Jump to content
Dogomania

Wasyl - stary pies skatowany na przystanku już po operacji SZCZĘŚLIWY W NOWYM DOMKU!!! PIĘKNIE DZIĘKUJEMY ZA POMOC!!!!!!!


faith35

Recommended Posts

Wieści z 14 września:

 

Wasylek już zabrany ze schroniska i po konsultacji  
Nie zdiagnozowano raka  
Oko, które ucierpiało w wyniku pobicia kijem-nie da się uratować. Wasylek na nie nie widzi.
Opis weta:
"Pies, samiec, mieszaniec, ok 13 lat
Wnęter obustronny. Prawe jądro w kanale pachwinowym – powiększone, lewe jądro – najprawdopodobniej w jamie brzusznej.
Lewe oko – uszkodzona soczewka – zwichnięcie - krwiak w komorze przedniej.
Badania:
USG - aby znaleźć drugie jądro w brzuchu
RTG – klatka piersiowa, badanie krwi.
Laparotomia i usunięcie jąder.
Dorota Mikołajczyk
Centrum Zdrowia Małych Zwierząt w Gorzowie Wlkp."
"W lecznicy ładnie się zachowywał. Jak na swój wiek bo weterynarz stwierdził ze ma 12-15 lat jest bardzooo żywiołowy. Bawi się świetnie piłeczką aportuje itp. Można go miętolić wszędzie i nie reaguje agresja.Jeździ w miarę ładnie samochodem."
Angelika Rogacewicz
W przyszłym tygodniu będzie operowany i kilka dni po operacji pojedzie do hotelu.
Będziemy informować na bieżąco. Dziękujemy wszystkim za wsparcie i prosimy-nie zapominajcie o Wasylu.
 
 
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...

zaglądam do tego kochanego bidulinka :-(  , stałej dać nie mogę bo mam już swoją 20-tkę deklarowiczów ale wpłaciłam skromne 20 zł dla misiaczka, trzymam kciuki aby znalazł dobry domek  :kiss_2:

 

mam nadzieję, że ta patologia co go tak skrzywdziła sama poczuje baty losu na plecach  :snipersm:

w takich momentach wstydzę się, że należę do tego samego gatunku co te ścierwa :pissed:

Link to comment
Share on other sites

Pani Angelika wyjechała na 2-tygodniowe szkolenie, więc niestety nie mam żadnych wieści. Wasyl przebywa w hoteliku, który jest za drogi... Jaka jest jego cena? Nie mam zielonego pojęcia. W każdym razie każdy nadzieję pokłada w tym DS w Katowicach, o ile się nie wycofa do czasu przyjazdu p. Angeliki. Jeśli DS się wycofa to Wasylek przyjedzie do mnie :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Wasylek w nowym domku!!!!!!!!!!!!! 

Tak pisze jego nowa Pani: "Wasylek, a właściwie " Mały" bo na takie imię reaguje, ma się bardzo dobrze.W pierwszy dzień był nieco zdezorientowany, ale już po paru dniach narodziła się między nami więź. Mały jest bardzo grzecznym pieskiem. Spacerki to jego ulubiona rozrywka, zresztą ja też je lubię :) Mam nadzieję, że znajdzie wspólny język z moją sunią. Jeżeli będą jakieś problemy to i tak nie wyobrażam sobie tego, że miałabym go oddać. Po prostu psiaki będą musiały się dotrzeć :)W tej chwili nie mam możliwości zrobienia zdjęć Małemu, ale przedświąteczna i świąteczna sesyjka na pewno będzie. Dziękujemy wszystkim za tak wielkie zaangażowanie w uratowaniu Wasylka/ Małego. Dzięki temu zyskaliśmy nowego i cudownego członka rodziny."

 

Zdjęcia z owego domku poniżej :) Wklejam też skan operacji Wasylka. Jest to faktura zbiorowa, z vatem cena operacji Wasylka to 466zł - wszystkie koszta pokryte dzięki kochanym darczyńcom (czyli m.in dzięki WAM kochani!)

 

PS. Bardzo przepraszam za tak długi brak odzewu...

 

1j67br.jpg

 

k539c8.jpg

 

ru1keu.jpg

 

2hyctav.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...