Jump to content
Dogomania

Wasyl - stary pies skatowany na przystanku już po operacji SZCZĘŚLIWY W NOWYM DOMKU!!! PIĘKNIE DZIĘKUJEMY ZA POMOC!!!!!!!


faith35

Recommended Posts

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='agat21']Jestem na zaproszenie. Wpłacę 50 zł na konto fundacji dla Wasyla. Dobrze, że trafił na Was.[/QUOTE]
Dziękujemy!!! :iloveyou: Dzisiaj spróbuję zrobić wykaz wszystkich wpłat (łącznie z tymi z fb), choć wątpię, by nawet na miesiąc hoteliku starczyło, a jeszcze na cito trzeba zrobić operacją Wasylkowi :-(.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Chyba do założycielki wątku, faith35, bo prowadzi hotelik?....[/QUOTE]
Nie, nie do mnie ;) Wasylkowi się fartnęło i pojedzie do bdt w przyszłym tygodniu :) na początku przyszłego tygodnia jest operacja, po niej zostanie dobę w klinice i pojedzie po nowe, lepsze życie :)

Link to comment
Share on other sites

Sprawa się skomplikowała... Kopiuję z wydarzenia:
"[COLOR=#141823][FONT=Helvetica]Niestety nasz chłopak nie ma szczęścia, kolejny tymczas się wycofał. Będzie tam mógł byc tylko parę dni po operacji. Ale problem jest głębszy. Angelika, która uratowała pieska i wyprowadza go na spacery, napisała nam że pies został opiekunom odebrany. Niestety nie jest to prawda. Faktycznie sprawa jest w toku ale to może potrwać długo... Chcielismy psa ze schroniska zabrać, tym bardziej że sa pieniadze na operację ale urzad nie pozwala póki sprawa sie nie zakończy. Schronisko[/FONT][/COLOR][COLOR=#141823][FONT=Helvetica]wy wet uznał ze rak nie jest bezpośrdenim zagrozeniem życia a szkoda, że tak uznał bo gdyby był to mielibyśmy prawo go zabrać bez zrzeczenia. Jego była (prawnie obecna) "pani" miała w zeszłym tygodniu przyjśc do schroniska i podpisać zrzeczenie ale tego nie zrobiła. Zostaje nam nachodzenie jej w domu i proszenie. Beznadziejna sprawa juz troche ponad siły ale nie poddaje się bo co ten pies winny. Prosze was tez o wsparcie. Pomozcie mi szukac domu tymczasowego lub hotelu- takiego wyglada na to dożywotniego. Karme i opieke weterynaryjna zapewniamy. Tu specjalna prosba do Angelika Rogacewicz o poszukiwanie hotelu. Prosze podzwonić, moje opcje juz sie wykonczyły. Jestem bliska odwołania wydarzenia i odesłania ludziom pieniędzy. Niestety ja juz nie mam czasu na aktywne poszukiwanie. Wyjechałam juz z Polski. Prosze o pomoc...w imieniu tego biednego psiaka..."

Ja niestety Wasylka wziąć nie mogę... Mam zaklepane miejsce już dla innego psiaka, który do mnie przyjeżdża. U nas w lubuskim ciężko z hotelikami... :([/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...