Jump to content
Dogomania

Cezar zostaje na stałe u Murki :)


AngelikaXD

Recommended Posts

O 21.02.2016o18:14, mazurowka napisał:

Daaaawno temu przyobiecałam się z ciuchami na bazarek. Przepraszam za milczenie, nie zapomniałam, tylko mi się uparcie nie składało. Na ten moment mam do oddania trzy siaty ciuchów plus drobniejsze fanty (jakieś audiobooki czy coś). To bynajmniej nie koniec, bo jak napomknęłam, że zbieram ciuchy na bazarek, to moja mama zaczęła wyciągać ze schowków jakieś moje zachomikowane i zapomniane ubrania, i wygląda na to, że to niekończąca się opowieść :) Ale gdybyś była przejazdem w Lublinie w najbliższym czasie, to mogę przekazać to, co uskładałam do tej pory. Tylko daj znać ciut wcześniej, bo część mam u siebie, a część u rodziców. Pozdrawiam i przepraszam za kiepską organizację...

Nie wiem czy AngelikaXD odzywała się do Ciebie, jeśli nie to TZ będzie w Lublinie chyba w środę i mógłby odebrać fanty:)

Dzięki wielkie!

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Murka napisał:

Niestety wyjazd jutrzejszy odwołany... ale będę się odzywać (dziękuję za tel.) gdyby się znow coś szykowało:)

Nawet się cieszę że tak wyszło, strasznie mi się nie chciało wybrać się dziś do rodziców po resztę rzeczy przy tej pogodzie :) Będziemy w kontakcie.

4 godziny temu, AngelikaXD napisał:

Jak dużo jest tych rzeczy? Bo mogę wystawić bazarek, ale nie mam gdzie składować dużej ilości rzeczy. Jeszcze mi się ostały poprzednie nie sprzedane. Przepraszam, ale rzadko jestem na dogo(dlatego też w razie co potrzebuje pomocy z podrzucaniem).

Trochę tego jest - ze 4 spore siaty. Także chyba poczekam aż Murka albo jej TZ będą w Lublinie, nie chcę Ci robić z tym kłopotu skoro sama dla wygody nie trzymam wszystkiego w moim mieszkaniu ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
O 1.03.2016o00:11, mazurowka napisał:

 

Trochę tego jest - ze 4 spore siaty. Także chyba poczekam aż Murka albo jej TZ będą w Lublinie, nie chcę Ci robić z tym kłopotu skoro sama dla wygody nie trzymam wszystkiego w moim mieszkaniu ;)

Fanty odebrane:)

Bardzo dziękujemy!!! Jeszcze nie miałam kiedy przejrzeć, ale w święta będę miała co robić:)

Dziękuję raz jeszcze:)

Link to comment
Share on other sites

O 21.03.2016o23:27, Murka napisał:

Fanty odebrane:)

Bardzo dziękujemy!!! Jeszcze nie miałam kiedy przejrzeć, ale w święta będę miała co robić:)

Dziękuję raz jeszcze:)

To ja dziękuję, bo raz że w szafie luźniej, dwa że jest szansa, że ktoś jeszcze na tym skorzysta. Jak się zrobi cieplej i wyciągniemy letnią garderobę, spodziewaj się następnej przesyłki :) Wszystkiego dobrego na święta, pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

A super:) Już nawet powoli przyzwyczaja się do kotów.

Odpukać zdrowie mu dopisuje, energii ma nadal tyle samo i uwielbia się bawić. Zawsze jak ktoś jest na ogrodzie to chodzi za nim z piłką w pysku. Jak się mu rzuci, to cieszy się jak mały szczeniak i zaraz przynosi zabawkę:) Łazi jak cień za nami, nie ma mowy, żeby zrobić parę kroków bez jego towarzystwa. Idzie krok w krok i sapie jak lokomotywa:) Jak przyjeżdżam skądkolwiek samochodem do domu to taka radość jakby mnie rok nie widział, biegnie tuż przy samochodzie aż wjadę do garażu. I tak codziennie, za każdym razem:) zawsze się człowiekowi humor poprawi jak ma taki komitet powitalny:) Strasznie jest pocieszny. Zawsze uśmiechnięty.

Boi się niestety burzy i strzałów, więc jak tylko cośkolwiek huknie to to wielgachne psisko podbiega pod drzwi domu i prosi, żeby go wpuścić do środka.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Otrzymałam 24 zł od Iwony K. - bardzo dziękuję:)

-1114 zł + 24 zł = -1090 zł

Pozostałość po hotelowaniu Czarka wynosi -1090 zł.

 

Może niedługo w końcu znajdę trochę czasu, aby zrobić bazarek z fantów od mazurowki i jeszcze innych, które dostałam.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
O 14.05.2016 o 21:43, Murka napisał:

A proszę bardzo, majowy Czaruś ze swoją ulubioną piłką (często nawet do domu ją zabiera, a jak wychodzi to łapie w pysk i wynosi z powrotem na ogród) :)

65cc314c650ddadbgen.jpg

8b14afab265e92d9gen.jpg

7232cb0aea767e7egen.jpg

8912dfefb7b0b664gen.jpg

ea701fc6f94af451gen.jpg

piekne foteczki! dziekuje :) :)

jak milo sie patrzy na szczesliwego,,rozbrykanego Czarka... rozbrajajacy jest :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Otrzymałam wpłatę 60 zł od AngelikaXD, dziękuję:)

-1090 zł + 60 zł = -1030 zł

Pozostałość po hotelowaniu Czarka wynosi -1030 zł.

 

Mam już zrobione fotki, pomierzone wszystko tylko znaleźć chwilkę, aby sklecić bazarek...

A Czarusiowi włączyliśmy niedawno lek nasercowy, wcale nie narzeka, że dostaje co rano kawałek pasztetu z "czymśtam":)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...