Jump to content
Dogomania

Grafi - pies z łańcucha. Podaruj mu dom lub wspomóż finansowo jego utrzymanie w domu tymczasowym!


Recommended Posts

[quote name='__Lara']Strasznie żal biedaka, tyle lat na łańcuchu :( czy jego chociaż ktoś czasami spuszcza i idzie na spacer?[/QUOTE]

Grafi nie jest przyzwyczajony do spacerów na smyczy i ciągnie w obraną przez siebie stronę. Po jakimś czasie jest nieco łatwiej. Zdarzało mu się wysunąć łebek z obroży i pobiegać po okolicy.
Zawsze wracał.

Link to comment
Share on other sites

Jak pobędzie w dobrych ciepłych warunkach lapki powoli wyzdrowiej pewnie. Mój pies jak go bralam ze schroniska też chodzic nie mógł i był już starszy ale z każdym miesiącem stan się poprawiał .a potem biegał jakby nigdy nic . Był z nami długo, ale właśnie poszedł za TM .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewana']Co się kryje pod określeniem "zorganizować bazarek"? Będę wdzięczna za udzielenie odpowiedzi oraz za wszystko, co może pomóc Grafiemu.[/QUOTE]
Bazarek polega na tym, że wystawiamy do licytacji różne fanty (co kto ma: niepotrzebne książki, biżuteria, ubrania, cokolwiek. Czasem nawet usługi, jeśli ktoś prowadzi działalność). Uzbierane pieniądze przeznacza się na takiego psiaka w potrzebie. Na jego leczenie czy na karmę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka.D']Bazarek polega na tym, że wystawiamy do licytacji różne fanty (co kto ma: niepotrzebne książki, biżuteria, ubrania, cokolwiek. Czasem nawet usługi, jeśli ktoś prowadzi działalność). Uzbierane pieniądze przeznacza się na takiego psiaka w potrzebie. Na jego leczenie czy na karmę.[/QUOTE]

Myślę, że mogłabym przekazać też coś na taki bazarek ale jak i komu. Proszę o dalsze informacje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewana']Myślę, że mogłabym przekazać też coś na taki bazarek ale jak i komu. Proszę o dalsze informacje.[/QUOTE]

Ja również bym coś znalazła. Żeby bazarek powstał, potrzebna jest chociaż jedna osoba, która zajmie się wystawianiem fantów do licytacji. Na dogomanii lub na wydarzeniu facebookowym. Trzeba też zająć się wysyłką wylicytowanych przedmiotów. Nie wiem dokładnie jak to powinno wyglądać, czy każdy z osobna wysyła rzeczy, które oddał na bazarek do osób, które je kupiły, czy w miarę możliwości zbiera je jedna osoba i zajmuje się wysyłką. Może ktoś kto organizował już bazarek się wypowie? Ja niestety tego nie robiłam.

Link to comment
Share on other sites

Najlepiej jak fanty trafią do jednej osoby i to ona będzie je wysyłała. Niekoniecznie musi to być osoba prowadząca bazarek. Kto inny może rzeczy wystawić, a kto inny wysyłać. Ale wtedy oczywiście ważna jest dobra współpraca :) I wtedy, najczęściej, pieniądze zbiera ta osoba, która wysyła. Bo musi "odzyskać" pieniądze za przesyłki ;).

Link to comment
Share on other sites

Ustaliliśmy, że zabierzemy Grafiego do znajomej weterynarz - P.Eweliny, która pomogła naszej schroniskowej Flawi. Niestety wraca ona dopiero 17 września. Jeżeli nic się do tej pory z Grafim dziać nie będzie, to poczekamy. Jeśli jednak coś by się działo, to zabierzemy Grafiego do innego weterynarza np. do M. Skolika. Tymczasem będziemy zbierać pieniążki na ten cel. Jeśli chodzi o kwotę, jaka będzie na ten cel przeznaczona to jak na razie trudno stwierdzić. Najpierw musi obejrzeć go weterynarz. Na pewno będziemy chcieli mu zrobić podstawowe badania. Nie wiadomo co z łapą, czy będzie potrzebne prześwietlenie, czy nie. I czy coś przy okazji nie wyjdzie...

[SIZE=2][B]Jeżeli chcecie wspomóc finansowo leczenie Grafiego, to proszę o przelewanie pieniążków na konto naszej Fundacji.[/B][/SIZE]

[B]Numer konta bankowego:
Fundacja "PRZYSTANEK SCHRONISKO"
UL.RYMERA 1A LOK.26, 43-190 MIKOŁÓW
67 1050 1243 1000 0090 3014 0421
z dopiskiem "darowizna na psa Grafiego"[/B]

Edited by Patrycja*
Link to comment
Share on other sites

Wielkie podziękowania za troskę i pomoc. Chłopcy z warsztatu i ja też zasilimy konto. Póki co, jak dotąd opiekujemy się Grafim. Próbowałam dołączyć fotkę zrobioną, gdy pił rosołek ale niestety, nie wszystkie komputerowe sztuczki znam. A rosołek bardzo lubi, szczególnie w mroźne. zimowe wieczory.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewana']Wielkie podziękowania za troskę i pomoc. Chłopcy z warsztatu i ja też zasilimy konto. Póki co, jak dotąd opiekujemy się Grafim. Próbowałam dołączyć fotkę zrobioną, gdy pił rosołek ale niestety, nie wszystkie komputerowe sztuczki znam. A rosołek bardzo lubi, szczególnie w mroźne. zimowe wieczory.[/QUOTE]

Proszę przesłać mi zdjęcie mailem to je tu wstawię :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...