Jump to content
Dogomania

Tosia - maleńka babcia bez naszej pomocy zgaśnie w schronisku... :(


Recommended Posts

Tosia w pierwszą noc załatwiła komplet swoich potrzeb w domu ale być może było to spowodowane stresem.

Powoli oswaja się z całym towarzystwem i pokazuje jakim jest wielkim łasuchem :) 

Niestety nadal drapie skórę i Pani wykryła na jej skórze jakieś zgrubienie także dzisiaj miały wyruszać do weta i zobaczymy co z tego wyszło :)

 

Poza tymi drobnymi problemami wszystko jest w porządku :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zapraszam Cioteczki do kolejnej bidy która wygląda jak Tosia!!! 

 

Pytałam już kilka osób na PW czy zechciało by przełożyć swoją deklaracją z Tosi na Lusię

kilka się zgodziło (juuupiiii) a kilka jeszcze nie odpisało więc może tutaj wyczytają moją prośbę :)

 

Nie mogę wysłać PW do madziak25 :( 

 

Zapraszam do babci....

http://www.dogomania.com/forum/topic/145670-chora-babcia-lusia-6-kilo-smutku-po-%C5%9Bmierci-w%C5%82a%C5%9Bciciela-oddana-do-schroniska-prosimy-o-pomoc/

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Tosiunia ma się dobrze, choć było ciężko bo przez pierwsze 2 tygodnie sikała i koopała Pani w domu...

I mogło być na prawdę nie ciekawie, na szczęście wpadła na właściwe "tory" i już wszystko wraca do normy.

Z psim kumplem dogaduje się genialnie, opróżnia wszystkie miski i cieszy się życiem :)

 

Niestety okazało się, że ma zmiany grzybicze w uchu i na skórze :(... Przez to drapała się też u Kasi... :(

Pani dzielnie chodzi z nią do weta i walczą z grzybem.

 

Całe szczęście że Tosia trafiła na cierpliwą Opiekunkę...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...