Jump to content
Dogomania

jaki lek na watrobe?


india1974

Recommended Posts

Dzieki, kazda rada jest dla mnie cenna. Moj piesio ma chora watrobke m.in. przez weta. Dostawala przez 5miesiecy duzo lekow na chore nozki(przeciwzapalne, sterydy, antybiotyki, przeciwbolowe), a nie podano nic oslonowego na watrobke. Ja tez glupia o tym nie pomyslalam i mamy klopot. Wyniki sie poprawily i to bardzo(brala Zentonil), ale teraz znow sa gorsze. Jakby ten Zentonil juz nie dzialal..A diete ma i to ostra.Wet mowi, ze trzeba lek zmienic na inny, ale chce tez na wlasna reke sie troche dowiedziec co mozna podac malej i ewentualnie podsunac jakis pomysl lekarzowi(choc tego nie lubi), ale mam gdzies konwenanse gdy idzie o zdrowko mego dziecka. Zaraz o tych lekach poczytam. Dzieki wielkie!

Link to comment
Share on other sites

Hepa-merz odnosi bardzo dobre skutki. Jest to lek w ampułce, podawany do kroplówki w bardzo wolnym wlewie. Kot wymaga codziennej hospitalizacji w celu wolnego wlewu kroplowego. Hepa-merz jest lekiem ludzkim, nie jest zarejestrowany dla zwierząt i chyba ciężko go uzyskać. Właścicielka znanego mi kota miała jakieś znajomości wśród ludzkiej służby zdrowia. Niewiele wiem o dostępności tego leku. Wiem natomiast, że jest bardzo skuteczny.
Zdaje się, że wspomniany wyżej Ornipural jest odpowiednikiem weterynaryjnym, ale z tym lekiem nie mam żadnych doświadczeń.

Link to comment
Share on other sites

W zastrzykach bym wolala nie, bo nie dam rady na okraglo biegac do weta, a i finansowo by byl kanal. Zreszta to musi byc podawanie dlugofalowo, wiec chce tablety.Teraz daje malej ten Zentonil plus 3xdziennie Hepatil, ale nic to nie daje..Sklad poszczegolnych lekow tez mi niewiele mowi, ale zrobie liste i niech moja wet zadecyduje.Poki co w kolko trzyma sie tych samych lekow,choc nie ma poprawy,ale moze tak trzeba..Tylko placac setki zl za leczenie bardzo by sie chcialo by nastapila jednak poprawa. No ale zycie to nie koncert zyczen. Jeszcze raz dzieki za odzew i rady:)))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...