Jump to content
Dogomania

Dragon-owczarek po wypadku komunikacyjnym !!!


wolf122

Recommended Posts

:grins: Tak , takiego na ZAWSZE . Mam ten zaszczyt że mogłam dostać tak cudownego psiaka , wielką , pluszową przytulankę , która łasi się do wszystkich a szczególnie do dzieci i domaga się pieszczot ( czego ma chyba w nadmiarze :kiss_2: ) Niestety , musi przez kolejny miesiąc siedzieć w klatce ale cóż , to dla jego dobra , wychodzi tylko na siusiu . Fotki na pewno wrzucę

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Witam , dziś napisałam na fb wpis dotyczący Dragona , a raczej tego że na jego wątku są wykasowane wszystkie zdjęcia które wkleiłam i wpisy , po prostu tam już mają Dragusia w d....  ale wiem , że tutaj są osoby które interesują się jego zdrowiem , a wiec ... Dragon ma już wyjętą śrubę , jeszcze go łapka boli bo to nowe szwy , (  tylko dwa ) ale już biega sam , bez przymusu siedzenia w klatce , w przeciągu dwóch tygodni powinien już stawać swobodnie na tą łape , jeżeli coś będzie nie tak , to kolejny rtg i wyjęcie jeszcze blaszki , ale to na dzeń dzisiejszy to tylko gdybanie , wiec... trzymajmy kciuki aby psinka zaczęła biegać na CZTERECH łapach

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 8 months later...

Witam. Na pewno pamiętacie Dragusia. Zresztą jego nie da się zapomnieć. Więc.... Powodzenia ponad roku Dragon to nie ten sam psiak. Teraz to pewny siebie dostojny terytorialny pies który wpatrzony jest w domowników. To pies który miłości dał nam więcej niż moglibyśmy się spodziewać. Wierny ufny posłuszny.... No i chodzi na CZTERECH ŁAPKACH!!!!

Link to comment
Share on other sites

Witam. Na pewno pamiętacie Dragusia. Zresztą jego nie da się zapomnieć. Więc.... Powodzenia ponad roku Dragon to nie ten sam psiak. Teraz to pewny siebie dostojny terytorialny pies który wpatrzony jest w domowników. To pies który miłości dał nam więcej niż moglibyśmy się spodziewać. Wierny ufny posłuszny.... No i chodzi na CZTERECH ŁAPKACH!!!!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...