Jump to content
Dogomania

Żabka ma już Dom Stały !


MALWA

Recommended Posts

Nigdy nie zrozumiem i nie usprawiedliwię ludzi, którzy porzucają swojego członka rodziny:-( Sunieczka szybciej by się zsocjalizowała, gdyby miała szansę na domowy DT. Jak ona zachowuje się w stosunku do innych psiaków? Czy jest szansa na więcej wiadomości o niej? Szlag mnie trafia, kiedy myślę o takich dupkach jak ci ludzie:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gluchypies']Mogę robic rozliczenie w moim poprzednim poście.

Dziękujemy za deklaracje pomocy, za chwilkę podeślę numer konta.[/QUOTE]

Witam się nawątku Żabci.P.Mira która wspomagała Barta przelewa mi na pomoc psiakom.Na moim koncie jest 200 zł które chcę przekazać na Zabcię.Poproszę nr.konta.Jak dojdzie kasa to proszę wysłać podziękowanie do P.Mirki; [email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Jestem na prosbe MALWY.
Nie bardzo wiem jak pomoc, z kasą mam pod gorke, bo walcze od paru miesiecy z remontem.
Moge cos podrzucic jednorazowo na karme.
Mysle , ze o kase na sterylke mozna poprosic sterylkowa skarpete.
Mam tez niewykorzystany pakiet ogłoszen. Zdjęcia Żabcia ma ładne, tylko napiszcie jakis tekst, bo ja nie mam weny.[/QUOTE]

Witaj, dziekuję za chęc dołożenia ise do karmy!

Co do Skarbonki Sterylkowej, to nie znam dokładnie zasad przyznawania pomocy.

Za pakiet ogłoszeń dziękuję. Postaram się coś sklecić, i jutro, a najpóźniej w sobotę podam tekst do ogłoszeń i namiary na Angelikę.


[quote name='Jo37']Na moim bazarku cebulkowym jest 15 % do wzięcia . Zaproście właścicieli ogródków.
Może ktoś kupi dużo cebulek i wygra dla Żaby.[/QUOTE]

Dziękuję!!!!

[quote name='Gusiaczek']Witaj Żabciu maleńka[/QUOTE]
Witam u nas !


[quote name='Ewa Marta']Nigdy nie zrozumiem i nie usprawiedliwię ludzi, którzy porzucają swojego członka rodziny:-( Sunieczka szybciej by się zsocjalizowała, gdyby miała szansę na domowy DT. Jak ona zachowuje się w stosunku do innych psiaków? Czy jest szansa na więcej wiadomości o niej? Szlag mnie trafia, kiedy myślę o takich dupkach jak ci ludzie:-([/QUOTE]

Dopytam Angelikę o stosunek Żaby do innych psiaków i dam tu znać.
A gdyby Żabka miała zmienić miejsce zamieszkania, choćby tymczasowe, to niestety musiałoby to być miejsce bezpłatne, bo o deklaracje, to raczej trudno..........


[quote name='baster i lusi']Witam się nawątku Żabci.P.Mira która wspomagała Barta przelewa mi na pomoc psiakom.Na moim koncie jest 200 zł które chcę przekazać na Zabcię.Poproszę nr.konta.Jak dojdzie kasa to proszę wysłać podziękowanie do P.Mirki; [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/QUOTE]

Dziękuję Grażynko!

Na skarbnika zgłosiła sie gluchypies, i ona prześle nr konta. Pani Mirce oczywiście podziękuję na wskazanego e-maila.


Muszę ustalić czy juz powysyłała nr do osób, które tu coś zadeklarowały.

Link to comment
Share on other sites

[U]Dzisiaj wieczorem rozmawiałam z Angeliką, i ustaliłam:[/U]

Żaba ma 4,5 roku, waży 6 i pół kilograma. Jest mała, wzrost taki jak u teriera westa.

Żabka nie pozwoiliła do siebie podejśc, dotknąć, warczała.

Do Angeliki przywiozła ją Pani sąsiadka, która sama ma 2 psy i nie chciała suni zatrzymać. Była w różowych seleczkach, alebył problem, by założyć jej smycz.
Angelika zaszczepiła sunię przeciw wirusówkom i chorobom zakaźnym.

