Jump to content
Dogomania

Cezar zostaje na stałe u Murki :)


AngelikaXD

Recommended Posts

Rozliczenie:

 

Stan konta na 28 luty wynosił -2233 zł

Wpłaty:

+200 zł jess

+37 zł milagros19853201 (bazarek)

+9 zł AngelikaXD

+10 zł Ajula (bazarek)

+24 zł nette (bazarek)

+10 zł Aga-ta (bazarek)

+6 zł buniaaga (bazarek)

+6 zł magda7k (bazarek)

Razem: -1931 zł

 

Koszty na marzec:

-465 zł hotelowanie

-20 zł Fiprex

-25 zł odrobaczenie

Razem: -510 zł

 

-1931 zł - 510 zł = -2441 zł

Stan konta na 31 marzec wynosi -2441 zł.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

milagros. Dziękuję bardzo za bazarek. Ja mam jeszcze rzeczy, które zostały po poprzednim bazarku. Wystawie je w najbliższym czasie. I bazarek ogłoszeniowy jak tylko skończę te ogłoszenia, które mam do zrobienia(spoza dogo, ale pójdzie wpłata na Czarka).

Murka Przepraszam cię bardzo, że musisz czekać na pieniądze :(

Link to comment
Share on other sites

Kochani mamy dla Czarka propozycję i teraz tylko kwestia czy AngelikaXD się zgodzi, czy nie ma dla psiaka innych planów.

 

Parę dni temu odszedł nasz staruszek, który był z nami 8 lat (adoptowany ze schroniska). Została nam teraz suczka (dwa razy wróciła z adopcji i została już z nami). Zawsze mieliśmy prywatnie minimum dwa psy większych gabarytów i zrobiło się pusto. A że bardzo polubiliśmy łobuza Czarka i zdajemy sobie sprawę, że ma nikłe szanse na adopcję to chcielibyśmy adoptować go my. Już nie mieszkałby w boksie, tylko miałby legowisko w przedsionku naszego domu (jest tam ogrzewanie). Ale to tylko kiedy na ogrodzie byłyby psiaki hotelowe. W nocy i w części dnia miałby do dyspozycji ogród (są tam w razie czego dwie wielkie budy). W razie wysokich mrozów czy innych złych warunków pogodowych miałby wstęp do domu (np. nasza suczka Maja bardzo boi się burzy). W domu są koty i inne psy, więc jeśli Czarek by na nie źle reagował musiałby zadowolić się przedsionkiem bez wstępu do dalszej części domu.

Chcielibyśmy też wykastrować Czarka (za nasze pieniądze), bo jeszcze na pewno parę lat życia przed nim, a u nas czasem jakaś suczka z cieczką się trafi no i może za jakiś czas trochę by się uspokoił wobec innych psów - samców. Nasz wet ma narkozę wziewną, więc ryzyko jest mniejsze niż przy zwykłej narkozie.

Gwarantujemy opiekę wet.

 

Dług trzeba będzie spłacić, ale będzie o tyle łatwiej, że nie będzie już rósł. Tylko koszty za kwiecień jeszcze dojdą.

 

Od czasu do czasu dawalibyśmy znać co u łobuza słychać :)

Link to comment
Share on other sites

My i tak byśmy jakiegoś wielkopsa chcieli adoptować, a Czarka znamy i on zna nas, więc czy może być lepsze rozwiązanie?

TZ już od jakiegoś czasu mnie podpuszczał, żeby Czarka przejąć i taki mieliśmy zamysł, jak nasz Borysek odejdzie a Czarek nie znajdzie domu.

My się też cieszymy, bo Czarek to fantastyczny pies, pocieszny bardzo :) Taki "nasz typ" :)

Mam nadzieję, że pobędzie z nami jeszcze kilka latek.

Link to comment
Share on other sites

No to ostatnie rozliczenie Czarka :)

 

Stan konta na 31 marzec wynosił -2441 zł

Wpłaty:

+6 zł doris66

+40 zł milagros19853201 (bazarek)

Razem: -2395 zł

 

Koszty na kwiecień:

-450 zł hotelowanie

 

-2395 zł - 450 zł = -2845 zł

Pozostałość po hotelowaniu Czarka wynosi -2845 zł.

 

Nie stać nas, na to, aby anulować ten dług, ale nie wymagamy, aby został spłacony od razu.

I proszę o zmianę tytułu wątku :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Kotecków Czaruś niestety nie polubił.. może kiedyś, póki co będziemy je trzymać z dala od olbrzymka :)

 

Otrzymałam wpłatę 25 zł od Marzeny Ł. dla Cezara (bardzo dziękuję!), więc aktualizuję dług:

-2845 zł + 25 zł = -2820 zł

Pozostałość po hotelowaniu Czarka wynosi -2820 zł.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...