Jump to content
Dogomania

Tosia - maleńka babcia bez naszej pomocy zgaśnie w schronisku... :(


Recommended Posts

Dziękuję za tak liczne przybycie! Zaraz roześlę numer konta :)

Na razie mamy stałe zdeklarowane od asiuniab - 10 zł :loveu: oraz niezawodnej tiggi - 100 zł :loveu:

To jest 110 zł, czyli brakuje jeszcze 40 zł stałych aby myśleć o wyciągnięciu babci...
Każdy grosik na wagę złota!

Rozgłaszajcie Naszą Tosię!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lili8522']Dziękuję za tak liczne przybycie! Zaraz roześlę numer konta :)

Na razie mamy stałe zdeklarowane od asiuniab - 10 zł :loveu: oraz niezawodnej tiggi - 100 zł :loveu:

To jest 110 zł, czyli brakuje jeszcze 40 zł stałych aby myśleć o wyciągnięciu babci...
Każdy grosik na wagę złota!

Rozgłaszajcie Naszą Tosię![/QUOTE]
uda się, na pewno:)

Link to comment
Share on other sites

zapisze watek i hopkne wysoko bo niestety poki co wyskrobac bedzie trudno jaks chociaz malenka kwote niestety jak wiekszosc cioteczek czytajac posty deklaracje u mnie tylko czesc na psy z niklymi szansami na adopcje a i te z wiekszymi poki co siedza i czekaja
zawsze jakby co moge fanty na bazarek ofiarowac ale ktos musial by go zrobic
widze ze ciocia zebrazebra tez mialaby troche fantow moze wtedy jeszcze ktos by sie znalazl i jakis bazarek dla malej udalo by sie zrobic

Edited by milagros19853201
Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Dziękujemy za obecność na wątku - odzew jest niesamowity! Dziękujemy cioteczki!!! :)

zebrazebra, milagros - czy w przypadku stworzenia takiego bazarku byłybyście w stanie wysyłac fanty od siebie, gdyby ktoś stworzył bazarek?[/QUOTE]

Ja mogę wysłać fanty od siebie i dam zdjęcia z opisami, ale niestety czas nie pozwoli mi na prowadzenie bazarku.

Link to comment
Share on other sites

Jeśli tylko Ciocie wyślecie fanty to zajmiemy się z Pinczerką wystawieniem bazarków :)
Gu-Gu możesz przekazać osobiście wtedy odpadnie wysyłka ;)

Kto dołoży grosik na utrzymanie babciunki? Jeszcze 40 zł i będziemy miały połowę deklaracji...
Prosimy w imieniu babci... :modla:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...