Sunia przeszła dzisiaj zabieg sterylizacji. Angelika zadecydowała o zabiegu ju teraz, bo bała się, ze sunia moze dostać cieczki. A nie chciała ryzykować, że sunia będzie szalała.

Nie płaciła jeszcze za zabie. Nie dopytała też o cenę, ale ostatnio za inne sunie tej wielkykości płaciła w okolicach 200 zł.

Zabieg udał się, bez komplikacji. Sunia ma założone ubrano posterylce i jest od dzisiaj u Angeliki w domu. Na razie leży na kocyku, jest grzeczna. Nie zaczepia innych psów, które są w domu. Jeszcze jak była w kojcu, to Angelika zauwazyła, ze wobec innych psów jest dośc obojetna.

Link to comment
Share on other sites

Żabullo Piękna, kilka dni w kiecce i gitara ;)
wracaj szybciutko do zdrowia

Kochana moja, skradłaś mi serce i bardzo jest mi żal, że nie mogę cię przytulić do nas ....

mam nadzieję, że wypatrzy cię ktoś, kto pokaże, że nie każdy człek to okrutne i bezduszne byleco,

skoro Żaba jest w DT, to może warto poprosić KWB o wsparcie?

Link to comment
Share on other sites

Dobrze, ze wszystko sie udało, niech malizna wraca do zdrowia.
Czasem zastanawiam sie jak taka malizna moze komus w domu przeszkadzac. Przeciez to mozna wziąc pod pache i wszedzie zabrac:lol:
Zawsze miałam duze psy, moją ONke tez wszedzie zw soba zabieram, ale to juz jest problem. Pod pache, ani do torby sie nie zmiesci.:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gusiaczek']Żabullo Piękna, kilka dni w kiecce i gitara ;)
wracaj szybciutko do zdrowia

Kochana moja, skradłaś mi serce i bardzo jest mi żal, że nie mogę cię przytulić do nas ....

mam nadzieję, że wypatrzy cię ktoś, kto pokaże, że nie każdy człek to okrutne i bezduszne byleco,

skoro Żaba jest w DT, to może warto poprosić KWB o wsparcie?[/QUOTE]



Co to jest KWB?

Myślałam o Skarbonce Sterylkowej, ale chyba ktos musiałby o tę pomoc poprosić. Ja do Skarbonki nie dokładam, to nie wiem, czy mogę tam prosić o pomoc dla suni .........

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MALWA']Co to jest KWB?

Myślałam o Skarbonce Sterylkowej, ale chyba ktos musiałby o tę pomoc poprosić. Ja do Skarbonki nie dokładam, to nie wiem, czy mogę tam prosić o pomoc dla suni .........[/QUOTE]

Klub Wytrwałych Baloniarek
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/213164-Klub-Wytrwa%C5%82ych-Baloniarek-Razem-mo%C5%BCemy-odnosi%C4%87-sukcesy-%29"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/213164-Klub-Wytrwa%C5%82ych-Baloniarek-Razem-mo%C5%BCemy-odnosi%C4%87-sukcesy-%29[/URL]
a do sterylkowej nie wiem, nie znam regulaminu - parę razy jedynie wsparłam bazarkiem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gusiaczek']Klub Wytrwałych Baloniarek
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/213164-Klub-Wytrwałych-Baloniarek-Razem-możemy-odnosić-sukcesy-)[/URL]
a do sterylkowej nie wiem, nie znam regulaminu - parę razy jedynie wsparłam bazarkiem[/QUOTE]


Dziękuję za link, później poczytam czy jest szansa na jakąś pomoc ze strony Boloniarek.........

Link to comment
Share on other sites

Zaktualizowałam rozliczenie w poście 9,w tym inne oferowane rodzaje pomocy dla Żaby.

Przepraszam za opóźnienie,ale jestem na urlopie i skończył mi się transfer Internetu i bardzo wolno mi działa, nie dałam rady zrobić tego wcześniej.

Zaraz wyślę numer konta osobom,które jeszcze go nie mają a deklarowały wpłaty.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...