Jump to content
Dogomania

Wasyl - stary pies skatowany na przystanku już po operacji SZCZĘŚLIWY W NOWYM DOMKU!!! PIĘKNIE DZIĘKUJEMY ZA POMOC!!!!!!!


faith35

Recommended Posts

Wasyl dostał tak kijem, że leżał przerażony na przestanku. Psiak miał dużego krwiaka na oku i kulał na nóżkę :-(. Został odebrany opiekunce.
Wasyl to 10 let
ni psiak, który już wiele przeżył w swoim życiu. Pomimo krzywdy wyrządzonej przez człowieka bardzo tęskni za domem. Żył do tej pory w patologicznej "rodzinie" gdzie nie raz oberwał. Wasyl to cudowny pies! Nie załatwia sie w boksie w związku z czym potrzebuje w schronisku codziennie spacerów. Poza boksem jest bardzo posłuszny, chodzi bez smyczy i przychodzi na zawołanie. Wasyl ma również nowotwór :placz: Nie wiadomo jeszcze czy po wycięciu będą przerzuty...

Apelujemy o pomoc w opłaceniu operacji oraz domowego hoteliku - 270zł/mc.
Wierzymy, że wspólnymi siłami zapewnimy Wasylowi godną starość, bez bólu...

Link do wydarzenia na fb:
https://www.facebook.com/events/1479869648936597/1479870015603227/?notif_t=event_mall_comment

Konto do wpłat:

FUNDACJA OBRONY PRAW ZWIERZĄT ANACONDA
66-400 GORZÓW UL MIODOWA 1
KRS 0000400810

NORDEA BP S.A.
PL38144012860000000015546287
KONTO NA PAYPAL : [email protected]<script cf-hash='f9e31' type="text/javascript"> /* */</script>\


Z dopiskiem "Wasyl".

2mpxx5x.jpg

vwy006.jpg

s5cqcw.jpg

ROZLICZENIE (pogrubione to wpłaty osób z dogomanii, reszta z fb):
Marzena W-100
Aneta T-10
Jolanta G-20
Gosia W-30
Kamila D-10
Katarzyna S-10
Monika R-20
Angelika R-50
Kinga R-50
Monika G-10
monika083-20 (do konca roku)
Grażyna J-10
Anna M-20

JEDNORAZOWE WPŁATY (jeszcze do sprawdzenia czy wpłynęły)
Marzena W-300
Kasia L-200
Agat21-50
Aleksandra M-30

razem: 940zł

Edited by faith35
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='monika083']Jestem na zaproszenie, gdzie on obecnie przebywa? Jeszcze w schronie? Co to za "domowy hotelik"? U kogo?[/QUOTE]
Psiak obecnie przebywa w schronisku w Gorzowie Wielkopolskim. Hotelik jest w Zielonej Górze, z polecenia, więc z transportem też nie byłoby problemu. W Zielonej Górze są dwie super kliniki, u dr. Hanusz oraz lecznica "Help". Obie lecznice są doskonale wyposażone, więc w razie czego, to dobrzy weterynarze też na miejscu.

Edited by faith35
aktualizacja
Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika083']Czy macie ta patologiczna rodzine na oku? Boje sie, ze moga miec juz kokejna ofiare..[/QUOTE]
Sprawa nie będzie "ot tak" zostawiona, możesz być tego pewna. Wszystko będzie monitorowane.
[FONT=Verdana][FONT=arial][quote name='azalia']Jestem na zaproszenia faith 35,[B]dorzucę się do pieska[/B],ale biedak z niego,strasznie go żal.[/QUOTE][/FONT]
[/FONT]azalia, ile się dorzucisz? Chciałabym mieć jasność w rozliczeniach ;).

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za zaproszenie, strasznie żal mi biedaka, ale na razie jestem w strasznym dołku finansowym. Nie mogę go wspomóc, może potem mi się uda....
Będę zaglądać, to wspaniałe co dla niego robicie, oby tylko ten dt był naprawdę w porządku...ja już nieraz się przekonałam, że nie wszystkie są dobre...:( zwłaszcza takie tanie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gabi79']Jestem na zaproszenie.
Serce boli, ale nie dam rady wspomóc finansowo, przepraszam.

Jak "odrobię" się z bazarkami, które kończę pomyślę o cegiełkowym dla biedaka[/QUOTE]
Bardzo, bardzo dziękujemy!!! :Rose: Ja mam po prostu wielką nadzieję, że nie będzie przerzutów :-(. Liczy się każdy dzień, on musi być w hoteliku, musi tam przejść rekonwalescencję, nie może wrócić do schroniska...

[quote name='handzia']Dziękuję za zaproszenie, strasznie żal mi biedaka, ale na razie jestem w strasznym dołku finansowym. Nie mogę go wspomóc, może potem mi się uda....
Będę zaglądać, to wspaniałe co dla niego robicie, oby tylko ten dt był naprawdę w porządku...ja już nieraz się przekonałam, że nie wszystkie są dobre...:( zwłaszcza takie tanie...[/QUOTE]
Ceny zwykle są sporo wyższe, ale dla psa fundacyjnego te ceny też są inne... Na hotelik za 400zł/mc (albo i więcej) nie byłoby stać fundacji, więc ta cena hotelowania Wasyla też taka wynegocjowana.

Edited by faith35
Link to comment
Share on other sites

[quote name='faith35']Ja już też się naczytałam o dogomaniackich delikwentach - chociażby o Czarodziejce :mad:, więc też wiem, że trzeba uważać, gdzie się psa daje ;).[/QUOTE]
My z funią i innymi miałyśmy do czynienia bezpośrednio z Wiolą vel Alcatraya vel sieropsiniec vel Kofeina itd....:(
Ciarki przechodzą na samą myśl o niej. Nasza czujność była uśpiona i dlatego zabiła nam dwa psy na dt :(
Trzeba zawsze pamiętać, że" kontrola najwyższą formą zaufania" ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...