście rozumiem i dziękuję. Twoja pomoc jest nieoceniona :)

Beti - Buba również serdecznie dziękuję!

Podobnie jak Tobie, Ewa Gonzales :) nic nie szkodzi, że nie napisałaś, że na utrzymanie w hotelu. Najważniejsze, że w tytule ujęłaś, że to na Reksa :)

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję wszystkim za pomoc, za deklaracje i za dobre słowo :)

Ktoś pytał o ogłoszenia. Ogłaszam chłopaka systematycznie na różne województwa, na różne miasta, co jakiś czas zmieniam tekst, zmieniam zdjęcia. Niestety nic nie daje rezultatu :(. Ale nie poddaję się, wierzę, że gdzieś tam czeka na niego wspaniały dom, bo on naprawdę zasługuje na kochającą rodzinę.

Link to comment
Share on other sites

Brakuje nam jeszcze 15 zł deklaracji... Wprawdzie będzie na styk, ale mam nadzieję, że do lipca choć troszkę tych deklaracji przybędzie.

Dziękuję bardzo za kolejne wpłaty:
20,00 zł Agata Olga U.
10,00 zł Justyna K.-K.
15,00 zł Ewa Gonzales

 

Jesteście naprawdę niezastąpieni. Za każdą wpłatę jestem niezmiernie wdzięczna.

Tak jak pisałam na wątku Lucka, Lidka zdecydowała się utrzymywać psiaka i postanowiła przekazać dotychczasowe wpłaty na Lucka (197,94 zł) właśnie na Reksa, za co bardzo jej dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

Zastanawiam się jak zacząć ten post i co napisać i muszę przyznać, że nie wiem i brak mi słów. Jestem tak mile zaskoczona i wdzięczna, za Waszą pomoc! :) Dzięki Wam udało nam się zebrać 370,00 zł miesięcznych deklaracji, a ponadto Reks już w tej chwili ma na swoim koncie 1272,94 zł. Doceniam to tym bardziej, że wielu z Was ma już inne deklaracje i pomaga finansowo innym potrzebującym psiakom. Bo przecież jest ich tak wiele i tych, którym trzeba pomóc nie brakuje... Dziękuję Wam, że zatrzymaliście się przy Reksie i jego los nie jest Wam obojętny. Mam nadzieję, że będziecie z nim cały czas, bo same z Eweliną nie damy rady. Możemy ze swej strony tylko obiecać, że zrobimy wszystko by znaleźć mu najlepszy z możliwych domów. Na razie pozostaje hotelik Tymczasik. Pani Ewa pisała mi, że będziemy mogli Reksa przywieźć w okolicach 15 lipca. Już jest tak blisko wyciągnięcia Reksa ze schroniska, że aż trudno mi w to uwierzyć. Dziękuję, dziękuję i jeszcze raz Wam dziękuję, bo bez Was nie byłoby na to żadnej szansy. I będę to powtarzać do znudzenia, bo Wasze wsparcie jest naprawdę nieocenione! :)

 

Na konto Fundacji wpłynęły kolejne wpłaty od Was na rzecz Reksa, za które również serdecznie dziękuję:
100,00 zł Dominik i Emilia N.
15,00 zł Marta Małgorzata L.
15,00 zł Julita Kinga T.
20,00 zł Dorota M.
15,00 zł Anna Maria L
20,00 zł Olga U.
100,00 zł Elisabeta

 

A poniżej przedstawiam listę Opiekunów Wirtualnych Reksa i odpowiednio zdeklarowane kwoty:
Paulina G. 10,00 zł
Istar 10,00 zł
Patrycja J. 25,00 zł
Ewelina Cz. 20,00 zł
Patrycja W. 25,00 zł
Maciej S. 20,00 zł
Ewa Gonzalez 5,00 zł
Kasia G. 30,00 zł
Magdalena K. 20,00 zł
Kamila Cz. 100,00 zł
Anonimowa osoba 15,00 zł
Aleksandra M. 15,00 zł
Karolina K. 5,00 zł
Agata Olga U. 20,00 zł
Karolina S. 15,00 zł
Olga U. 20,00 zł
Anna Ł.15,00 zł

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Cicho bo doba niestety jest za krótka :(
Ostatnio rzadko bywam u Reksa, ale na szczęście mam zastępców, którym przy okazji serdecznie dziękuję za spacery z gamoniem :).

Już niedługo Reksowego czeka wycieczka do hotelu, niestety nie znamy jeszcze dokładnej daty, ale prawdopodobnie będzie to w okolicach 15.07.

Link to comment
Share on other sites

Pod koniec tego tygodnia będę dzwonić do Pani Ewy z hoteliku i zapytam czy może mi już powiedzieć, kiedy możemy z Reksem przyjeżdżać :) jak byłam u niego jakiś czas temu, to go trochę powyczesywałam, ale jemu "trochę" nie wystarczy :P a kąpiel faktycznie by mu się przydała...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...