Jump to content
Dogomania

Tosia - maleńka babcia bez naszej pomocy zgaśnie w schronisku... :(


Recommended Posts

[quote name='azalia']Jestem na zaproszenie Lili,pomyślę nad pomocą dla suni.[/QUOTE]

Witamy :)

[quote name='Dulska']Jestem na zaproszenie Lili, mogę wygrzebać 20 zł stałej[/QUOTE]

Super! Bardzo dziękujemy :loveu:

[quote name='magenka1']ja też jestem na zaproszenie Lili, jednorazowa 20 zł mogę przelać w tym miesiącu[/QUOTE]

Dziękujemy :loveu:

[quote name='WIGA']Jestem na zaproszenie,dokładam 20zł stałej,a Tosia to długo w tym schronie siedzi?[/QUOTE]

Juuupi :multi: Tak jak pisała ewuniam, prawie pół roku... :shake:

Link to comment
Share on other sites

Lili, o wysłaniu fantów paczką myślałam jeśli bazarek robiłaby osoba mieszkająca daleko od B-B. Jeśli Ty podejmiesz się zrobienia bazarku, to oczywiście fanty przywiozę. Proszę tylko o info kiedy.

Edited by Gu-Gu
interpunkcja
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gu-Gu']Lili, o wysłaniu fantów paczką myślałam jeśli bazarek robiłaby osoba mieszkająca daleko od B-B. Jeśli Ty podejmiesz się zrobienia bazarku, to oczywiście fanty przywiozę. Proszę tylko o info kiedy.[/QUOTE]

Napiszę PW :)

[quote name='zebrazebra']Paczka poleci w poniedziałek :)[/QUOTE]

Dziękujemy! :)

[quote name='mk999']We wrześniu wpłacę 50 zł jednorazowo , proszę o nr konta.[/QUOTE]

Dziękujemy! :)

[quote name='dorota1']Jestem na zaproszenie. Mogę zadeklarować 10 zł miesięcznie.[/QUOTE]

Super! Bardzo dziękujemy! :)


Tak więc mamy 170 zł deklaracji, baaaardzo dziękujemy :loveu: Co prawda brakuje do pełnej kwoty 130 zł i będziemy
musiały wspomagać się bazarkami i jednorazowymi wpłatami ale mam nadzieję, że będzie dobrze i nie zostawicie Tosi :)

[U][B]Także Tosia powoli się pakuje i jak wszystko dobrze pójdzie JUTRO opuści obrzydliwe mury schroniska!! :multi:[/B][/U]

Link to comment
Share on other sites

Jestem pod ogromnym wrażeniem - cioteczki, macie takie serducho, że padam przed Wami na ziemię z wdzięczności [COLOR=#006400][SIZE=4][/SIZE][/COLOR]:loveu: [COLOR=#006400][SIZE=4][/SIZE][/COLOR]:loveu: [COLOR=#006400][SIZE=4][/SIZE][/COLOR]:loveu:
Już obmyślamy plan na jutro... i jedziemy po Tosię - a ze schroniska prosto do hoteliku Kasi :) Obejrzymy niunię dokładnie, zrobimy zdjęcia...

Trzymajcie kciuki, więcej informacji jutro po 12:00! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania68']Dziękuję za zaproszenie. Niestety, nie mogę pomóc :( U mnie finansowa tragedia :([/QUOTE]

Witamy w Naszych skromnych progach ;)

[quote name='Podmcent']Dziękuję za zaproszenie, ale powiem wprost - ja jestem zaangażowana Białogonkowo, niestety; dodatkowo mogę wspomóc jednorazowo 20 zł - prosze o numer konta :)[/QUOTE]

Każdy grosik się przyda :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...