Jump to content
Dogomania

DOMOWY hotelik dla psów u Faith35, Zielona Góra (lubuskie) mamy wolne miejsca!


faith35

Recommended Posts

Mam pytanie - czy znalazłoby się miejsce dla staruszka boksiowatego ślepego z "zespołem przedsionkowym" z tego wątku:

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248362-STIVI-stary-%C5%9Blepy-du%C5%BCy-ale-pi%C4%99kny-czy-dostanie-swoj%C4%85-szans%C4%99/page31[/url]
[COLOR=#000000][FONT=Tahoma]
[IMG]http://s2.postimg.org/g0n3eysyx/image.jpg[/IMG][/FONT][/COLOR]

jesli tak, to za jaką kwotę?

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście, że się znajdzie :). Aktualnie mam w domu tylko swojego psiaka. Losy Stiviego śledzę od jakiegoś czasu na fb, bo mam "polajkowany" profil fundacji Hałabajówki. Czytając wątek Stiviego na dogo nasuwa mi się cały czas jedna i ta sama myśl... Mam nadzieję, że tak nie jest, ale oby to nie była kolejna forumowa "Czarodziejka" :roll:. Cena to 12zł/doba. Gotować Stiviemu jedzonko będę, bo mój też przeszedł na gotowane (wybredny skurczybyk i już przetestowałam różne różniste te suche karmy, zaczynając od tych z niższych półek, kończąc na RC z marnym skutkiem, Pan wygodnicki lubi tylko gotowane :razz:). I czytając wątek na dogo, jak i specjalnie wchodząc na fb fundacji nie znalazłam informacji jaką suchą karmę je Stivi :roll:, oby to nie było tylko naciąganie na kasę i żerowanie na dogomaniakach, jak i na innych ludziach, którym zależy na Stivim... Ludzie potrafią być naprawdę podli. Jakby była taka potrzeba, to i podkłady kupować będę, zobaczymy jak będzie z trzymaniem tego moczu u niego, a może to kolejny przekręt fundacji... Ja już nie wiem, nie podoba mi się postawa fundacji.
Gdybyście chcieli zobaczyć warunki, w jakich byłby u mnie Stivi to zapraszam serdecznie, poczęstuję ciastem, kawką, nie mam nic do ukrycia, a i Wy będziecie spokojniejsi wiedząc do kogo i gdzie trafił Stivi :razz:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='faith35']Oczywiście, że się znajdzie :). Aktualnie mam w domu tylko swojego psiaka. Losy Stiviego śledzę od jakiegoś czasu na fb, bo mam "polajkowany" profil fundacji Hałabajówki. Czytając wątek Stiviego na dogo nasuwa mi się cały czas jedna i ta sama myśl... Mam nadzieję, że tak nie jest, ale oby to nie była kolejna forumowa "Czarodziejka" :roll:. Cena to 12zł/doba. Gotować Stiviemu jedzonko będę, bo mój też przeszedł na gotowane (wybredny skurczybyk i już przetestowałam różne różniste te suche karmy, zaczynając od tych z niższych półek, kończąc na RC z marnym skutkiem, Pan wygodnicki lubi tylko gotowane :razz:). I czytając wątek na dogo, jak i specjalnie wchodząc na fb fundacji nie znalazłam informacji jaką suchą karmę je Stivi :roll:, oby to nie było tylko naciąganie na kasę i żerowanie na dogomaniakach, jak i na innych ludziach, którym zależy na Stivim... Ludzie potrafią być naprawdę podli. Jakby była taka potrzeba, to i podkłady kupować będę, zobaczymy jak będzie z trzymaniem tego moczu u niego, a może to kolejny przekręt fundacji... Ja już nie wiem, nie podoba mi się postawa fundacji.
Gdybyście chcieli zobaczyć warunki, w jakich byłby u mnie Stivi to zapraszam serdecznie, poczęstuję ciastem, kawką, nie mam nic do ukrycia, a i Wy będziecie spokojniejsi wiedząc do kogo i gdzie trafił Stivi :razz:.[/QUOTE]

Dzięki :) porozmawiam z decyzyjnymi, bo szkoda psa u ... :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Swing pojechał już do swoich Właścicieli, a my przywitaliśmy kolejnych hotelowych gości :)

Ostatnio gościł u nas york - Gucio ;)

14mtbma.jpg

oraz beagle - Bella :)

vq32qe.jpg

Przyjmujemy również duże pieski. Na zdjęciu poniżej - Gati, mieszaniec Flat Coated Retriever :)

16iduv6.jpg

!!!Aktualnie mamy wolne miejsca w hoteliku!!! ZAPRASZAMY :)
 

Link to comment
Share on other sites

Hej. Poszukuję domowego hoteliku lub DT dla małej suczki dzikuski. Wyciągnięta z koszmarnego punktu przetrzymań.
Obecnie jest w kojcu w hoteliku, ale nie ma sensu jej tam zbyt długo trzymać, ponieważ nie zrobi takich postepów.

Witaj, szafra. Przepraszam, że odpisuję tak późno - złośliwość rzeczy martwych, nie miałam zbytnio dostępu do internetu, ale już jestem i nadrabiam zaległości! :) Miejsce jak najbardziej się znajdzie, szczególnie dla małej suni :)

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...