Jump to content
Dogomania

Tosia - maleńka babcia bez naszej pomocy zgaśnie w schronisku... :(


Recommended Posts

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Jestem pod ogromnym wrażeniem - cioteczki, macie takie serducho, że padam przed Wami na ziemię z wdzięczności :loveu: :loveu: :loveu:
Już obmyślamy plan na jutro... i jedziemy po Tosię - a ze schroniska prosto do hoteliku Kasi :) Obejrzymy niunię dokładnie, zrobimy zdjęcia...

Trzymajcie kciuki, więcej informacji jutro po 12:00! :)[/QUOTE]

Hura hura hura hura!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lili8522']

Tak więc mamy 170 zł deklaracji, baaaardzo dziękujemy :loveu: Co prawda brakuje do pełnej kwoty 130 zł i będziemy
musiały wspomagać się bazarkami i jednorazowymi wpłatami ale mam nadzieję, że będzie dobrze i nie zostawicie Tosi :)

[U][B]Także Tosia powoli się pakuje i jak wszystko dobrze pójdzie JUTRO opuści obrzydliwe mury schroniska!! :multi:[/B][/U][/QUOTE]
wspaniałe wieści !!!

Link to comment
Share on other sites

A i jeszcze jedno,jak byłam z Tosieńką na pardzie to się dowiedziałam że mieszkała kiedyś na Złotych Łanach,miała dom i swojego pana ... pan niestety odszedł a Tosia,no cóz,została wypuszczona na osiedla bo "dobrzy ludzie" myśleli że ktoś ją zabierze do domu :( Skończyło się na tym że Tośka trafiła do schronu :(
Tosia ma ok 12 lat jak mówiła jej była sąsiadka i uwielbiała spać panu na kolanach i w ich ulubionym fotelu...
Babcinka bardzo dobrze też czuje się jadąc w samochodzie czy w autobusie,lubi patrzeć przez szybę i jak na swój wiek jest ciekawską starszą damą ;) I jedyne co mogę dodać to to że jest WSPANIAŁ !!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiewoira']A i jeszcze jedno,jak byłam z Tosieńką na pardzie to się dowiedziałam że mieszkała kiedyś na Złotych Łanach,miała dom i swojego pana ... pan niestety odszedł a Tosia,no cóz,została wypuszczona na osiedla bo "dobrzy ludzie" myśleli że ktoś ją zabierze do domu :( Skończyło się na tym że Tośka trafiła do schronu :(
Tosia ma ok 12 lat jak mówiła jej była sąsiadka i uwielbiała spać panu na kolanach i w ich ulubionym fotelu...
Babcinka bardzo dobrze też czuje się jadąc w samochodzie czy w autobusie,lubi patrzeć przez szybę i jak na swój wiek jest ciekawską starszą damą ;) I jedyne co mogę dodać to to że jest WSPANIAŁ !!![/QUOTE]

Dziękujemy za informacje :)

Potwierdzam je w 100%, Tosia jest już u Kasi :) Sama wskoczyła do samochodu a później na kolana ;)
Siedziała na kolanach i obserwowała co się dzieje za oknem, później wychyliła główkę i łapała świeże powietrze :D
Rzeczywiście Tosia ma około 12 lat... :shake: przykre jest to, że nikt z rodziny się nią nie zajął... ehhh...

Po przyjeździe do Kasi zachowywała się tak jakby była tam od zawsze, przechadzała się po ogródku,
tarzała się w trawie, pięknie przywitała się z nowymi koleżankami i kolegom ;)
Babcia Anioł :loveu: Ciekawe czy ktoś zechce taką babcinkę... :roll:

Musimy też wybrać się z babcią na badania i zobaczyć czy w środku z nią wszystko w porządku...

Link to comment
Share on other sites

Niestety nie miałyśmy z Lili8522 aparatu, mam kilka zdjęć zrobionych komórką, postaram się wrzucić, najpóźniej jutro :)


Tosia nie jest wysterylizowana, czeka nas więc też decyzja, czy w takim wieku decydujemy się jeszcze na sterylizację... W związku z tym badania weterynaryjne będą konieczne.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo się cieszę, bardzo, że babinka już w normalnym domku a nie w schronie.
Strasznie jest to przykre, że na stare lata straciła swojego pana i swój dom.
Trzymam kciuki aby była zdrowa i aby ktoś ją wypatrzył. Mnie bardzo wzrusza.....
Co do sterylizacji, myślę, że badania i decyzja (porada) dobrego weterynarza.
Na dniach wpłacę co obiecałam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agat21']Kochane, przypomnijcie mi numer konta - wpłacę na Tosieńkę pierwszą deklarację[/QUOTE]

Przypomnienie wysłane :)

Nasza babciulka się rozszczekała u Kasi, jest ruchliwa jak na swój wiek i bardzo chętna na spacerki :)
A co najważniejsze WYBREDNA - wyjada tylko mięso z miski :evil_lol::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za zaproszenie do Tosieńki.
Kochane są te staruszki.
Bardzo się cieszę, że udało się ją wyciągnąć ze schronu.
Kolejny cudny staruszek bezpieczny:multi:
Stałej deklaracji niestety nie mogę obiecać, ale jednorazowo prześlę 30 zł.
Poproszę o numer konta.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...