Jump to content
Dogomania

10-letnia mała suczka ma duży problem...


MagdaCh

Recommended Posts

Witam, Pewna starsza Pani zachorowała ciężko i nie ma co zrobić ze swoją adoptowaną ok. 10 lat temu ze schroniska suczką w typie ratlerka. Jej rodzina podobno cała jakiś czas temu wyprowadziła się z Wrocławia i Pani nie ma komu oddać pieska. Dlaczego Pani nie przewidziała tej sytuacji wcześniej i nie pracowała nad planem awaryjnym - nie wiem... Psinka jest agresywna do wszystkich z wyjątkiem swojej Pani, jest do niej podobno bardzo przywiązana. Plan właścicielki na dzisiaj to oddać ją do schroniska. Wydaje mi się, że to będzie dla tego filigranowego, znerwicowanego psa prawdziwy koszmar. Mam kontakt z Panią przez moją babcię, która sama kilka miesięcy temu w wieku 75 lat zaadoptowała bez konsultacji z rodziną młodego pinczera średniego, który w ogłoszeniu miał napisane "wulkan energii" i "trudny charakter". Jestem tym wszystkim sfrustrowana, ale postanowiłam spróbować pomóc tej suni. Pomysł mojej babci z kolei to nie oddawać do schroniska tylko uśpić - o zgrozo!!! Poprosiłam o zdjęcia - mam nadzieję, że dostanę je wkrótce. Proszę napiszcie jeżeli macie jakiś pomysł co zrobić, żeby uchronić sunię przed schroniskiem. Czy próbować np. kontaktować się bezpośrednio z jakimiś fundacjami? Może jej Pani będzie w stanie finansowo trochę dokładać - muszę się o to zapytać jeszcze. Będę Wam bardzo wdzięczna za podpowiedzi/pomoc.

Link to comment
Share on other sites

jaki jest koszt takiego hoteliku? spróbuję coś takiego zaproponować tej Pani. Zdjęcia wkleję jak tylko do mnie dojdą. Też mi się wydaje, że z adopcją może być baardzo ciężko, chociaż ona jest mała, "poręczna" więc może ktoś się zainteresuje. edit: już wiem, że hotelik odpada bo Pani na to nie stać. (Chyba że ratlerek to byłby koszt np. ok. 100 zł to może dałoby się namówić)

Edited by MagdaCh
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...